This War Of Mine

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Krzysiek
Posty: 16
Rejestracja: sob lip 18, 2015 9:44 pm

wt lip 28, 2015 6:44 am

kiedy naprawicie błędy sygnalizowane przez graczy
QMX
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 25, 2014 9:53 am

wt lip 28, 2015 8:30 am

Witam,

czy spółka rozważa obniżenie ceny TWOM na tablety lub planuje skomentować obecną sytuację ? W rankingach coraz większa otchłań.

Czy można oczekiwać w sierpniu kampanii marketingowej związanej z tajemniczym produktem na bazie TWOM ?

Czy cena ustalona na tablety jest tak wysoka i sztywno trzymana ze względu na coś o czym nie możecie aktualnie poinformować?

pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt lip 28, 2015 10:45 am

Dzień dobry
Możemy zapewnić, że strategia dotycząca pozycjonowania cenowego mobilnego (tabletowego) TWoM jest bardzo dobrze przemyślana i rozpisana na wiele miesięcy do przodu. Oczywiście nie możemy zdradzać jej szczegółów bo od tego zależy bieżąca sprzedaż gry.
Podobnie nie możemy zdradzać szczegółów/harmonogramu dotyczącego kampanii i premiery nowego produktu związanego z TWoM. Tak jak pisałem wcześniej, prawdopodobnie jeszcze w tym, czyli w III kwartale, rynek i inwestorzy dowiedzą się, co to za produkt choć nie będzie to oznaczało, że od razu trafi do sprzedaży.
Pozdrawiamy
hazard
Posty: 115
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 7:04 pm

wt lip 28, 2015 10:52 pm

Admin pisze:Dzień dobry
Jesteśmy przygotowani do premiery Windows 10. TWoM będzie działał na komputerach z tym systemem. Nie należy jednak tego interpretować w ten sposób, że 29 lipca br. będzie miała miejsce premiera TWoM na konsole Xbox One. Nigdy i nigdzie nie informowaliśmy oficjalnie, że pracujemy nad TWoM-em na tę platformę sprzętową.
Pozdrawiamy.
Czy TWoM na Windows 10 będzie wspierał kontroler z Xbox'a? Jeśli tak to od kiedy?
QMX
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 25, 2014 9:53 am

śr lip 29, 2015 10:14 am

Dziękuję za poprzednią odpowiedź


Proszę jeszcze o jakąkolwiek informacje na temat możliwości pobierania TWOM w Windows10, czy spółka będzie otrzymywać przychód z każdej sprzedanej kopii, czy może była to jednorazowa transakcja z Microsoftem i oni będą sprzedawać na "własną rękę"
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr lip 29, 2015 12:16 pm

Dzień dobry
TWoM na pewno nie będzie udostępniany bezpłatnie osobom, które zainstalują Windows 10 na swoich komputerach. Nie mamy żadnej umowy tego typu z Microsoftem. Nasza gra, w wersji pod Windows 10, będzie do kupienia/ściągnięcia, tak jak dotychczas, ze sklepu internetowego.
Pozdrawiam
A.E.
Posty: 3
Rejestracja: ndz sie 02, 2015 8:07 pm

ndz sie 02, 2015 8:21 pm

Dzień dobry,

Mam pytanie odnośnie Państwa listopadowej umowy z Koch Media GmbH. Wiem że nie możecie Państwo udzielać informacji o szczegółach tej umowy, więc nie będę o nie pytał.

Interesuje mnie jedynie to, czy z tytułu tej umowy spółka wykazała już jakikolwiek przychód w raporcie za IV kwartał 2014 i/lub raporcie za I kwartał 2015? Czy może go wykazać w nadchodzącym raporcie za II kwartał 2015 roku?

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,
A.E.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn sie 03, 2015 1:10 pm

Dzień dobry
Przychody z umowy z Koch Media GmbH są księgowane na bieżąco w wynikach kolejnych kwartałów. Nie są to jednak kwoty, które miały większe znaczenia dla naszych wyników za IV kwartał ub.r. czy też dwa pierwsze kwartały tego roku.
Pozdrawiamy.
A.E.
Posty: 3
Rejestracja: ndz sie 02, 2015 8:07 pm

wt sie 04, 2015 12:24 pm

Dzień dobry,

Mam dodatkowe pytania odnośnie umowy z Koch Media GmbH.

1) Czy możecie Państwo podać dokładną datę podpisania listopadowej umowy z Koch Media GmbH?
2) Czy możecie Państwo podać przybliżoną datę rozpoczęcia negocjacji tej umowy?

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,
A.E.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt sie 04, 2015 1:00 pm

Dzień dobry

Komunikat EBI nr. 29/2014, w którym informowaliśmy o umowie z Kochem, nie zawiera daty jej podpisania ale była to data bezpośrednio poprzedzająca publikację komunikatu.
Odnośnie odpowiedzi na Pana drugie pytanie to niestety, ale nie możemy ujawniać takich informacji z uwagi na tajemnicę handlową.

Pozdrawiamy.
ODPOWIEDZ