Frostpunk

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1427
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw lip 09, 2020 3:47 pm

Dzień dobry

Zespół "Projektu 8" tworzą w dominującej części osoby, które dołączyły do Spółki w ostatnich kwartałach i nie pracowały do tej pory wspólnie jako zespół przy naszych wcześniejszych produkcjach. Oczywiście, są to osoby z wieloletnim doświadczeniem i referencjami zdobywanymi w innych spółkach growych zatem o ich kompetencje możemy być całkowicie spokojni.
Z kolei trzon zespołów zajmujących się projektami "Eleanor" i "Dolly" to osoby, które zdobywały szlify przy wcześniejszych projektach 11 bit studios S.A., czyli "Frostpunk" i "TWoM". Oba zespoły będą rozbudowywane o osoby rekrutowane z zewnątrz.

Pozdrawiamy
baks
Posty: 255
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

pt lip 17, 2020 10:12 am

Czy da się już nieco bliżej sprecyzować datę wydania DLC ?
Czy zdążycie do końca lata kalendarzowego ?
Admin
Site Admin
Posty: 1427
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn lip 20, 2020 1:33 pm

Dzień dobry

Termin "wakacyjny" premiery trzeciego DLC do "Frostpunka" jest aktualny. O dokładnym terminie, kiedy produkt trafi do sprzedaży, poinformujemy w stosownym czasie.

Pozdrawiamy
-bART-
Posty: 80
Rejestracja: sob lip 14, 2018 6:20 pm

czw lip 30, 2020 8:20 am

Witam,
bardzo się cieszę ujawnieniem daty premiery ostatniego dodatku do FP. Naprawdę i bez ironii jestem zachwycony faktem, że zapowiedź była lato a niedługo później data i faktycznie lato i to wcale nie sam jego schyłek. Wszystko bez obsuwy i świecenia oczami, z drugiej strony przykre, że jako długoletni akcjonariusz zachwycam się takimi rzeczami. Wiem, że inwestorzy/spekulanci, często mają sporo pretensji do komunikacji z waszej strony, ja również, jednak należy nas zrozumieć, gdyż niektóre zagrywki (wiem, że gdybym był na waszym miejscu robiłbym to samo, bo niekiedy trzeba zrobić krok w tył by zrobić dwa do przodu) są odbierane jako niepoważne traktowanie akcjonariuszy. Tak czy inaczej szczerzę gratuluję i mam nadzieję, że teraz już tylko tak to będzie wyglądało.
Frey
Posty: 80
Rejestracja: wt lis 18, 2014 1:12 am

czw lip 30, 2020 8:19 pm

A ja napiszę tak - jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Jak uda się dowieść jakość szybciej - super. Jak nie - trudno - trzeba poczekać. Gry robi się dla graczy, a nie dla inwestorów.
Najlepszym podsumowaniem niech będą słowa jednego z komentujących Wasz najnowszy trailer na youtube:

"You guys may be 11 bit studios, but you’re 4K in quality. "

;)

(post ten nie jest w żadnej mierze przytykiem do postu @-bART-. Ja też się cieszę, że tym razem dodatek wyjdzie szybciej niż myślałem - i to z trzech powodów: 1. szybciej sobie w niego zagram, 2. przyspieszy monetyzacja pracy weń włożonej, 3. osoby przy tym dodatku pracujące szybciej zasilą pozostałe zespoły)
baks
Posty: 255
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

pn sie 03, 2020 3:13 pm

To zasilenie wcale nie jest taki pewne. Nie można wykluczyć, że przy tak dobrym odbiorze spółka może chcieć pociągnąć temat dalej. Jeśli opinie potwierdzi znacząca sprzedaż spółka może i ma możliwości eksplorować dalej tytuł. Jak będzie dowiemy się chyba nie wcześniej jak pod koniec roku. Jeśli produkty kolejne nie będą wymagały jeszcze wielu doświadczonych pracowników to temat może być pociągnięty nawet do końca przyszłego roku i nie wykluczałbym pojawienia się jeszcze 2 DLC. Materiału z produkcji pewnie mają jeszcze sporo nie wykorzystanego dotychczas.
ODPOWIEDZ