Frostpunk

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
INW
Posty: 29
Rejestracja: czw wrz 25, 2014 9:02 am

pt wrz 30, 2016 8:01 am

Witam,
chciałbym podpytać czy planujecie zaimplementować Babel w FP umożliwiając swobodne dodawanie wielojęzykowych tłumaczeń tekstowych?

Pozdrawiam
Rif
Posty: 305
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:16 am

pt wrz 30, 2016 9:35 am

Rafał80 pisze:
Rif pisze:Czytałem wywiady portali gamingowych z prezesami podczas tego E3, więc wnioskowałem, że nie byli tam tylko z wycieczką. Niemniej, jeśli już chcesz tak szukać, to w tym roku był na targach Fallout 4 z prezentacją dodatków.
Przypuszczam, że 11bit na E3 nie będzie tylko z "Frostpunkiem", ale i z kolejną grą/grami z wydawnictwa.
Aha. Przeczytałeś wywiad z prezesami CDR, udzielony podczas E3 i poczułeś się uprawniony do wygłoszenia tezy, że CD Projekt prezentował Wiedźmina 3 na tych targach? Ciekawa logika. Nie omieszkałeś również zaatakować mnie, zarzucając mi brak wiedzy o branży. Chyba w obliczu oczywistych faktów, które ci przedstawiłem, wypadałoby przeprosić, zamiast bezsensownie się tłumaczyć?

PS. No jasne, 11bit wybuli górę kasy na promocję malutkich gier Indie na największych targach świata, gdzie królują niemal wyłącznie gry AAA... Ehhh.
Nie, pewnie zaprezentują "Frostpunka", a przy okazji gry indie z wydawnictwa. Nie sądzisz, że tego typu prezentacja będzie nobilitująca dla aktualnych i przyszłych partnerów wydawnictwa?
Z każdego z tytułów wrzucisz coś z ich promocji i spokojnie możesz się wystawiać. Na samych targach zaś nie mało co roku jest tytułów indie.
Nie mam za co przepraszać. Na stoiskach E3 znajdziesz sporo gier, które zostały wydane przed targami :)
Nie chce mi się szukać, ale jestem przekonany, że TWOM było jeszcze wiele razy pokazywane po premierze.
real
Posty: 301
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 2:34 pm

pt wrz 30, 2016 9:41 am

Szanowni Koledzy,

To Forum służy do komunikacji ze Spółką: pytanie => odpowiedź

Do dyskusji Inwestorów są inne fora:
http://www.stockwatch.pl/forum/wpisy-17 ... 11BIT.aspx
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... 924c50f3da
http://www.bankier.pl/forum/forum_o_11- ... 00839.html
gdzie do woli przekonywać do swoich racji.

pozdrawiam
Rafał80
Posty: 66
Rejestracja: czw wrz 10, 2015 9:42 am

pt wrz 30, 2016 10:28 am

Rif pisze:Nie mam za co przepraszać.
Może za rozpowszechnianie kłamliwych informacji? Choć dla zaprawionego w bojach forumowicza, takiego jak ty, to pewnie chleb powszedni.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt wrz 30, 2016 11:22 am

Dzień dobry
Odpowiadając na pytanie o implementację Babela do "Frostpunka" to prowadzimy analizy w tym kierunku. Od strony technologicznej temat wydaje się być zdiagnozowany. Bardziej złożone problemy, z którymi musimy się zmierzyć, dotyczą np. własności tłumaczeń itp.
Podsumowując, naszą intencją jest, żeby docelowo "Frostpunk" był dostępny w możliwie wielu wersjach językowych. Babel jest dobrym narzędziem, żeby dotrzeć do klientów/graczy, którzy nie radzą sobie z rozgrywką w najpopularniejszych językach growych (angielski, niemiecki, francuski itp.).

Pozdrawiamy.

Po raz kolejny przypominam niektórym uczestnikom naszego forum, że służy ono komunikacji ze Spółką. Do komentowania komunikatów i informacji ze Spółki oraz luźnych rozmów na jej temat służą ogólnodostępne fora w serwisach internetowych. Zależy nam, żeby forum utrzymywało wysoki poziom. Dlatego sygnalizuję, że niemerytoryczne wpisy będą usuwane.
Rif
Posty: 305
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:16 am

pt wrz 30, 2016 12:17 pm

Rafał80 pisze:
Rif pisze:Nie mam za co przepraszać.
Może za rozpowszechnianie kłamliwych informacji? Choć dla zaprawionego w bojach forumowicza, takiego jak ty, to pewnie chleb powszedni.
Czy przedstawiciele CD Projekt byli na E3 2015 i promowali Wiedźmina 3? Tak, byli i promowali. Nie mieli stoiska, ale promowali. Coś jeszcze chcesz?
real
Posty: 301
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 2:34 pm

czw paź 06, 2016 11:08 am

Dzień dobry,

W informacji z 7.09 znalazła się wypowiedź Pana Prezesa Miechowskiego
Jestem bardzo zadowolony z tego, z jakim zainteresowaniem spotkała się zapowiedź. Niedługo pokażemy oficjalny trailer. W mojej ocenie, potencjał sprzedażowy gry jest wyższy niż This War of Mine
Jaki okres czasu można określić jako "niedługo" w rozumieniu Spółki :) ?

pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw paź 06, 2016 1:22 pm

Dzień dobry
W innych wypowiedziach przedstawicieli naszej Spółki padały też terminy, że trailer "Frostpunka" pokażemy jeszcze w tym roku. I tego się trzymamy. :) .
Pozdrawiamy.
real
Posty: 301
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 2:34 pm

czw paź 13, 2016 3:20 pm

Dzień dobry,

Czy przełożenie Beat Copa na Q1 w jakikolwiek sposób może wpływać na premierę Frostpunk w Q2?
Czy produkcja Frostpunk przebiega zgodnie z harmonogramem zakładającym premierę w Q2?

pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt paź 14, 2016 10:10 am

Dzień dobry
Przypomnę, że "Beat Cop" jest produkowany przez zewnętrzne studio - Pixel Crow. To oznacza, że ze strony 11 bit studios w ten projekt zaangażowany jest tylko pion wydawniczy a nie studio deweloperskie, które pracuje nad "Frostpunkiem". "Beat Cop", a także "Tower 57" oraz "Frostpunk" to autonomiczne przedsięwzięcia, z których każde "żyje własnym życiem". Nie należy ich łączyć. Termin premiery "Beat Copa" nie ma żadnego wpływu na datę premierę "Frostpunka".
Produkcja "Frostpunka" przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Gdyby było inaczej o odstępstwach informowalibyśmy komunikatem bieżącym.
Pozdrawiamy.
ODPOWIEDZ