GRATULACJE

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
INW
Posty: 29
Rejestracja: czw wrz 25, 2014 9:02 am

pn lis 17, 2014 6:41 pm

@INW
dokladne dane o sprzedaży wcale nie muszą poprawić notowań bo.... może rynek w ciągu kilku następnych dni tygodni przeszacować ilość sprzedanych kopii a podanie dokładnej liczby obniży cene akcji do wyceny fundamentalnej


@ GRAF78
O czym ty piszesz???? przecież teraz dopiero zaczynam się zbliżać do wyceny fundamentalnej - chyba coś Ci się pomyliło ;)
pieniek
Posty: 213
Rejestracja: wt wrz 02, 2014 1:26 pm

pn lis 17, 2014 6:43 pm

Admin pisze:Dzięki za dobre słowa.
Graf78 pisze:wszyscy będą zadowoleni.
Z doswiadczenia wiem, ze jedna obnizka z kursu w dół i znowu będzie, ze zly PR, nie znamy sie, marketing kuleje etc. Nie jest to uwaga do Pana, tylko jedni sa spokojni, a innym grzeje sie glowa za szybko.
przepraszam, ale jeśli pan mówi o kursie to nie była jedna obniżka tylko trend. Trend wygenerowany przez podaż ofe , które zrobiło dołek przed debiutem hitu, bardzo rzadko się to zdarza, szczególnie jeśli twórcy po preorderach mogą spodziewać się hitu. Efekt poznaliśmy dzisiaj potężna luka hossy i prawie historyczne obroty, to też raczej jest niezbyt często oglądane na rynku tym bardziej jeśli 1 ruchem lądują przebijając opory konsolidacyjne paruletnie.
Graf78
Posty: 148
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 9:22 pm

pn lis 17, 2014 7:22 pm

INW pisze:
@ GRAF78
O czym ty piszesz???? przecież teraz dopiero zaczynam się zbliżać do wyceny fundamentalnej - chyba coś Ci się pomyliło ;)
Widzisz każdy ma inne spojrzenie na wartość Spółki ale to dobrze, jak dla mnie dotychczasowa wycena spółki była niska szczególnie na tle konkurencji z branży. Jeśli chodzi o informacje na temat sprzedaży to musi być to w formie oficjalnego komunikatu spółki a nie wypowiedzi Admina na tym forum bo było by to ujawnienie informacji poufnej wybranej grupie inwestorów.
pieniek
Posty: 213
Rejestracja: wt wrz 02, 2014 1:26 pm

pn lis 17, 2014 7:26 pm

Graf78 pisze:
INW pisze:
@ GRAF78
O czym ty piszesz???? przecież teraz dopiero zaczynam się zbliżać do wyceny fundamentalnej - chyba coś Ci się pomyliło ;)
Widzisz każdy ma inne spojrzenie na wartość Spółki ale to dobrze, jak dla mnie dotychczasowa wycena spółki była niska szczególnie na tle konkurencji z branży. Jeśli chodzi o informacje na temat sprzedaży to musi być to w formie oficjalnego komunikatu spółki a nie wypowiedzi Admina na tym forum bo było by to ujawnienie informacji poufnej wybranej grupie inwestorów.
i tu się zgadzam. Mogą nie podawać niech rynek się zastanawia ile. Z tą adnotacją żeby zdązyli w nastepnym raporcie finansowym ująć te wplywy zyski itp itd. :lol: :lol:
Graf78
Posty: 148
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 9:22 pm

pn lis 17, 2014 9:14 pm

dziekuję Zarządowi że wysłuchał prośby akcjonariuszy i podał informacje o sprzedaży ;)
AMDBS
Posty: 78
Rejestracja: wt kwie 22, 2014 12:15 pm

pn lis 17, 2014 9:16 pm

Właśnie, wypadało by podziękować więc dziękujemy ;)
pieniek
Posty: 213
Rejestracja: wt wrz 02, 2014 1:26 pm

pn lis 17, 2014 9:40 pm

To ja tez się przyłącze. Info krótkie ale treściwe.

Dzięki. :lol: :lol:
t0m4s
Posty: 42
Rejestracja: czw cze 05, 2014 8:06 pm

pn lis 17, 2014 11:57 pm

GRATULACJE - GRA JEST ŚWIETNA !!!
I do tego się świetnie sprzedaje :)

Dzięki za wieczorne info o zwrocie kosztów - jak zobaczyłem to uwierzyłem że faktycznie od pamiętnej konferencji prasowej otworzyliście nowy rozdział w historii komunikacji z rynkiem. I bardzo dobrze, bo to naprawdę jest też w waszym interesie - patrz program motywacyjny :)

Kolejne GRATULACJE za akcje na The Pirate Bay - geniuszowi który to wymyślił dajcie sowitą premię, darmowa wizytę w salonie masażu, spa dla jego żony i kość dla psa ! xD (tylko urlopu mu nie dawajcie :)

Rozumiem powody dla których w przeszłości nie informowaliście o ilości sprzedanych kopii, nie mniej rozważcie informowanie komunikatami giełdowymi o kolejnych progach TWoM, proponuję co 100k.
Kończąc przydługie wypociny życzę jak najwięcej takich komunikatów, jeśli znów zdecydujecie się ich nie publikować, to chyba tym razem rynek będzie bardziej wyrozumiały - aczkolwiek moim zdaniem lepiej zrobicie je publikując.

Pozdro!
Graf78
Posty: 148
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 9:22 pm

wt lis 18, 2014 12:14 am

teraz komunikaty nie są już potrzebne, wystarczy że gra sie utrzyma w rankingach to bedzie łatwo oszacować zyski ;)
pieniek
Posty: 213
Rejestracja: wt wrz 02, 2014 1:26 pm

wt lis 18, 2014 12:16 am

nie takie informacje co 100 k sa bez sensu. bardzo dobrze ze wiadomo ze juz licznik zysku zaczyna bić, ale na szczegołowe informacje to w raportach poczekamy i tak powinno zostać. To o co mialem lekkie zastrzeżenia to ze spółka stała na progu wielkich zmian a jakoś nie chcieli tego na rynku wyeksponować, a moim zdaniem było się czym chwalić , czego obecnie jesteśmy świadkami. Teraz to już jest zupelnie inna spółka( chodzi o kolejne wyniki) niz niedawno nawet była, i każdy zdaje sobie z tego sprawę.
ODPOWIEDZ