temat --- Games Republic

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
AMDBS
Posty: 78
Rejestracja: wt kwie 22, 2014 12:15 pm

sob kwie 26, 2014 9:32 pm

A więc lont odpalony ;) zobaczymy czy będzie bomba czy niewypał :D
Dużo zależy od tego jak dobrze to dzieło Panowie wypromujecie - trzymam kciuki :twisted:
topfacet
Posty: 359
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

wt kwie 29, 2014 11:10 pm

Mozemy poprosic o dane: ile jest dostepnych gier, ile sklepow, ile juz gier sprzedaliscie?
Grzegorz Miechowski
Posty: 11
Rejestracja: pt kwie 04, 2014 1:33 pm

śr kwie 30, 2014 3:09 pm

Nie będziemy podawać takich danych na bieżąco, żeby nie wprowadzać nerwowej atmosfery wokół Games Republic. To jest projekt długoterminowy i potrzebuje czasu na nabranie rozmachu. Będziemy podawać odpowiednie dane w raportach oraz informować o osiągnięciu kamieni milowych, np. milion kont użytkowników, itp.
topfacet
Posty: 359
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

śr kwie 30, 2014 9:26 pm

Czyli w raporcie za Q1 mozemy sie juz spodziewać pierwszych takich informacji?
Graf78
Posty: 148
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 9:22 pm

czw maja 01, 2014 1:01 pm

topfacet pisze:Czyli w raporcie za Q1 mozemy sie juz spodziewać pierwszych takich informacji?
troche cierpliwość Panie ;) pewnie bedzie wynik ale w raporcie za Q1 2015


Mam pytanie do Zarządu czy gdyby sie znalazł poważny inwestor np. Facebook Spółka rozważyła by sprzedaż cześci badź całości udziałów w GR takiemu podmiotowi? (oczywiście za odpowiednia kwotę odzwierciedlajaca przyszłe potencjalne zyski ze sklepu)
AMDBS
Posty: 78
Rejestracja: wt kwie 22, 2014 12:15 pm

ndz maja 04, 2014 7:31 pm

Ja mam inne pytanie do zarządu:
Czy intensywnie pracujecie nad zwiększeniem ilości dostępnych gier na GR, czy też może liczycie na to, że twórcy i producenci gier sami zlecą Wam sprzedaż swoich produktów po tym jak stwierdzą, że GR ma potencjał?
Jakub Kowalski
Posty: 46
Rejestracja: śr maja 07, 2014 5:27 pm

śr maja 07, 2014 5:30 pm

Pytanie do zarządu, ale odpowiadam ja, project director :)

Pracujemy bardzo intensywnie nad zwiększeniem liczby dostępnych gier, bo to podstawowa cecha dobrej platformy. Twórcy i wydawcy gier sami się jednak też do nas zgłaszają (już), to bardzo dobry znak, ale sami też nie odpuszczamy. Właściwie nie ma dnia, żebyśmy nie podpisywali kolejnych umów.
AMDBS
Posty: 78
Rejestracja: wt kwie 22, 2014 12:15 pm

śr maja 07, 2014 5:59 pm

Dziękuję,
Na taką odpowiedź liczyłem 8-)
hazard
Posty: 115
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 7:04 pm

śr maja 07, 2014 9:36 pm

Ja z ciekawością obserwuje rozwój Humble Store bo to "podobny" model działania - tam 10% idzie na cele dobroczynne - w GR na konto innej osoby. I dzisiaj po pierwszym dniu wiosennej wyprzedaży obrót w sklepie HB wyniósł prawie 700 tys $. Od startu Humble Store czyli listopada 2013 sprzedano gry za 6,7M $ a w katalogu sklepu jest już ponad 500 pozycji. Życzyłbym sobie aby GR taki wynik osiągnął nie koniecznie po 6 miesiącach ale po 24 - i tak będzie bardzo dobrze.
Mam nadzieje, że wspólnym trudem uda osiągnąć sukces - zbudować duży sklep, solidną bazę tytułów oraz przekonać środowisko do tego modelu.
inwestor
Posty: 6
Rejestracja: czw maja 08, 2014 12:11 am

czw maja 08, 2014 12:24 am

Przyznaję, że nie jestem ekspertem, ale moim zdaniem możliwości wyboru, sortowania na platformie powinny być ulepszone.Czy jest to w planach - a jeśli tak to kiedy to zostanie ulepszone? Czy to jest trudne technicznie?
Przeglądając przykładowo wspomniany wcześniej Humble Store wydaje mi się, że tam wygląda to znacznie lepiej.
Druga sprawa to problem techniczny - "zarejestrowałem" się na platformie tzn. podałem wymagane dane do rejestracji lecz ze względu na długi czas oczekiwania zamknąłem stronę - po ponownej próbie rejestracji nie mogłem już wykorzystać wcześniej podanego maila jako już zarejestrowany, ale również nie mogłem się zalogować.
ODPOWIEDZ