Beat Cop

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
baks
Posty: 281
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

czw paź 13, 2016 6:58 pm

Rafał80 pisze: Niestety spółka zaczyna być powoli znana w świecie polskiego gamedevu z ciągłego niedotrzymywania terminów.
Jak to się mówi "uderz w stół....." tak samo z Twoimi komentarzami
Wystarczy, że można coś negatywnego napisać o spółce to już "micha" Ci się cieszy i piszesz używając błota do woli....
Tylko aby nie narażać się na śmieszność może podasz (chociaż 5 przykładów) spółek i gier które ukazały się w pierwotnie zakładanym terminie. Sam nie podjąłbym się ale nasz flagowiec W3 ukazał się 2-3 lata po pierwszym zapowiedzianym terminie. O ile pamiętam pierszy sygnowany termin to był początek 2013 roku. Później podano już konkretny termin premiery którą przesuwano 2 razy po około 3 miesiące. Może doczytaj sobie, że producentem beat nie jest 11bit ....
Może warto znać tak kluczowe informacje zanim zacznie się pisać na ten temat.... ale po co przecież i tak nikt nie traktuje Cię poważnie. Nie przypominam sobie jakiejś rzeczowej wypowiedzi na forum - zawsze tylko "szum medialny".
Może warto zadbać o własny image na forum. być może masz w tym jakiś interes ale to widać na pierwszy rzut oka.
Jeśli już próbujesz coś dezawuować to podaj przykłady spółek działających inaczej .... ale nie sądzę abyś znalazł taką.
O ile sobie przypominam to CDP wszystkie swoje Wiedźminy wydał z dużym poślizgiem - więc bynajmniej 11bit dużo nie odstaje od średniej - a chyba jest nawet nieco lepszy. Szkoda, że wypowiadasz się na tematy o których nie masz w ogóle pojęcia a tak łatwo to podważyć. Trochę więcej staranności - choć podobno głupota powtórzona 100 razy "staje się faktem..."

Jeśli nawet terminy ulegają przesunięciu to jest to lepsza wersja niż zadrwić sobie z gracza sprzedając mu w terminie grę w którą nie da się grać. Jestem zdecydowanie przeciwny takim praktykom. Może nie wiesz ale CDP doskonale wyszedł na 2 krotnym przekładaniu premiery W3 - wprost przeciwnie do CIG.
Może zacznij pisać o czymś o czym masz jakieś pojęcie - bo ta branża nie jest Twoją mocną stroną..
real
Posty: 301
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 2:34 pm

pt paź 14, 2016 10:37 am

real pisze:Dzień dobry,

Właśnie pojawił się komunikat o przesunięciu Beat Cop na Q1. Wiadomym jest, że produkcja gry to proces twórczy gdzie "lepsze jest wrogiem dobrego". Co jednak się kryje pod stwierdzeniem:
"Powodem podjęcia decyzji o przesunięciu premiery "Beat Copa" jest chęć dopracowania gry, zarówno od strony artystycznej jak i technologicznej, co zwiększy jej potencjał komercyjny i sprzedażowy."

Gra ma być bardziej rozbudowana, z większą liczbą wątków (interakcji z graczem)? Czy po prezentacjach gry dostrzeżony został w niej większy potencjał niż się początkowo wydawało i podjęto decyzję o rozbudowie gry by zwiększyć jej szanse na rynkowy sukces? Co oznacza "dopracowanie technologiczne"?

pozdrawiam
Powtórzę pytania do Spółki, a Szanownym Kolegom przypomnę, że to forum służy do komunikacji ze Spółką - swoje opinie można do woli wydawać na forach do tego przeznaczonych.

W komunikacje do graczy mowa jest o wiośnie, dla inwestorów Q1 czy zatem możemy zakładać premierę Beat Cop w drugiej połowie marca 2017?
Admin
Site Admin
Posty: 1496
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt paź 14, 2016 11:23 am

Dzień dobry
Na forum inwestorskim i w przekazie do inwestorów wolimy posługiwać się precyzyjniejszym terminem jakim jest I kwartał niż wiosna 2017 roku.
Klimat się zmienia :) i wiosna kalendarzowa (21 marca) niekoniecznie pokrywa się z prawdziwą wiosną klimatyczną, która potrafi przyjść nieco wcześniej albo później.
O dokładnej dacie premiery "Beat Copa" będziemy informować w stosownych komunikatach.
Pozdrawiamy.
lelo-pakero
Posty: 44
Rejestracja: pn mar 16, 2015 10:17 am

pt paź 14, 2016 1:11 pm

Admin pisze:Klimat się zmienia :) i wiosna kalendarzowa (21 marca) niekoniecznie pokrywa się z prawdziwą wiosną klimatyczną, która potrafi przyjść nieco wcześniej albo później.
HAHA! Poprawił mi Pan humor swoim wpisem :lol: Pan to musi mieć niezły ubaw jak Pan tu pociesza tych niepocieszonych. Szkoda tylko, że koniec końców zawsze okazuje się, że to co między wierszami mówią pracownicy studia jest prawdą, a nie to co mówi Pan czy zarząd.
real
Posty: 301
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 2:34 pm

pn paź 17, 2016 11:49 am

Dzień dobry,

Na jakich imprezach targowych zamierzacie być Państwo obecni z Beat Cop w przyszłym roku?

pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1496
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt paź 18, 2016 10:20 am

Dzień dobry
Rozumiem, że zadając takie pytanie chce Pan wyznaczyć dokładniejszą datę premiery "Beat Copa"? :) . Niestety, nie jest to takie proste bo na targach można prezentować zarówno gry, które dopiero czekają na premierę jak również i te, które już są na rynku, żeby np. wspierać ich sprzedaż.
W przyszłym roku, jako Spółka, chcemy być obecni na wszystkich najważniejszych imprezach z naszej branży, w tym z serii PAX (począwszy od styczniowych PAX South w San Antonio i marcowych PAX East w Bostonie) oraz E3 i Gamescomie. Na których z nich będziemy pokazywać "Beat Copa", oprócz oczywiście PAX South, tego jeszcze nie przesądzamy.
Pozdrawiamy.
real
Posty: 301
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 2:34 pm

wt paź 18, 2016 11:01 am

Dzień dobry,

Państwo są tak tajemniczy, że trzeba szukać poszlak i czytać "między wierszami" :)

Czy na imprezach targowych będziecie mieć własne stoisko?

pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1496
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt paź 18, 2016 11:05 am

Dzień dobry
Na imprezach, które wymieniłem, będziemy mieli własne stoiska, których powierzchnia nie powinna być mniejsza niż na ostatnich targach w Seattle gdzie było nas już widać i słuchać :) .
Pozdrawiamy.
real
Posty: 301
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 2:34 pm

śr lis 02, 2016 2:44 pm

Dzień dobry,

Czy w związku z opóźnieniem premiery Beat Cop rozważają Państwo decyzje aby od razu wydać grę na mobile? Czy też tak jak pierwotnie zakładano, decyzja zapadnie po premierze gry na PC - w zależności od skali sukcesu ;)

pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1496
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr lis 02, 2016 4:40 pm

Dzień dobry
To, że "Beat Cop" powstaje na razie tylko w wersji na PC nie jest podyktowane brakiem czasu potrzebnego na stworzenie innych wersji (mobilnych czy konsolowych) ale wynika ze świadomej chęci ograniczenia ryzyka ewentualnej porażki biznesowej. "Beat Cop" to typowa gra indie, dla której głównym rynkiem są PC-ty. Jeśli gra zostanie pozytywnie przyjęta przez graczy PC-towych portowanie "Beat Copa" na kolejne platformy nie będzie stanowiło żadnego problemu i zajmie niewiele czasu.
Pozdrawiamy
ODPOWIEDZ