Wyniki 1Q2014

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn maja 19, 2014 11:26 am

Duża część ekipy jest w delegacji - dlatego prosimy o cierpliwość do czwartku - wtedy ustosunkujemy się do zarzutów w kwestii błędów w raporcie i/lub nieprawidłowego księgowania.

pozdr.
AMDBS
Posty: 78
Rejestracja: wt kwie 22, 2014 12:15 pm

pn maja 19, 2014 8:28 pm

Admin pisze:Duża część ekipy jest w delegacji - dlatego prosimy o cierpliwość do czwartku - wtedy ustosunkujemy się do zarzutów w kwestii błędów w raporcie i/lub nieprawidłowego księgowania.

pozdr.
Może rąbek tajemnicy uchylicie Adminie :P
Delegacja może przyczyni się do zwiększenia portfolio gier na GR ?
Belmondo
Posty: 9
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 10:48 pm

pn maja 19, 2014 10:40 pm

Proszę nie traktować zgłaszanych uwag jako czepiania się, natręctw, zarzutów itp.
Porządek w księgowości leży w dobrze pojętym interesie Spółki i jej wiernych akcjonariuszy.
Wierzę, że Prezes to doceni...
Nie jestem specem od gier i nie jestem w stanie podpowiedzieć fachowcom, jak tworzyć nowe Wiedźminy.
Ale zawsze mogę pomóc w tematach finansowych.
Belmondo
Posty: 9
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 10:48 pm

śr maja 28, 2014 10:09 am

Czy pytania okazały się tak skomplikowane, czy firma jeszcze w delegacji?
Grzegorz Miechowski
Posty: 11
Rejestracja: pt kwie 04, 2014 1:33 pm

śr maja 28, 2014 7:20 pm

Faktycznie wkradły się pomyłki do raportu. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Skorygowany raport już został opublikowany przed chwilą.
Amery
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 6:15 pm

czw maja 29, 2014 8:05 pm

Podziękowania dla Riska, który nie okazał się jedynie wichrzycielem spokoju.
Belmondo
Posty: 9
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 10:48 pm

pt maja 30, 2014 12:19 am

Panie Prezesie,

Czy poza potwierdzeniem faktu pomyłek w sprawozdaniu finansowym mógłbym prosić o informacje nt. pozostałych pytań:

"3. Byłbym wobec tego wdzięczny za informację, na jakich zasadach w Spółce prowadzona jest księgowość: czy robi to własny pracownik, czy biuro rachunkowe?
4. Czy i kto z członków Zarządu odpowiada za finanse:? czy jedynie Prezes?
5. Czy to ostatnie sprawozdanie kwartalne było przeglądane przez audytora?"

Z góry dziękuję

Ps. Może Admin zaprosiłby Riska do powrotu na forum, skoro nie okazał się jedynie natrętnym gburem, ale przede wszystkim niezłym finansistą?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt maja 30, 2014 11:22 am

Witam,
ale przede wszystkim niezłym finansistą?
To troszke na wyrost chyba?

Opublikowaliśmy już ileś dziesiąt raportów i ostatni jest po prostu błędem wynikającym z przeoczenia, a nie nieumiejętności księgowania. Pomyłka - oby ostatnia - przepraszamy jeszcze raz. Risk natomiast już dwukrotnie złamał regulamin forum. Wróci kiedyś.
pozdr.
Amery
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 6:15 pm

pt maja 30, 2014 3:03 pm

Szkoda, że Admin podważa wiarygodność Riska jako finansisty.
W końcu Risk był jedynym, który zauważył błędy.
Przyznam się, że samemu także przejrzałem sprawozdanie finansowe tak jak przeglądam sprawozdania innych spółek giełdowych, ale tych błędów nie dostrzegłem. A także trochę siedzę w finansach.
Poza tym, nie dostrzegłem we wpisie Riska, po którym Admin go zawiesił, nic niestosownego.
Osobiście chyba nie potrafiłbym tych pomyłek nazwać równie łagodnie.

Przypominam ban Admina:

"Admin: Pan nie zrozumiał, że obowiązuje etyka konwersacji. Zatem: 1. odpowiedź na pytania będzie, ponieważ tego wymaga etyka konwersacji oraz żeby pokazać, że fachowiec jednak wie co mówi / pisze / robi 2. odpoczynek od forum kolejny."

Moim zdaniem kultura konwersacji wymagałaby, aby Admin przeprosił uczciwie Riska, a nie brnął teraz w minimalizowanie sprawy pomyłek.
Co najbardziej tak zdenerwowało Admina we wpisie Riska?
Najbrzydsze słowo to: "bzdura".

Ps. Czy tajemnicą spółki jest wiek n/Admina? Być może to poufne dane osobowe?
Graf78
Posty: 148
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 9:22 pm

pt maja 30, 2014 7:03 pm

wiek chyba nie ale rozmiar buta to najwieksza tajemnica firmy :lol:
ODPOWIEDZ