Strategia na kolejne lata

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
real
Posty: 301
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 2:34 pm

wt wrz 13, 2016 4:46 pm

Dzień dobry,

Czy przeprowadzka jest już w toku, że brakuje czasu na odpowiedzi na forum :D :D :D

http://www.propertynews.pl/biura/biurow ... 48567.html

pozdrawiam
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

wt wrz 13, 2016 11:07 pm

Fajna lokalizacja i powierzchnia imponująca. Wydaje mi się, że ponad 2 razy większa niż wcześniejsza. Jest gdzie budować nowe zespoły i produkcje. Nie zabraknie miejsca dla wszystkich zespołów GR, R&D, zespołów produkcyjnych etc.
@real a może trzeba chłopakom pomóc przy przeprowadzce... ;) aby poszło wszystko sprawnie i szybko aby nie opóźniać prac nad DLC i Beat.
Dzięki za "przeciek".
chris_martin
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 09, 2014 8:29 pm

śr wrz 14, 2016 8:43 pm

bedzie miejsce na konferencje z inwestorami "małymi" takimi jak my a nie tylko kafka i ciasteczka z grubasami :D przepraszam Zarzad 11bit za ironię :mrgreen:
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

śr wrz 14, 2016 10:36 pm

W tak dużym obiekcie zapewne jest miejsce na salę konferencyjną. Choć nie ma gwarancji, że będzie bardziej przestronna niż w starym obiekcie i na tyle obszerna aby pomieścić wszystkich chętnych "na darmowe ciasteczka". Zawsze można wynająć coś na mieście ale chyba nie o to chodzi. W najgorszym wypadku chętni zobaczą nowe lokum za niespełna rok. ;)
Ale myślę, że nie chodzi ci o te ciasteczka - bo na takie chyba już większość zarobiła. Faktycznie jeśli chodzi o kontakty ze spółką to jeszcze można oczekiwać nieco więcej. Ale zawsze może być lepiej. Nie mówię tutaj o notowaniach - choć w nich także. :lol:
real
Posty: 301
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 2:34 pm

wt wrz 20, 2016 9:34 am

Dzień dobry,

To kiedy przeprowadzka :D ?

pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt wrz 20, 2016 10:22 am

Dzień dobry
Nasze nowe biuro przy ul. Brechta, jak napisano w cytowanym artykule, będzie miało 550 m2 powierzchni. Obecna siedziba ma ponad 300 m2. Nowy obiekt jest nadal adaptowany i wyposażany dla naszych potrzeb (chodzi głównie o infrastrukturę IT). Wciąż czekamy też na niektóre meble. Dlatego realnym terminem przeprowadzki jest październik (druga połowa tego miesiąca).
Pozdrawiamy.
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

wt wrz 20, 2016 12:00 pm

Parę miesięcy temu pisałem o potrzebie adaptacji lokalu pod własne potrzeby - sieć IT zasilanie itp to niektórzy wyśmiali mnie. Trochę czau siedzę w tym biznesie i nie jedną sieć budowałem na zlecenia firm przed zajęciem pomieszczeń. Teraz widać, że miałem rację.
Dziękujemy za przedstawienie harmonogramu teraz wszyscy wiem co i jak.
stiopa
Posty: 53
Rejestracja: pn paź 05, 2015 7:02 pm

ndz wrz 25, 2016 8:22 pm

http://graczpospolita.pl/znane-studio-z ... i-oddzial/

Jest paru specjalistów w Wraszawce do zagospodarowania....może ich sprawdzicie.

Bloober po upadku jednej z firm growych w Krakowie przejął całą ekpipe w tamtym roku i bardzo sobie to chwalą...

Pozdrawiam :mrgreen:
chris_martin
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 09, 2014 8:29 pm

czw wrz 29, 2016 7:46 pm

Panie Darku
cytujac dzisiejszy komunikat:

"Kilka dni temu sprzedaliśmy niewielkie pakiety (total 4,24% dopisek ChrisMartin) akcji 11 bit studios odpowiadając w ten sposób na popyt zgłaszany przez inwestorów finansowych. Nie zamierzamy, co najmniej w perspektywie najbliższych sześciu miesięcy, pozbywać się kolejnych papierów naszej spółki" - powiedział cytowany w komunikacie Grzegorz Miechowski, prezes 11 bit studios"

mam pytanie jak duzy byl popyt na akcje 11 bit ze strony inwestorów instytucjonalnych, ktore zdecydowali sie sprzedac Czlonkowie Zarzadu: na 10% akcji ogółem, a może na 20% ?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt wrz 30, 2016 10:26 am

Dzień dobry
Nie możemy, jak spółka publiczna, ujawniać tego typu informacji tym bardziej, że dotyczą prywatnych spraw akcjonariuszy. Jedyne co możemy powiedzieć, że sprzedający nie mieli żadnych kłopotów ze znalezieniem chętnych na papiery 11 bit studios po tej cenie.
Pozdrawiamy.
ODPOWIEDZ