Strona 1 z 17

Nowa gra - "Industrial"

: czw sie 14, 2014 3:25 pm
autor: hazard
Z nienacka mamy nowe pozytywne info :) http://www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/i ... ach-progra

Czekamy na garść dodatkowych informacji!

Re: Nowa gra - "Industrial"

: czw sie 14, 2014 4:42 pm
autor: Graf78
Byłbym baaaaaaaaaaaaaaardzo zadowolony gdyby nie jedno "ale"........... wszystko pięknie ale może by najpierw dokończyć obecne projekty i rozpocząć sprzedaż gier które już dawno zapowiedzieli: Spacecom, TWoM i AD na mobilne? Wiem że troche narzekam ale zespół nie jest liczny i nie powinien się rozdrabniać na wiele projektów.

Re: Nowa gra - "Industrial"

: czw sie 14, 2014 4:42 pm
autor: Admin
Ha! Zanim zdazylismy umiescic na stronie :)
http://www.11bitstudios.com/pl/aktualno ... owany.html

Najwazniejsza na razie informacja jest taka, ze ten projekt prowadzony jest przez Macieja Szcześnika. To jest designer, ktory dolaczyl do nas w lutym. Doswiadczenie (ogromne, widac, ze to czlowiek ktory wybitnie zna sie na swoim zawodzie) zdobyl przede wszystkim jako lead gameplay desinger gier z serii Wiedzmin.
Graf78 pisze:Wiem że troche narzekam ale zespół nie jest liczny i nie powinien się rozdrabniać na wiele projektów.
No troche tak :) Kazdy zespol tworzy odpowiednie projekty w niezmienionym skladzie. To sa wewn. zespoly, zajmujace sie wylacznie "swoimi" tytulami. A Spacecom nie jest robiony przez nas, tylko przez zespol Flow Combine.

Re: Nowa gra - "Industrial"

: pt wrz 12, 2014 9:31 am
autor: pieniek
Czy do końca roku będzie można się spodziewać jakiś wzmianek, na temat gry nad którą pracuje pan MACIEJ SZCZEŚNIK.Projekt dostaje prawie maksymalne dofinansowanie z UE wiec zapewne inwestorzy czekają na jakieś informacje odnoszące się do tytułu, zarówno jeśli chodzi o samą grę jak i wstępne terminy planowanego wejścia na rynek.

Re: Nowa gra - "Industrial"

: pt wrz 12, 2014 12:29 pm
autor: Admin
Na razie za wczesnie, ale jak gra nabierze ksztaltu graficznego, oczywiscie pochwalimy sie.
pozdr.

Re: Nowa gra - "Industrial"

: wt lis 04, 2014 5:54 pm
autor: pieniek
szkoda że nie chcecie nawet rąbka informacji o nowym projekcie odsłonić. Wiem ,że to wynika ze strategii spółki, ale po paru ładnych miesiącach pracy jakieś szczątkowe informacje byłyby dla nas miłe do usłyszenia.
No cóż według jednego z portali musimy troszkę poczekać , najpierw debiut TWoM, a potem przyjdzie czas na kwestie dotyczące innych produkcji 11 bit.
http://hcgamer.pl/warszawskie-11-bit-st ... rial-35768

Re: Nowa gra - "Industrial"

: śr lis 05, 2014 12:12 pm
autor: Admin
Dla dobra (każdej) gry warto ujawniac cos, co zaskoczy na calym swiecie, szkoda "spalac" materialy zanim nie przygotujemy czegos ekstra np. trailera. Pracujemy nad tym.

Re: Nowa gra - "Industrial"

: śr lis 05, 2014 12:34 pm
autor: pieniek
Zaczynacie wzbudzać we mnie powoli euforie związaną z możliwościami spółki. Wiem że to dziwnie zabrzmi ,ale dla inwestora to może być niezdrowe :lol: :lol: ,bo póki co ta zajawka jest pod prąd trendowi rynkowemu ( mówię o kursie i mocnym sypaczu). Ale często bywa, że to co jest niezdrowe jest takie przyjemne :D :D :D a z drugiej strony na giełdzie kupuje się przyszłość.

Pozdrawiam.

Re: Nowa gra - "Industrial"

: pn lis 24, 2014 9:11 pm
autor: rustical
Czy trailer jest planowany do udostepnienia jeszcze przed koncem 2014 roku?

Re: Nowa gra - "Industrial"

: wt lis 25, 2014 12:00 am
autor: Admin
Na pewno nie.