Strona 1 z 18

Moonlighter

: śr paź 18, 2017 11:03 am
autor: Admin
Dzień dobry

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że gra "Moonlighter", której producentem jest hiszpańskie studio Digital Sun, zostanie wydana również na konsole Nintendo Switch. Premiera gry planowana jest w 2018. O dokładnej dacie premiery będziemy informować w kolejnych informacjach.

https://www.youtube.com/watch?v=I1yrVPSvl1s

11 bit studios S.A. jest wydawcą gry. "Moonlighter" ukaże się też w wersji na komputery PC, konsole PS4 oraz Xbox One.

Pozdrawiamy.

Re: Moonlighter

: czw lis 02, 2017 3:52 pm
autor: Rif
Patrząc na ilość komentarzy i wyświetleń zwiastuna Moonlightera na Switch można zakładać, że edycja ta spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem graczy. Czy w związku z tym rozważacie wydanie edycji pudełkowej na konsolę Ninny czy pozostaniecie jedynie przy wersji cyfrowej?

Re: Moonlighter

: czw lis 02, 2017 5:29 pm
autor: lizotus
A tak poza tym skoro jest takie zainteresowanie na platformie Nintendo, to może się okazać, że sprzedaż pod samego Switcha przekroczy 10% kapitałów własnych wynoszących 43,076 mln według ostatniego raportu półrocznego. Może oprócz informacji na forum, 11bit powinien przygotować komunikat ESPI? Raportujecie niezbędne minimum, a kurs akcji jest powoli zbijany przez inwestorów instytucjonalnych wykorzystujących słabą kondycję giełdy.

Re: Moonlighter

: pt lis 03, 2017 3:57 pm
autor: Admin
Dzień dobry

Bardzo nas cieszy duże zainteresowanie "Moonlighterem" w mediach branżowych i wśród graczy. Mamy nadzieję, że przełoży się to pozytywnie na sprzedaż tytułu a zatem i na nasze wyniki finansowe.

Pozdrawiamy

Ps. Przypominam równocześnie, że po zeszłorocznej zmianie przepisów (tzw. MAR) próg 10 proc. kapitałów własnych, od którego spółki giełdowe musiały w przeszłości raportować o istotnych umowach, przestał obowiązywać.

Re: Moonlighter

: pt lis 03, 2017 6:13 pm
autor: Rif
Przypomnę, że było jeszcze pytanie moje o formę dystrybucji gry na konsoli Nintendo.

Re: Moonlighter

: pn lis 06, 2017 10:53 am
autor: Admin
Dzień dobry
Jako 11 bit studios S.A. staramy się maksymalnie monetyzować wszystkie tytuły z portfolio, zarówno własne, jak i zewnętrzne, wydawane w ramach 11 bit publishing. Sposobem na to jest m.in. wypuszczanie gier na wielu platformach sprzętowych oczywiście, jeśli ma to ekonomiczne uzasadnienie. Nintendo Switch szybko zdobywa rynek. Stąd decyzja, że "Moonlighter" powstanie też w wersji na tę platformę. Nie zmienia to jednak faktu, że bazowymi platformami dla "Moonlightera" pozostają komputery PC oraz konsole Xbox One i PS4.
Czy kanał ESPI powinien zastępować kanały marketingowe, w tym media społecznościowe, żeby informować o każdym wydarzeniu ze spółki, w tym dodaniu kolejnej wersji sprzętowej dla jednej z gier z wydawnictwa? Można na ten temat dyskutować ale pewnie każdy pozostanie przy swoim stanowisku.
Pozdrawiamy.

Re: Moonlighter

: pn lis 06, 2017 11:12 am
autor: Rif
To nadal nie jest kwestia, którą osobiście jestem zainteresowany.
Ciekawi mnie czy rozważana jest w spółce wersja na kartridżu pod konsolę Nintendo (np. samo Nintendo byłoby nią zainteresowane?) czy też wszystkie wersje będą posiadały jedynie cyfrowe edycje?
Przy okazji zapytam. Czy producencji danych konsol wyrażają chęć pomocy w promocji, któregoś z tytułów planowanych do wydania przez spółkę, bądź wyrazili nimi większe zainteresowanie w innym sposób?

Re: Moonlighter

: pn lis 06, 2017 2:30 pm
autor: Admin
Dzień dobry
Tak jak pisałem powyżej, jako producent i wydawca chcemy korzystać z każdej okazji biznesowej, żeby zwiększyć sprzedaż produktów z naszego portfolio. Dlatego z uwagą przyglądamy się temu, jak wygląda sprzedaż cyfrowa i tradycyjna jeśli chodzi o tytuły na Nintendo Switch i nie odżegnujemy się od tego, żeby "Moonlighter" był również dostępny na kartridżach. Prowadzimy analizy w tym kierunku.
Producenci konsol doskonale znają tytuły 11 bit studios (własny, czyli "Frostpunk" i zewnętrzne), które trafią do sprzedaży w kolejnych kwartałach. Gry spotkały się z pozytywnym odbiorem co będzie miało przełożenie na realne wsparcie biznesowe przy premierach. O szczegółach, z oczywistych względów, nie możemy mówić....
Pozdrawiamy

Re: Moonlighter

: pt kwie 20, 2018 10:02 am
autor: lizotus
Pojawił się konkurent - dystrybutor gry Agony wybrał datę premiery 29.05.2018. Chyba nie docenili przeciwnika jakim jest Moonlighter. Do Moonlightera level piekielny można zawsze dodać i pospacerować, a dodać sklep do Agony byłoby ciężko...

Re: Moonlighter

: pt kwie 20, 2018 4:01 pm
autor: Admin
Dzień dobry

Bardzo ciekawa analiza :) . Zobaczymy kto z tego "polskiego" pojedynku wyjdzie zwycięsko. Przypomnę jedynie, że twórcą "Moonlightera" jest hiszpańskie studio Digital Sun. Jako 11 bit studios S.A. jesteśmy wydawcą tej gry.

Pozdrawiamy.