Strona 1 z 1

Współpraca z Telltale Games?

: ndz cze 26, 2016 6:44 pm
autor: Vanguard
Sukces TWOM: TBG pokazuje że w marce This War of Mine drzemie ogromny potencjał. Sami na tę chwilę nie chcecie go rozwijać, ale czy mogę podrzucić spółce jeden pomysł który ostatnio przyszedł mi do głowy? :)

Może rozważylibyście współpracę z Telltale Games? Twórcami przygodówek The Walking Dead, Game of Thrones, Tales from the Borderlands, Back to the Future, Minecraft: Story Mode, etc. Połączenie Waszej silnej marki This War of Mine, i ich talentu do opowiadania ciekawych historii może dać wybuchową mieszankę. Nie brakuje fascynujących książek historycznych i pamiętników które mogłyby stać się inspiracją dla całej serii gier przygodowych sprzedawanych pod marką This War of Mine. Was taka współpraca nie kosztowałaby wiele, a Telltalle Games jest na takie projekty otwarte co pokazują gry w rodzaju Minecraft: The Story Mode czy Tales from the Borderlands. Chyba jest to warte rozważenia? :)

https://www.telltalegames.com/

http://steamspy.com/dev/Telltale+Games

Re: Współpraca z Telltale Games?

: wt cze 28, 2016 10:05 am
autor: Admin
Dzień dobry
Dziękujemy za wpis. Przekażę go kolegom, którzy zajmują się tego typu tematami.
Pozdrawiamy.

Re: Współpraca z Telltale Games?

: pn lis 13, 2017 11:06 pm
autor: Vanguard
Widzę, że skorzystaliście z mojego pomysłu ;)

Obrazek

Szkoda że cena jest tak niska, ale przynajmniej nie rozdajecie tego DLC za darmo ;)

Re: Współpraca z Telltale Games?

: wt lis 14, 2017 1:30 pm
autor: Admin
Dzień dobry

Seria "This War of Mine: Stories" będzie liczyła trzy odsłony. Dzisiaj zadebiutowała pierwsza część serii - "Father's Promise". Premiery dwóch kolejnych epizodów planowane są w 2018 roku. Nie wykluczamy jednak, że jeśli nasz pomysł na rozwój "TWoM" spodoba się graczom, powstaną kolejne dodatki.

Pozdrawiamy.