This War Of Mine

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Graf78
Posty: 148
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 9:22 pm

sob gru 13, 2014 2:18 pm

ja jestem przeciwny mikropłatnością w TWoM to bedzie tzw gra na skróty ułatwienia za pieniądze

co do koszulek to jak najbardziej jestem ZA :idea: ja bym nawet wrzucił koszulki do sklepów na całym świecie, można by sie dogadać z LPP czy inną dużą firma odzieżową, bedzie dodatkowy zarobek i może być spory bo koszulki lepszej lub gorszej jakości chodza po 50-100
INW
Posty: 29
Rejestracja: czw wrz 25, 2014 9:02 am

ndz gru 14, 2014 12:48 pm

Brak pudełek w dystrybucji... W EMPIKu /Wwa/ byłą ostatnia szt., MM też nie za bogato poza tym są pochowane w mało widocznych miejscach i jeśli ktoś nie wie czego szuka to nie znajdzie ot tak. Z uwagi, że to jest naprawdę HIT to może warto byłoby z nimi zagadać że lepsza ekspozycja gry mogłaby dać obustronne korzyści? /szczególnie w okresie przedświątecznym/ ;)

Pozdrawiam
jaszczep
Posty: 45
Rejestracja: czw gru 11, 2014 10:11 pm
Kontakt:

ndz gru 14, 2014 2:48 pm

Witam

Mam ciekawe spostrzeżenie odnośnie gry - tak mi się wydaje.
Co mogłoby być zmienione
- Edytor map uczyniłby ten tytuł prawie nieśmiertelnym. Gdybyśmy mogli dodawać do gry własne mapy i przygody stworzone przez społeczność, na przykład z gotowych elementów. Szafki, pomieszczenia, postacie. Również opcja włączenia lokacji stworzonych przez społeczność - aktywujemy to i najlepsze mapy z warsztatu pojawiają się na naszej mapie.

Czy myśleli Państwo nad pójściem w tym kierunku ?

Co do pudełek - to trochę dziwne ,że nie przyglądacie się dokładnie sprzedaży w Polsce - czy w takim razie ta sprzedaż jest dla was marginalna ?
Co do kontaktów z firmą cenga - widać ,że zbyt się nie przykładają do kontaktów z nami - inwestorami ... niestety
Wiem ,że sprzedaż gry jest dla nich niespodzianką , ale o tej niespodziance wiedzą już od miesiąca i był czas by zareagować i wytłoczyć dodatkowe powiedzmy 150 000 tysięcy pudełek

nie ma ich w agito.pl nadal, w empiku przez internet do zamówienia tylko wersja cyfrowa , media markt - tylko w kilku sklepach .
Sprzedaż w Polsce przed świętami mogłaby sięgnąć grubo powyżej 70 000 kopii i szkoda chyba ,że te pieniądze spółce uciekają ?
To nie my inwestorzy powinniśmy pytać cengę dlaczego nie ma pudełek - to 11 bit powinno na nich wpłynąć , by pudelka pojawiły się wszędzie i były wyeksponowane w gorącym okresie przedświątecznym .

Jeszcze jedno pytanie na koniec - ważne dla inwestorów :

Czy rozważacie przejście spółki na rynek główny GPW?

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony ndz gru 14, 2014 11:59 pm przez jaszczep, łącznie zmieniany 1 raz.
ciekawski34
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 14, 2014 4:21 pm

ndz gru 14, 2014 4:29 pm

Jestem pod dużym wrażeniem Państwa sukcesów, stąd moja obecność na forum, połączona z wcześniejszą obecnością na giełdzie, gdzie posiadam niewielki pakiet Państwa akcji. Nie chcę oczywiście niczego sugerować, bo i tak robicie Państwo genialną robotę na Games Republic, Steamie i nie tylko, ale chciałbym podzielić się jedną refleksją. Przyznaję, że miesiąc temu nie wiedziałem, że istnieje 11Bit. Moje zainteresowanie TWOM zaczęło się od przeczytania Państwa infografiki. A w związku z tym, że za chwilę będą mega żniwa dla twórców gier, mam pytanie, czy przewidujecie Państwo kolejne infografiki, zwłaszcza przed Świętami. Pomysł z forum z koszulkami genialny. Na pewno bym takową kupił wraz z grą w wersji pudełkowej, lub samą koszulkę.
Graf78
Posty: 148
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 9:22 pm

ndz gru 14, 2014 9:03 pm

INW pisze:Brak pudełek w dystrybucji... W EMPIKu /Wwa/ byłą ostatnia szt., MM też nie za bogato poza tym są pochowane w mało widocznych miejscach i jeśli ktoś nie wie czego szuka to nie znajdzie ot tak. Z uwagi, że to jest naprawdę HIT to może warto byłoby z nimi zagadać że lepsza ekspozycja gry mogłaby dać obustronne korzyści? /szczególnie w okresie przedświątecznym/ ;)

Pozdrawiam

Mam takie same spostrzenia szukałem pudełka TWoM znalazly sie 3 w Empki ale tylko w Galeri w centrum Krakowa gdzie indziej nie ma!!!
Kupiłem jedna sztukę 8-) ale musialem jej dlugo szukac wszedzie wiesza FAR CRY CoD Football Manager i inne nawet Lord of Fallen ma lepsza ekspozycję Panowie dystrubutorwi należy się opie!@#$%^ i to spory w koncu TWoM to HIT :!: a oni jak to zwykle u nas bywa maja to w d...

Dwa tak pisalem wcześniej pudełko ubogie zwykłe ja bym zrobił wersje premium z 2 koszulkami !!!
pieniek
Posty: 213
Rejestracja: wt wrz 02, 2014 1:26 pm

pn gru 15, 2014 1:43 pm

Dziwne rzeczy się dzieją. Na stronie empiku TWoM był najlepsza sprzedająca się grą cyfrową( pudełek nie ma w bestsellerach), ale dzisiaj w ogóle nawet cyfrowa wersja zniknęła z bestsellerów i ze sprzedaży. Jak wpiszesz this war of mine na ich stronie to jest do kupienia jedynie poradnik do gry. Co się tu wyrabia z dystrybucja TWoM na terenie Polski ???
Tia
Posty: 1
Rejestracja: pn gru 15, 2014 2:06 pm

pn gru 15, 2014 2:11 pm

Mam pytanie dlaczego obecnie nie można kupić wersji cyfrowej oraz na płycie w empiku poprzez internet.
W ogóle nie wyświetla się TWOM tylko poradnik do gry.
A gra jest opisana "produkt niedostępny"
Jest to najbardziej gorący okres sprzedaży a gra znika z sklepu internetowego ?
Proszę o odpowiedź.
ciekawski34
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 14, 2014 4:21 pm

pn gru 15, 2014 2:16 pm

Gratuluję kolejnej nominacji do nagrody za 2014.
Nominacja w kategorii PC:
http://vgi.co.id/site/pages/read/12/201 ... -2014-1455
ciekawski34
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 14, 2014 4:21 pm

pn gru 15, 2014 2:22 pm

Admin
Site Admin
Posty: 1757
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn gru 15, 2014 8:00 pm

Dziękujemy za linki.

Co do pytań o koszulki - wiem, że pomysł wydaje się Panom lukratywny, ale na razie potrzebę zakupienia koszulki zadeklarowało 10 osób z tego forum. A do tego naszym biznesem są gry, a nie koszulki. Możemy ogarnąc za to jakaś firme na zewnątrz od tego - sprawa do przemyślenia.

Nie zajmujemy się także dystrybucją pudełek - zajmujemy się dystrybucją cyfrową.
Wiem ,że sprzedaż gry jest dla nich niespodzianką , ale o tej niespodziance wiedzą już od miesiąca i był czas by zareagować i wytłoczyć dodatkowe powiedzmy 150 000 tysięcy pudełek. Sprzedaż w Polsce przed świętami mogłaby sięgnąć grubo powyżej 70 000 kopii i szkoda chyba ,że te pieniądze spółce uciekają.
Doprawdy nie wiem, co na to odpisać.
ODPOWIEDZ