Miechowski zrezygnował z funkcji prezesa 11 bit!..

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1547
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt kwie 06, 2021 9:13 am

Dzień dobry

Dziękuję za przywołanie wpisu dotyczącego miejsca zatrudnienia Maćka Czerwonki w styczniu tego roku.
Zgodnie z tym, co Pan przywołał, od marca Maciek pracuje już jednak z drugiej strony Bałtyku. Cieszymy się, że jego talent i umiejętności zostały zauważone i docenione przez firmę, która jest dla nas inspiracją w wielu obszarach. Życzymy Maćkowi sukcesów w nowym miejscu pracy.

Pozdrawiamy
jaszczep
Posty: 44
Rejestracja: czw gru 11, 2014 10:11 pm
Kontakt:

pt kwie 16, 2021 2:17 pm

Dzień dobry

Czy możemy prosić o komentarz dotyczący zmiany w składzie Rady Nadzorczej Spółki. Jakie są przyczyny rezygnacji z członkostwa w Radzie Nadzorczej, w tym z pełnienia funkcji Przewodniczącego Rady Nadzorczej ze skutkiem natychmiastowym przez Pana Wojciecha Ozimka? Był w radzie od 2015 o ile dobrze pamiętam ?
pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1547
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt kwie 16, 2021 2:42 pm

Dzień dobry

Wojciech Ozimek, do 15 kwietnia Przewodniczący RN 11 bit studios S.A., zdecydował się zrezygnować ze stanowiska z konieczności koncentracji na innych obowiązkach zawodowych. Nie wspominaliśmy o tym w komunikacie ESPI bo oficjalnie przyczyny rezygnacji nie zostały zawarte w stosownym piśmie (o rezygnacji) złożonym przez Wojciecha Ozimka.

Jak zapewne część z zainteresowanych wie, Wojciech Ozimek kieruje firmą One2Tribe, która przygotowuje się wejścia na NewConnect przez odwrotne przejęcie firmy JWA (wydmuszki) co oznacza, nad czym bardzo ubolewamy, że nie będzie miał już czasu, żeby poświęcać go również naszej Spółce.

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wia ... e-sp-z-o-o

Pozdrawiamy
ODPOWIEDZ