This War Of Mine

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
lelo-pakero
Posty: 44
Rejestracja: pn mar 16, 2015 10:17 am

pn mar 16, 2015 10:24 am

Dlaczego nie zaktualizowaliście informacji o IGF Audience Award na Steamie? Jest cały czas jedynie informacja, że jesteście finalistą. Dla potencjalnych kupców to może być ważny czynnik zachęcający do kupna, a nie każdy gracz śledzi takie informacje w prasie. Dostaliście też inne nagrody w międzyczasie, którymi chwalicie się na facebooku, więc warto też pochwalić się na Steamie.
hazard
Posty: 115
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 7:04 pm

pn mar 16, 2015 1:49 pm

Dlaczego nie zaktualizowaliście informacji o IGF Audience Award na Steamie? Jest cały czas jedynie informacja, że jesteście finalistą. Dla potencjalnych kupców to może być ważny czynnik zachęcający do kupna, a nie każdy gracz śledzi takie informacje w prasie. Dostaliście też inne nagrody w międzyczasie, którymi chwalicie się na facebooku, więc warto też pochwalić się na Steamie.
Obrazek :D
lelo-pakero
Posty: 44
Rejestracja: pn mar 16, 2015 10:17 am

pn mar 16, 2015 9:13 pm

lelo-pakero pisze:Dlaczego nie zaktualizowaliście informacji o IGF Audience Award na Steamie? Jest cały czas jedynie informacja, że jesteście finalistą. Dla potencjalnych kupców to może być ważny czynnik zachęcający do kupna, a nie każdy gracz śledzi takie informacje w prasie. Dostaliście też inne nagrody w międzyczasie, którymi chwalicie się na facebooku, więc warto też pochwalić się na Steamie.
Brawo! Jestem pod wrażeniem jak kompetentni ludzie tu pracują. Przyznam, że tak błyskawiczna reakcja bardzo mile mnie zaskoczyła. Na Steamie już wsztstkie nagrody zaktualizowane... Z takim podejściem do biznesu daleko zajdziecie. Tak trzymać!
Awatar użytkownika
dzejkob
Posty: 37
Rejestracja: pn mar 09, 2015 9:48 am

pn mar 16, 2015 10:50 pm

znaczy że jednak ktoś to forum czyta i analizuje wypociny drobnych:) cieszy mnie to:) i sluszna uwaga co do nagród i wyróżnień:) ktoś tam kiedyś powiedział taki banał w kwestii autopromocji -:"jeżeli nie pochwalisz się swoimi osiągnięciami, nikt o nich nie będzie wiedział:)"
jaszczep
Posty: 45
Rejestracja: czw gru 11, 2014 10:11 pm
Kontakt:

wt mar 24, 2015 1:37 pm

Witam

w ślad za Waszym wpisem na fecebook z 10 marca :
This War Of Mine there's a big free expansion in the works. stay tuned
pytanie czy dlc będzie bezpłatne tak jak piszecie ? czy chcecie w ten sposób podtrzymać / zwiększyć sprzedaż ?
Czy jeśli ten pierwszy duży dlc będzie bezpłatny to czy kolejne także ?
pozdrawiam
Maverick0069
Posty: 10
Rejestracja: śr lis 19, 2014 9:37 am

pt mar 27, 2015 8:11 am

Witam czy mógłby ktoś napisać o tym DLC o którym pisze kolega wyżej , kiedy wydzie co zmienia etc??
Nie mam dostępu do Facebooka więc nie mam jak zasięgnąć tej informacji a czekam na DLC na bezdechu.
Kłaniam się nisko i pozdrawiam wszystkich fanów.
jaszczep
Posty: 45
Rejestracja: czw gru 11, 2014 10:11 pm
Kontakt:

pt mar 27, 2015 7:20 pm

Witam

pytanie - czemu nowego muzycznego DLC nie ma w tym miejscu ?

http://store.steampowered.com/updated/all/
jaszczep
Posty: 45
Rejestracja: czw gru 11, 2014 10:11 pm
Kontakt:

sob mar 28, 2015 7:33 pm

witam

gra z jakiegoś powodu wypadła nagle z rankingu bestselerów na steam i dziś sobotę 28.03.2015 od około 12 nie można jej znaleźć . Patrząc jednak po ilości graczy na steam - na tę chwilę o 18.31 jest ich ponad tysiąc więc to chyba jakieś przekłamanie i błąd steam - który warto by było jak najszybciej naprawić .
pozdrawiam
lelo-pakero
Posty: 44
Rejestracja: pn mar 16, 2015 10:17 am

ndz mar 29, 2015 12:02 pm

Witam,

Potwierdzam, że gry nie ma w ogóle w rankingu bestsellerów. Oczywiste jest, że gra nie spadła w ciągu godziny o 600 pozycji, więc zapewne to problem techniczny. Wiemy, że jest weekend, ale czy ktoś próbuje to rozwiązać?
QMX
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 25, 2014 9:53 am

pn mar 30, 2015 11:01 am

Czy możemy sie spodziewać info o dacie wprowadzenia Twom na tablety czy gra zostanie odrazu wprowadzona bez wczesniejszego powiadamiania
ODPOWIEDZ