Frostpunk

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Rif
Posty: 305
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:16 am

sob lip 01, 2017 10:15 am

Ciekawe artykuły ukazały się w ostatnich dniach na portalach branżowych.
Moje pytanie dotyczy podanej informacji na Polygamii, a mianowicie o fakt, że pokazano im wczesną wersję alfa gry.
Czy pokazujecie dziennikarzom tak wczesną wersję celowo, aby podczas kolejnych pokazów zadziałał efekt wow czy też dopiero na takim etapie jest gra? Pamiętam, że podobnie długo pokazywana alfa Beat Copa oznaczała, że gra zaliczyła spory poślizg.

Szkoda, że misję eksploracyjne nie bazują na rozwiązaniach TWOM. Byłaby to swoistą gra w grze o sprawdzonej i lubianej mechanice.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt lip 11, 2017 10:48 am

Dzień dobry
Kwestia nazewnictwa, jaką wersję gry pokazywaliśmy na E3 jest wtórna. Produkcja "Frostpunka" przebiega zgodnie z harmonogramem. Na sierpniowych targach Gamescom w Kolonii będziemy pokazywać jej kolejną, pełniejszą odsłonę pozwalającą na swobodną, kilkugodzinną rozgrywkę. Dlatego podtrzymujemy, że "Frostpunk" trafi do sprzedaży w II półroczu 2017 roku.
Pozdrawiamy.
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

pt lip 21, 2017 5:40 pm

Na ile prawdziwe są sugestie na kilku portalach, że instalka FrostPunka może mieć około 14 GB wielkości.
Rif
Posty: 305
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:16 am

sob lip 22, 2017 9:47 am

baks pisze:Na ile prawdziwe są sugestie na kilku portalach, że instalka FrostPunka może mieć około 14 GB wielkości.
Przecież to fałszywy śmieć co wrzuciles na SW. Tam możesz nawet zagrać na PC w The Las Guardian z PS4 :D
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn lip 24, 2017 9:41 am

Dzień dobry
Nie ujawniamy jak dużą/ciężką (w GB) grą będzie "Frostpunk". Nie mamy wpływu na to, co wypisują o naszej grze różne serwisy jeśli nie jesteśmy źródłem informacji.
Z drugiej jednak strony fakt, że tego typu wzmianki pojawiają się w sieci, budzą polemiki i wywołują duży odzew świadczy pozytywnie o zainteresowaniu "Frostpunkiem". To również dowód, że "Frostpunk" jest bardzo oczekiwanym tytułem co nas bardzo cieszy :) .
Pozdrawiamy.
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

śr sie 16, 2017 9:53 am

Czy możecie już ujawnić harmonogram i terminy prezentacji gier dla mediów i publiki ?
Czy są jakieś oddzielne panele dla partnerów w strefie dla biznesu czy działacie tylko na terenie stoiska ?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr sie 16, 2017 12:17 pm

Dzień dobry

Na targach Gamescom w Kolonii będziemy mieć stoisko w części ogólnodostępnej dla zwiedzających (stanowisk komputerowych, na których będzie można testować nasze gry będzie oczywiście znacznie więcej :) ). Na stoisku będziemy przyjmować również przedstawicieli mediów i biznesu choć tego typu spotkania/prezentacje, zazwyczaj wcześniej aranżowane/umawiane mogą odbywać się w dowolnym miejscu i czasie (na lunchu czy różnego rodzaju imprezach, które towarzyszą targom).

Pozdrawiamy
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

śr sie 16, 2017 3:08 pm

Czy można rozumieć z wypowiedzi, że będzie więcej wersji testowych gier ?
Czyli poza FP, będzie dostępne Tower57 i Moonlighter ?
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

śr sie 16, 2017 10:51 pm

Odpowiedź już mamy. Spółka odsłoniła przyłbicę.
Chyba przeczuwałem przez skórę, że będzie więcej gier. Ale ten "najnowszy" nieoficjalny projekt jest jednak zaskoczeniem nawet dla mnie. Miła niespodzianka. :D
Zastanawia jeszcze czy zdążycie z DLC przed rokiem szkolnym. Być może szykowany jest inny scenariusz. Jednak pozostaje wątpliwość czy dacie radę utrzymać wszystkie sroczki. Z BC marketing wyszedł dość słabo. Może po wakacjach wystarczy energii na mocną końcówkę roku.... :)
hazard
Posty: 115
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 7:04 pm

śr sie 23, 2017 7:05 pm

Kiedy możemy się spodziewać gameplay trailera do Frostpunka? Wydaje mi się, że miał być na Gamescon.
ODPOWIEDZ