Aukcja charytatywna

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1764
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn gru 20, 2021 1:12 pm

Dzień dobry

Serdecznie zapraszamy naszych Inwestorów i Akcjonariuszy do wzięcia udziału w zbiórce na leczenie Gabrysi Dorockiej chorej na SMA1.

Jeden z naszych Akcjonariuszy, który jest z nami od lat, zwrócił się do nas z prośbą o przekazanie firmowych gadżetów, których licytacja wsparłaby ten jakże szczytny cel. Sięgnęliśmy bardzo głęboko do firmowych szuflad i znaleźliśmy w nich dwie, bardzo unikatowe rzeczy - PC-tową, pudełkową, czyli absolutnie niedostępną już na rynku wersję gry "This War of Mine" oraz koszulkę z logo tej gry (rozmiar L). Zarząd 11 bit studios S.A. (w komplecie) podpisał się na obu gadżetach co potwierdza certyfikat autentyczności wystawiony przez Spółkę, który otrzyma zwycięzca licytacji.

Mamy nadzieję, że zachęci to Was do sięgnięcia do kieszeni a nowy właściciel obu rzeczy, oprócz oczywiście satysfakcji, zrobi sobie w ten sposób najpiękniejszy prezent na zbliżające się Święta.

https://www.facebook.com/groups/licytac ... 700920933/

Pozdrawiamy
ODPOWIEDZ