This War Of Mine

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn gru 08, 2014 11:02 pm

@bidus - punkt 3 regulaminu uproszczonego. Ban na jakiś czas. Prosze zrozumiec tresc mojej poprzedniej wypowiedzi.
@grot @QMX - my jestesmy producentem, nie dystrybutorem (zajmujemy sie dystrybucja, owszem, ale tą cyfrową). Dystrybutorem pudełek jest Deep Silver / Koch oraz jego partnerzy. Nie jestesmy w stanie sledzic lokalnie co sie dzieje, chociaz oczywiscie wspolpracujemy z Deep Silver globalnie - i jak na razie dobrze to wyglada, oby im dalej tym lepiej. Kurcze - mam nadzieje, ze zaraz pudelka u nas powróca, mam nadzieje!
@Graf - u nas zajmuje sie tym Cenega, firma o ogromnym doswiadczeniu, ktora wydaje polskie pudełko - nic by z niego nie bylo we Francji czy Szwecji.
t0m4s
Posty: 42
Rejestracja: czw cze 05, 2014 8:06 pm

pn gru 08, 2014 11:33 pm

Panowie, też mi się nie podoba fakt że nie podajecie NIGDY ilości sprzedancych kopii, ale przyjałem do wiadomości ten fakt i się z nim pogodziłem.
Niemniej ban dla kolegi bidus jest przesadą, to forum inwestorskie a nie prywatne poletko adminów serwera CSa czy innej gry...
Za co ban ? Grzecznie wam powiedział że to nie jest do końca w porządku wobec drobnych inwestorów, ale to po prostu jego prywatna opinia, po to jest forum, żeby się z wami komunikować i dzielić opiniami nie ?
Graf78
Posty: 148
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 9:22 pm

pn gru 08, 2014 11:47 pm

QMX pisze:W empikach nie ma gry, w media expert to samo. Jak dla mnie poważny błąd, jak ktoś nie znajdzie w 2 miejscach to zrezygnuje i kupi co innego. Do tego przy wejściu plakaty reklamowe np Far Cry czy Assasin a tu cisza.. Proszę o informacje czy zamierzacie się tym zająć czy nadal tak będzie ? Idą święta, ogromny popyt przejdzie koło nosa ... Przydały by się jakieś plakaty przy wejściach z dużym napisem że to Polska gra, bestseller, hit - ludzie kupują - bo polskie !

Pozdrawiam
klient szukajacy TWoM gdy go nie znajdzie napewno nie kupi Far Cry czy CoD bo to zupełna inna grupa
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt gru 09, 2014 12:03 am

"Spółka idzie po cudze pieniądze ale tak na prawdę w głębokim poważaniu ma dawców kapitału"
Tekst juz niezbyt kulturalny i w zaczepnym tonie. Inwestorzy początkowi zarobili, uwaga, 3600% - pozostawie to bez dalszego komentarza o poważaniu do dawców kapitału.

"Spółka powinna zapewnić efektywny dostęp do informacji niezbędnych do oceny sytuacji i perspektyw spółki oraz sposobu jej funkcjonowania." Jeżeli uważają Państwo, iż realizują go prawidłowo to po prostu żyjemy w dwóch różnych światach i tyle
Na to odpowiedziałem dokladnie - GPW precyzuje jak mamy informowac i dokladnie to robimy. Prosze sobie poczytać.

zwróciłem wam uwagę na to że nie działacie zgodnie ani z literą ani tym bardziej z duchem przepisów mających zapewnić jak najlepszy dostęp inwestorów do informacji
Nie. Działamy dokładnie zgodnie z literą przepisów, czego Pan bidus nie zrozumiał i dalej nam to zarzuca. Oprocz tego działamy zgodnie z dobrem spółki. Wszystkie dane liczbowe będą w raporcie.
Ban utrzymany, złamany uproszczony regulamin i kropka. Albo się szanujemy, albo robimy forum na "p" lub na "b".
-----------------

@t0m4s - moze to nie dotyczy Pana bidusa, ale prosze sie zastanowic, kiedy rozmawiamy o inwestycjach, a kiedy o ciśnieniu i nerwowych ruchach. Jestesmy bardzo wdzieczni za zaufanie inwestorow - i mam wrazenie, ze oplacilo się ono nie tylko nam, że tak przypomne 3600% - ale sukces przyciagnie zarowno spekulantow, jak i ludzi rozpalonych emocjami, żadajacych szybkiego zysku napedzanego podawaniem informacji "na szybko" - a to z pewnoscia nie sluzy spółce. Spółce sluży ciężka praca, inwestorzy, inwencja, talent, przemyślana komunikacja - ale nie rozgrzewanie głów. Naprawde.
t0m4s
Posty: 42
Rejestracja: czw cze 05, 2014 8:06 pm

wt gru 09, 2014 12:14 am

No dobra, faktycznie średnio było z kulturą, niech ginie :D
Wszystkie dane liczbowe będą w raporcie.
Ma Pan na myśli że w raporcie kwartalnym jednak pojawi się ilość sprzedanych kopii ?
Tak to zabrzmiało, dlatego dopytuje, mimo że wiem że nie podajecie.
Piotrch
Posty: 12
Rejestracja: czw lis 13, 2014 11:29 am

wt gru 09, 2014 8:36 pm

aircanada15 dzięki za odpowiedź, o tym nie wiedziałem. Masz może jakiś link, gdzie można poczytać jak to dokładnie wygląda?
grot
Posty: 4
Rejestracja: ndz gru 07, 2014 6:59 pm

wt gru 09, 2014 11:36 pm

my jestesmy producentem, nie dystrybutorem (zajmujemy sie dystrybucja, owszem, ale tą cyfrową). Dystrybutorem pudełek jest Deep Silver / Koch oraz jego partnerzy. Nie jestesmy w stanie sledzic lokalnie co sie dzieje, chociaz oczywiscie wspolpracujemy z Deep Silver globalnie - i jak na razie dobrze to wyglada, oby im dalej tym lepiej. Kurcze - mam nadzieje, ze zaraz pudelka u nas powróca, mam nadzieje!
Rozumiem z tego, że wyprodukowano wystarczającą ilość pudełek tylko w pierwszych dniach były kłopoty z dystrybucja. Mam nadzieję, że na dziś wygląda to już lepiej ( nie miałem okazji sprawdzić). I jeszcze pytanie do Admina - czy dystrybutor sam podejmuje decyzję co do ewentualnego "dodruku" pudełek czy to Państwa decyzja ?
JaTo
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 10, 2014 12:22 am

śr gru 10, 2014 12:29 am

Na początek gratuluje wielkiego sukcesu waszej ciezkiej pracy.

Chciałbym zasugerować, że przy okazji sukcesu gry, mozna by sprobowac bardziej rozreklamowac wasz sklep,
mianowicie przykład:
gamepley WTF https://www.youtube.com/watch?v=YNNAdTAM5os
ma w informacji linki do GOGa i STEAMa, nie mozna by sie z nim "dogadac" o dopisanie GamesRepublic

Oczywiscie to tylko namiastka tematu i mozna by sie tu bardziej postarac, zwlaszcza ze artykulow w sieci i najbardziej poczytnych gazetkach na calym swiecie pelno, kazda wzmianka w takim artykule o waszym sklepie moglo by mocno przyspieszyc w jego rozwoju.

Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow.
peryceptyk84
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 18, 2014 4:15 pm

śr gru 10, 2014 3:25 am

http://www.soku.com/search_video/q_这是我的战争_orderby_4
na chińskim youtube macie 105k wyświetleń prtugalcy mieli 30k i wstawiliście im portugalski a chińska czekają na swój ojczysty czytałem posty w których piszą że gra jest atom i kupią ja będzie po chińsku

Admin - proszę na przyszłość dbac o wieksza przejrzystość wypowiedzi np. na chinskim Youtube macie 105k wyswietlen a Portugalczycy mieli 30k i zrobiliście wersję portugalską. Chinczycy nadal czekaja na swoj ojczysty jezyk w grze. Czytalem posty, w których pisza, ze gra jest atom i kupią jak będzie po chinsku.
Nie zebym sie czepiał, ale A) gdyby wsrod inwestorów znajdował się Portugalczyk znajacy język polski, to powyzszy post jest obraźliwy B) nie róbmy bałaganu. Przy okazji - uproszczony regulamin forum został rozbudowany o taki punkt własnie.

A w odpowiedzi - to nie jest portugalski, tylko brazylijski portugalski. Prosze poszukac ile jest odsłon w brazylisjkim Youtube. Ad. chińska wersja - kombinujemy jak to zrobić.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr gru 10, 2014 5:30 pm

Panowie i Panie - obczajcie to https://www.youtube.com/watch?v=8yove2IYNg4
ODPOWIEDZ