Tower57

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
blah8760
Posty: 79
Rejestracja: śr cze 21, 2017 2:06 pm

pn lis 20, 2017 4:00 pm

Admin pisze:Dzień dobry

Ocenianie sprzedaży gry po nieco ponad trzech godzinach od premiery jest chyba nieco przedwczesne :) . Myślę, że z pierwszymi wnioskami trzeba poczekać co najmniej kilka dni. Niemniej przypominam, że dla 11 bit studios S.A. "Tower 57" był "tanim" projektem. Odpowiadaliśmy tylko za marketing i promocję gry. Koszty produkcji finansował deweloper. Zatem ryzyko, że stracimy na tym projekcie jest śladowe.

Pozdrawiamy.
Tylko, że skoro firmujecie grę logiem 11 bit to chyba powinniście wymusić na autorach wysoką jakość produktu. Bo niestety wystarczy zerknąć na opinie i raporty błędów żeby zobaczyć, że problemów jest wiele i to banalnych jak zacinające się postacie.
jaszczep
Posty: 45
Rejestracja: czw gru 11, 2014 10:11 pm
Kontakt:

pn lis 20, 2017 4:05 pm

Dzień dobry ,
Zakupiłem grę i muszę stwierdzić , że ma sporo krytycznych błędów do tego zupełnie banalnych: lokacje do których nie można dojść, zacinające się postacie etc. Powoduje to negatywne oceny na steam i co jest konsekwencją słabszą sprzedaż . Jak szybko pojawią się aktualizacje naprawiające błędy ? Dlaczego jako studio trzymające wysoki poziom produktów podpisaliście się pod nie do końca gotowym produktem ? pozdrawiam
Awatar użytkownika
lizotus
Posty: 75
Rejestracja: wt cze 20, 2017 12:46 pm

wt lis 21, 2017 10:34 am

To i ja się dołączę do uwag - na stronie
http://www.steamcardexchange.net/index. ... pid-530950
pojawił się wygląd rzeczy możliwych do zdobycia na steam z Tower 57. Czemu jest tylko jedna odznaka i do tego wyglądająca nieciekawie (co to w ogóle jest na tym obrazku :) )? Tylko jedna emotka i tło, brak zafoliowanej odznaki? Liczba kart 6 sztuk może być.

To też pokazuje, że gra mimo kilku lat produkcji jest niedorobiona. Proszę przyłożyć się do tych elementów we Frostpunku, bo chyba nie wymagają zbyt wiele wysiłku od developera...
blah8760
Posty: 79
Rejestracja: śr cze 21, 2017 2:06 pm

wt lis 21, 2017 11:02 am

lizotus pisze:To i ja się dołączę do uwag - na stronie
http://www.steamcardexchange.net/index. ... pid-530950
pojawił się wygląd rzeczy możliwych do zdobycia na steam z Tower 57. Czemu jest tylko jedna odznaka i do tego wyglądająca nieciekawie (co to w ogóle jest na tym obrazku :) )? Tylko jedna emotka i tło, brak zafoliowanej odznaki? Liczba kart 6 sztuk może być.

To też pokazuje, że gra mimo kilku lat produkcji jest niedorobiona. Proszę przyłożyć się do tych elementów we Frostpunku, bo chyba nie wymagają zbyt wiele wysiłku od developera...
Tylko tutaj 11B nie jest developerem a wydawcą.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt lis 21, 2017 11:12 am

Dzień dobry

Premiera "Tower 57" jest dobrym przykładem, że biznes wydawniczy jest daleko bardziej ryzykowny niż produkcja i wydawanie własnych gier. Wydawca ma ograniczony wpływ na dewelopera, w tym na jakość jego pracy. Zdajemy sobie sprawę, że "Tower 57" ma sporo niedoróbek. Będą systematycznie usuwane.

Dla 11 bit studios S.A., jako dewelopera, najwyższa jakość produktów (gier) jest absolutnym priorytetem. Niestety, nie wszyscy deweloperzy mają takie podejście.

Pozdrawiamy.
blah8760
Posty: 79
Rejestracja: śr cze 21, 2017 2:06 pm

pt lis 24, 2017 11:50 pm

Gra w pewnym momencie sugeruje DLC (Department of Lost Content), jest coś w planach czy to tylko żart twórców?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn lis 27, 2017 10:48 am

Dzień dobry
"Tower 57" to bardzo świeża gra na rynku. Z decyzjami, czy będziemy rozwijać tę markę, np. poprzez DLC, musimy poczekać do czsu, gdy będziemy mieli wiedzę na temat jej sprzedaży w nieco dłuższym, niż kilkunastodniowym horyzoncie. "Tower 57" czeka jeszcze na premiery wersji konsolowych.....
Pozdrawiamy.
Frey
Posty: 111
Rejestracja: wt lis 18, 2014 1:12 am

pt maja 08, 2020 12:21 pm

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że tower 57 został dopuszczony do sprzedaży przez chińską cenzurę. W związku z tym mam pytanie czy ta gra jest obecnie sprzedawana na jakiejś chińskiej platformie, a jeśli tak - to jak idzie sprzedaż?
Mam świadomość tego, że gra nie była hitem, ale sprzedaż w Chinach to interesujący temat - nawet mimo ostatnich obostrzeń, które dotyczą głównie gier f2p i multi.
Pozdrawiam
frantic
Posty: 20
Rejestracja: wt paź 22, 2019 10:17 pm

pt maja 08, 2020 5:35 pm

Tak to bardzo interesujące, szczególnie, że w najbliższych dwóch latach brak jakichkolwiek zapalników wzrostu wyceny spółki, zatem porozmawiajmy o nic nie znaczącej w przychodach minigierce.
Frey
Posty: 111
Rejestracja: wt lis 18, 2014 1:12 am

pt maja 08, 2020 6:19 pm

Kolego "frantic" - pozwól łaskawie każdemu zdecydować co go interesuje, a co nie.
So stop being frantic. ;)
ODPOWIEDZ