Strona 1 z 1

Sopotkanie

: wt wrz 06, 2016 2:02 pm
autor: topfacet
Dlaczego na wczorajsze spotkanie nie zaproszono (po raz kolejny) inwestorów indywidualnych? Czy jest dostępna jakaś prezentacja z tego spotkania?

Re: Sopotkanie

: wt wrz 06, 2016 8:07 pm
autor: chris_martin
@topfacet.

chyba tylko pozostaja notatki prasowe z e-papu

pozdro
Kris

Re: Sopotkanie

: wt wrz 06, 2016 11:41 pm
autor: topfacet
Był też dziś tekst w parkiecie, ale to kolejny raz gdy spółka olewa indywidualnych, którzy notabene umożliwili jej rozwój- to przecież nie fundusze ale indywidualni kupowali akcje w pierwszej emisji (oczywiście ci to już świetnie na tym wyszli), ale nie tak miała wyglądać komunikacja z inwestorami.

Re: Sopotkanie

: śr wrz 07, 2016 1:57 pm
autor: Admin
Dzień dobry
Spółki publiczne regularnie kontaktują się z mediami ekonomicznymi, żeby za ich pośrednictwem przekazać rynkowi, w tym drobnym inwestorom, co się dzieje w Spółce. Podobnie regularnie kontaktują się z inwestorami finansowymi (zarządzającymi). Częstotliwość takich spotkań (w przypadku 11 bit studios istotnie wzrosła po przejściu na GPW) pozytywnie świadczy o zainteresowaniu Spółką co z pewnością jest korzystne dla wszystkich Akcjonariuszy.
W poniedziałek 5 września Zarząd (Prezes Miechowski) spotkał się z kilkoma wybranymi przedstawicielami mediów ekonomicznych. Spotkanie miało roboczy charakter (nie wynajmowaliśmy sali konferencyjnej) ale, jak widać po tym, jak szeroko rozeszły się przekazane wówczas informacje, spełniło swój cel.
W zakładce "Do pobrania", która jest częścią e-strony Aktualności Inwestorskie, można znaleźć prezentację, którą w poniedziałek pokazywaliśmy dziennikarzom. Zapraszamy do lektury.
Pozdrawiamy.

Re: Sopotkanie

: czw wrz 08, 2016 12:06 pm
autor: topfacet
Trzeba ją umieścić w bardziej widocznym miejscu, może jakaś notka w aktualnościach ?