This War Of Mine

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
hazard
Posty: 115
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 7:04 pm

śr gru 17, 2014 9:36 pm

@pieniek Spróbuje po raz ostatni. Ceny regionalne to nie jest wymysł 11b tylko Steam i innych wydawców. To nie jest też problem tylko Rosji np. popatrz tutaj https://steamdb.info/app/282070/. Jak znam życie to przeciętny deweloper ustala cenę w dolarach a Steam za niego przelicza. Oczywiście pewnie jest możliwość zwiększania czy zmniejszania ceny ale nie wiem czy wielu się w to bawi. To tak jak z podatkami - jak się je podnosi to nie zawsze się ich więcej zbierze. Popatrz sobie na Far Cry 4 https://steamdb.info/app/298110/ Ile sztuk TWoM zamiast FC4 może sobie kupić Rosjanin a ile obywatel USA?

Nie wiem czy śledzisz co się dzieje ostatnio na GR. Tam też wprowadzono ceny regionalne bo taki był wymóg niektórych wydawców. I tak dla nas zakupy na GR stały się nieco mniej opłacalne niż w $ ale jak sądzisz ilu Rosjan/Brazyliczyków itp kupowało gry na GR za dolary skoro mogło kupić na Steam za ruble/reale?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw gru 18, 2014 5:08 pm

Polecam wywiad z Tadeuszem Woźniakiem. Jest i o This War of Mine: http://culture.pl/pl/artykul/gra-z-zegarmistrzem

Temat nr 2 - This War of Mine jest na Mac App Store - https://itunes.apple.com/app/this-war-o ... d942935714
AMDBS
Posty: 78
Rejestracja: wt kwie 22, 2014 12:15 pm

czw gru 18, 2014 10:38 pm

Admin pisze:This War of Mine jest na Mac App Store - https://itunes.apple.com/app/this-war-o ... d942935714
Gratuluje dotrzymania terminu- jest przed świętami ;)
Kiedyś była mowa na forum stockwatcha o tym, że wielcy świata gier mogą z ogryzkami negocjować wysokość prowizji i mam nadzieję, że Was/nas już możemy do tej grupy zaliczyć i mieć nadzieję, że idąc na negocjacje w sprawie sprzedaży TWOM na ich platformie sprzedażowej As był i pozostał w waszym rękawie :)
Wesołych Świąt 11bit studios, Wesołych Świąt ;)
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt gru 19, 2014 12:06 am

@AMDBS - wyssane z palca. Umowa jest taka sama dla wszystkich.
QMX
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 25, 2014 9:53 am

pt gru 19, 2014 9:36 pm

Czy spółka zamierza podać informację w przypadku przekroczenia jakiejś kluczowej ilości sprzedanych gier przed raportem ?
Do jakiego dnia podana będzie sprzedaż TWOM w raporcie kwartalnym ?
pieniek
Posty: 213
Rejestracja: wt wrz 02, 2014 1:26 pm

sob gru 20, 2014 10:55 am

Admin pisze:@Pieniek - albo Pan już odpusci, albo bede ciął uporczywe wracanie do nieistotnego tematu.
Ok. wrzucam na totalny luz z tym tematem, skoro kolejny raz pan mówi że to nieistotne.

Pozdrawiam.
punto2
Posty: 5
Rejestracja: ndz gru 21, 2014 8:11 pm

ndz gru 21, 2014 8:20 pm

Witam!
Patrząc na TWOM jako potencjalny long seller nasuwają mi się pytania poniżej:
-kiedy planowany jest DLC- czy styczeń jest realnym terminem?
-debiut na Mobilki- wstępnie była mowa o pierwszym kwartale-podtrzymujecie?

Jak wpłynie obecny spadek w rankingu Steam na wartość sprzedaży?Czy utrzymujemy obroty na podobnych poziomach jak w ciągu ostatniego miesiąca?
Graf78
Posty: 148
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 9:22 pm

ndz gru 21, 2014 10:21 pm

Ekipa jest na śwątecznym urlopie wiec pewnie odpowiedzi będą dopiero po nowym roku.
Bart
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 31, 2014 4:24 pm

śr gru 31, 2014 4:35 pm

Witam. Na wstępie gratuluję świetnej gry i w ogóle cieszę się, że mogę tu wyłożyć swoje pytanie, z racji niekompatybilności z fejsami, tłitami i tak dalej.

Otóż niezwykle ucieszyła mnie opcja wydania pudełkowego. Dlatego m.in. wstrzymałem się z zakupem klucza. Tak się złożyło jednak, że w tygodniu z premierą byłem na wyjeździe zagranicznym. Wróciłem, wsiadłem w samochód i zacząłem objeżdżać znane mi miejscowe sklepy z grami.
Dodam, że tym miejscem jest Warszawa.
Niestety, w większości przypadków pudełko z TWoM w ogóle nie było dostępne, w nielicznych miejscach wysprzedano na pniu. Jako że chyba Cenega była dystrybutorem napisałem do nich maila czy czegoś nie przegapiłem, ale nie - MM i każdy większy RTV/AGD też zwiedziłem.

Swoją drogą na muve.pl pudełka też zniknęły w ciągu tego tygodnia. Ponowne gratulacje, ale mimo wszystko jestem trochę rozczarowany, zwłaszcza że chciałem nabyć dwie kopie. Jedną dla siebie, jestem gracze starej daty i lubię pudełka, nawet z kodem Steam w środku, ale drugą dla mojej przyjaciółki, w prezencie, bo ona rzadko grywa, ale TWoM ją zachwycił.

Zatem pytam czy są jeszcze szanse na dostanie gdzieś tego tytułu, względnie na "dodruk" wersji pudełkowej?
Byłoby naprawdę miło, bo już rzadko kiedy uganiam się tak za grami...

Pozdrawiam i wszystkiego naj na Nowy Rok.
Graf78
Posty: 148
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 9:22 pm

śr gru 31, 2014 6:57 pm

Bart pisze: Zatem pytam czy są jeszcze szanse na dostanie gdzieś tego tytułu, względnie na "dodruk" wersji pudełkowej?
Byłoby naprawdę miło, bo już rzadko kiedy uganiam się tak za grami...

Pozdrawiam i wszystkiego naj na Nowy Rok.
Szukaj w Empikach, ja w wprawdzie w Krakowie ale znalazłem przed Świetami 3 ostatnie pudełka po odwiedzeniu kilku sklepów. Powodzenia
ODPOWIEDZ