Raport półroczny 2016

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
pieniek
Posty: 213
Rejestracja: wt wrz 02, 2014 1:26 pm

pn lip 04, 2016 11:15 am

A mi się podoba to rozwiązanie, może skończą się tego typu sytuacje gdy firma pracuje duża częścią załogi nad czymś co w zapewnieniach przedstawicieli ma nie powstać. I mam nadzieję, że całokształt rozwoju na przyszłość ta bliższą i dłuższą, będą znane wszystkim uczestnikom rynku a nie tylko insaiderom. Dotyczy to również terminów przyszłych istotnych wydarzeń, bo wiele jest spółek które z tymi terminami ściemniają na maxa dezinformując rynek (nie mam tu na myśli bynajmniej 11 bit), oznaczane prawdopodobieństwa danych zdarzeń w danych przedstawianych terminach,już jest czymś.


Pozdro.
Ostatnio zmieniony pn lip 04, 2016 11:20 am przez pieniek, łącznie zmieniany 1 raz.
pieniek
Posty: 213
Rejestracja: wt wrz 02, 2014 1:26 pm

pn lip 04, 2016 11:17 am

A jak to w praktyce wyjdzie zobaczymy, ale ten nie popełnia błędów co nic nie robi.:arrow:

Zawsze można coś poprawić, ale najpierw trzeba to coś przetestować.

Pozdro.
Vanguard
Posty: 21
Rejestracja: śr cze 15, 2016 3:35 pm

pn lip 04, 2016 11:49 am

pieniek pisze:A mi się podoba to rozwiązanie, może skończą się tego typu sytuacje gdy firma pracuje duża częścią załogi nad czymś co w zapewnieniach przedstawicieli ma nie powstać.
Dobre :lol:
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

ndz lip 10, 2016 2:50 pm

Vanguard pisze:
pieniek pisze:A mi się podoba to rozwiązanie, może skończą się tego typu sytuacje gdy firma pracuje duża częścią załogi nad czymś co w zapewnieniach przedstawicieli ma nie powstać.
Dobre :lol:
Niektórzy wierzyli w to, że nie powstanie a inni nie. Te instrumenty raczej niewiele zmienią poza ilością produkowanych dokumentów. Jak zwykle administracja zwiększa ilość niepotrzebnej makulatury a rzadko przekłada się to na lepsze funkcjonowanie czegoś. Ale dajmy szansę może będzie jakiś efekt pozytywny.
real
Posty: 301
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 2:34 pm

pn sie 22, 2016 12:57 pm

Dzień dobry Panie Darku,

Raport półroczny ma zostać opublikowany w przyszły wtorek. Czy będzie to "tradycyjnie" po sesji? Czy ze względu na bliskość PAX już przy okazji raportu ujawniony zostanie Industrial - taki mały ukłon w stronę Akcjonariuszy :)

pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn sie 22, 2016 4:41 pm

Dzień dobry
Raport półroczny powinien zostać opublikowany 31 sierpnia niezwłocznie po zakończeniu sesji giełdowej (taki mamy plan). Zbieżność daty publikacji raportu z początkiem kampanii promocyjnej "Industriala" (premierą teasera) nie jest zabiegiem celowym. To nie my wyznaczyliśmy początek targów PAX West na początek września :) .
Pozdrawiamy.
real
Posty: 301
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 2:34 pm

pn gru 19, 2016 12:42 pm

Dzień dobry,

Czy podobnie jak to miało miejsce w 2016 roku, Spółka nie będzie publikować osobnego raportu za Q4 a "od razu" raport roczny? Jaki jest maksymalny termin publikacji raportu rocznego gdy nie jest publikowany osobny raport za Q4 (były jakieś zmiany w tych przepisach)?

pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn gru 19, 2016 1:45 pm

Dzień dobry

Po zmianach przepisów dotyczących rynku kapitałowego czas, który mają spółki publiczne na publikację raportów okresowych został wydłużony. Poniżej wklejam wybrane akapity z Rozporządzenia MF, które reguluje tę kwestię.

Raport kwartalny i skonsolidowany raport kwartalny przekazuje się nie później niż w terminie 60 dni od dnia zakończenia kwartału roku obrotowego, którego dotyczy (wcześniej było to 45 dni)
Raport półroczny i skonsolidowany raport półroczny przekazuje się nie później niż w terminie trzech miesięcy od dnia zakończenia półrocza roku obrotowego, którego dotyczy (wcześniej było to dwa miesiące)
Raport roczny i skonsolidowany raport roczny przekazuje się nie później niż cztery miesiące od dnia zakończenia roku obrotowego, którego dotyczy (wcześniej były to trzy miesiące, chyba że spółka publikowała raport za IV kwartał wówczas ten czas był wydłużony).

Jako 11 bit studios, podobnie jak rok temu, nie planujemy publikować sprawozdania finansowego za IV kwartał. Harmonogram publikacji raportów okresowych w 2017 roku przedstawimy komunikatem bieżącym na początku 2017 roku. Nie planujemy jednak maksymalnie wykorzystywać terminów, jakie daje regulator. :)

Pozdrawiamy
ODPOWIEDZ