Frostpunk

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Marcel123
Posty: 17
Rejestracja: ndz sty 07, 2018 6:27 pm

śr cze 20, 2018 4:56 pm

Witam.
Czy spółka planuje dodanie kolejnych jezyków do Frostpunka? I kiedy ukaże sie kolejny "odcinek" TWOM Stories, bo gracze którze zapłacili od razu za 3 cześci czekaj juz dosc długo.
Pozdrawiam.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw cze 21, 2018 9:22 am

Dzień dobry

Prace nad kolejnymi wersjami językowymi "Frostpunka" trwają. Naszą intencją jest, żeby do końca roku pojawiły się 1-2 tłumaczenia.

Wypuszczając pierwszy dodatek do "TWoM" z serii "TWoM:Stories" obiecaliśmy, że dwa kolejne trafią do sprzedaży w 2018 roku. Termin ten zostanie dotrzymany.

Pozdrawiamy.
cybul77
Posty: 4
Rejestracja: pn maja 07, 2018 8:14 pm

pt cze 22, 2018 7:00 pm

Tyle $ wam wpłynie. Może dobry Treasurer, co wierzy w Was od 4 lat, spółce by się przydał... ;)
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn cze 25, 2018 12:26 pm

Dzień dobry

Dziękujemy za ofertę :)

Przypomnę w tym miejscu, że żeby uniknąć ekspozycji Spółki na ryzyka walutowe, od II półrocza 2017 roku na bieżąco konwertujemy posiadane/napływające waluty obce na polskiego złotego. Nadwyżki gotówkowe trafiają następnie na lokaty bankowe bądź lokowane są w instrumentach finansowych o skrajnie bezpiecznej/konserwatywnej strategii.

Pozdrawiamy
bamboozled
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 25, 2018 6:38 pm

pn cze 25, 2018 6:42 pm

Witam,

Z czystej ciekawości - czy spółka przewiduje wydanie edycji wspierającej jakiegoś INGOsa, tak jak to miało miejsce z TWoM i War Child? Jak pewnie Państwo doskonale zdajecie sobie sprawę temat "winterization assistance" ma duże znaczenie w wielu regionach (kryzysach) gdzie INGOsy pracują...

Pozdrawiam :)
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt cze 29, 2018 11:42 am

Dzień dobry

To ciekawy pomysł. Weźmiemy go pod uwagę.
Jesteśmy dopiero na początku monetyzowania "Frostpunka" co oznacza, że wokół tytułu dużo będzie się jeszcze działo.

Pozdrawiamy.
ZITARIX
Posty: 35
Rejestracja: śr lut 28, 2018 1:57 pm

śr lip 04, 2018 12:25 pm

Witam serdecznie,

w związku z Roadmapą, z której wyjątkowo niewiele wynika chciałem Państwa zapytać o wersję Frostpunka na konsole i MAC'a. Czy zamierzają Państwo wydać Frostpunka w tym kwartale na jakąkolwiek nową platformę?

Pozdrawiam,
Zitarix
adu
Posty: 92
Rejestracja: ndz gru 20, 2015 11:51 pm

czw lip 05, 2018 12:14 pm

Dzień dobry,
Czy spółka jest zadowolona z wyników sprzedaży Frostpunka w ramach wyprzedaży letniej na Steam?
Czy zachowany został trend z pierwszych tygodni sprzedaży: FP = 4xTWOM? :)
Pozdrawiam!
ethos
Posty: 7
Rejestracja: sob lut 04, 2017 9:24 pm

pt lip 06, 2018 6:45 am

Ostatnio na zadane moje pytania nie udzielono mi odpowiedzi, więc może teraz, kiedy zostanie wydane DLC płatne i kiedy darmowe, to bardzo istotna sprawa, mam wrażenie że potencjał sprzedaży FP jest mocno niewykorzystany, czy możecie zdradzić ile kopii FP sprzedano podczas Steam summer sale, i ile kopii sprzedano od debiutu gry, dziękuję i pozdrawiam cały zespół 11bit.
Awatar użytkownika
lizotus
Posty: 75
Rejestracja: wt cze 20, 2017 12:46 pm

pt lip 06, 2018 12:10 pm

ethos pisze:
pt lip 06, 2018 6:45 am
Ostatnio na zadane moje pytania nie udzielono mi odpowiedzi, więc może teraz, kiedy zostanie wydane DLC płatne i kiedy darmowe, to bardzo istotna sprawa, mam wrażenie że potencjał sprzedaży FP jest mocno niewykorzystany, czy możecie zdradzić ile kopii FP sprzedano podczas Steam summer sale, i ile kopii sprzedano od debiutu gry, dziękuję i pozdrawiam cały zespół 11bit.
Mam odmienne zdanie. Potencjał jest dobrze wykorzystany, a wysoką sprzedaż zawdzięczamy deklaracji, że nie będzie na razie płatnych dlc (nie w tym roku). Zazwyczaj przy wypuszczaniu dodatku jest obniżana cena wersji podstawowej i ci co jeszcze nie kupili czekają na jakiegoś bundla czy promocję. Tu nie ma na co czekać, bo wszystkie aktualizacje darmowe. Poza tym nie można za bardzo obniżać ceny przed premierą wersji konsolowych.

Liczę na zamieszczenie danych sprzedażowych w raporcie półrocznym. :)
ODPOWIEDZ