Wyniki Q4 2018

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Mike
Posty: 59
Rejestracja: wt lis 13, 2018 6:55 pm

śr lut 27, 2019 4:31 pm

Witam,

ja ze swojej strony zgłaszam chęć udziału.

Jeśli chodzi o sam fakt, że zaproszone mogą być tylko osoby, które zostały uprzednio na to wydarzenie zarejestrowane, to nie powinien on budzić zdziwienia. Przykład - w grudniu 2018 roku uczestniczyłem w evencie, który Bloober Team zorganizował z okazji 10-lecia studia w krakowskim Multikinie. Zaproszeni byli zarówno dziennikarze branżowi, jak i inwestorzy. Zgłoszenia spółka przyjmowała za pomocą formularza na stronie internetowej. Po uzupełnieniu danych: imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu, po kilku dniach drogą mailową dostałem potwierdzenie zapisu. Weryfikacja odbyła się na miejscu w dniu wydarzenia - Bloober zatrudnił dwie piękne panie hostessy, które miały listę zarejestrowanych gości i poprosiły mnie jedynie o okazanie dokumentu by potwierdzić tożsamość. Trwało to 5 sekund, nikt nie gromadził żadnych danych osobowych, więc odpadały też wyimaginowane obawy o RODO. W przypadku Bloobera event był dość duży i na te potrzeby wynajęta została sala kinowa w krakowskim Multikinie. Więc tym bardziej, w przypadku 11bit nie dziwi mnie, że spółka chce potwierdzić liczbę uczestników z góry, jeśli nie dysponują dużym pomieszczeniem na tę okazję.

Jestem na tym forum zarejestrowany pod własnym imieniem i nazwiskiem i nie widzę powodu, dla którego nie miałbym potwierdzić swojej tożsamości po przybyciu na konferencję inwestorską. Daję czasem Panu Darkowi w kość trudnymi pytaniami, ale nigdy nie napisałem niczego co powodowałoby, że nie mogę stanąć z nim twarzą twarz przy okazji konferencji, napić się kawy i na poziomie wymienić poglądami na sprawy spółki.

Pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr lut 27, 2019 4:56 pm

Dzień dobry

Słowem wyjaśnienia. Weryfikacja uczestników ma służyć tylko temu, żeby na naszą Konferencję Inwestorską nie próbowały się "wbić" przypadkowe osoby nie zainteresowane zupełnie tematem spotkania i Spółką.
Proszę wierzyć lub nie ale w Warszawie, w której każdego dnia odbywa się cały szereg konferencji, eventów, itp. funkcjonuje cała masa osób (pseudodziennikarzy z mediów, o których nikt nie słyszał, "inwestorów", itp.), których sposobem na miłe spędzenia dnia (plus catering i zbieranie gadżetów) jest "zaliczanie" kolejnych konferencji. Chcielibyśmy uniknąć scenariusza, że musimy wypraszać przypadkowych gości z naszego spotkania bo braknie miejsca dla osób, które dostały imienne zaproszenia i potwierdziły swoją obecność.

Pozdrawiamy
topfacet
Posty: 359
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

śr lut 27, 2019 5:29 pm

Ze swojej strony uważam, że jest to bardzo dobry pomysł.
sledzik
Posty: 105
Rejestracja: wt gru 11, 2018 12:29 pm

sob mar 02, 2019 12:18 pm

Też uważam to za bardzo dobry pomysł ale konferencja powinna być i tak dostępna online ponieważ dla nie których osób wiąże się to z kosztami i bardzo długim dojazdem ( kiedyś musiałem być na 7:00 w Krakowie a mieszkałem w Kołobrzegu - skończyło się na 18 h w pociągu i noclegu w Krakowie - sama perspektywa skutecznie odstrasza wtedy uwierzcie).
Mike
Posty: 59
Rejestracja: wt lis 13, 2018 6:55 pm

ndz mar 03, 2019 12:28 am

Podtrzymuję chęć udziału osobistego, ale uważam że streaming to bardzo dobry pomysł. Z tego co pamiętam, w zeszłym roku konferencja inwestorska w maju była transmitowana online'a, więc dobrze byłoby kontynuować tę dobrą praktykę.
sledzik pisze:
sob mar 02, 2019 12:18 pm
Też uważam to za bardzo dobry pomysł ale konferencja powinna być i tak dostępna online ponieważ dla nie których osób wiąże się to z kosztami i bardzo długim dojazdem ( kiedyś musiałem być na 7:00 w Krakowie a mieszkałem w Kołobrzegu - skończyło się na 18 h w pociągu i noclegu w Krakowie - sama perspektywa skutecznie odstrasza wtedy uwierzcie).
topfacet
Posty: 359
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

ndz mar 03, 2019 2:13 am

Chyba nikt nie mówi o rezygnacji ze streamingu live :)
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn mar 04, 2019 12:34 pm

Dzień dobry

Nasza najbliższa Konferencja Inwestorska, która jest zaplanowana na 28 marca będzie transmitowana online w Internecie. Już teraz zapraszamy do jej śledzenia. O szczegółach technicznych będziemy informować z odpowiednim wyprzedzeniem przed eventem.

Pozdrawiamy
Rif
Posty: 305
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:16 am

pn mar 04, 2019 2:03 pm

Czy oprócz konferencji przewidujecie czat z Prezesem na Stockwatch (lub na innej platformie), jak to miało miejsce rok temu?
Takie spotkanie online wynagradzało inwestorom marną jakość pytań, które padały z sali podczas konferencji.
Mike
Posty: 59
Rejestracja: wt lis 13, 2018 6:55 pm

pn mar 04, 2019 4:28 pm

Rif, przyczyna tego, że nie było dociekliwych pytań jest dość prosta. Chyba się zgodzisz, że analitycy obecni na konferencji mają na codzień lepszy (jeśli nie bezpośredni) dostęp do zarządu i wiedzy na temat funkcjonowania spółki. Nie ma potrzeby, żeby zadawali na głos podczas konferencji pytania, na które znają już odpowiedzi. Stąd jak rozumiem na forum ciśniemy, żeby na konferencji znaleźli się także przedstawiciele inwestorów indywidualnych.
Rif pisze:
pn mar 04, 2019 2:03 pm
Czy oprócz konferencji przewidujecie czat z Prezesem na Stockwatch (lub na innej platformie), jak to miało miejsce rok temu?
Takie spotkanie online wynagradzało inwestorom marną jakość pytań, które padały z sali podczas konferencji.
Rif
Posty: 305
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:16 am

pn mar 04, 2019 5:20 pm

Mike pisze:
pn mar 04, 2019 4:28 pm
Rif, przyczyna tego, że nie było dociekliwych pytań jest dość prosta. Chyba się zgodzisz, że analitycy obecni na konferencji mają na codzień lepszy (jeśli nie bezpośredni) dostęp do zarządu i wiedzy na temat funkcjonowania spółki. Nie ma potrzeby, żeby zadawali na głos podczas konferencji pytania, na które znają już odpowiedzi. Stąd jak rozumiem na forum ciśniemy, żeby na konferencji znaleźli się także przedstawiciele inwestorów indywidualnych.
Musisz liczyć, że akurat zostaną dopuszczeni do głosu, ale też na to, że sami wykażą się odwagą, by zadać pytania z górnej półki. Tamten czat dawał nam dużo większe możliwości, a na wiele pytań otrzymaliśmy dodatkowe odpowiedzi po sesji oficjalnej.
ODPOWIEDZ