Program motywacyjny oraz wyniki sprzedazy

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
topfacet
Posty: 358
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

pn kwie 07, 2014 5:13 pm

Witam,

Oto pytania:

1) Kiedy poznamy założenia PM dla pracowników?
2) Ile osób aktualnie zatrudnionych jest w 11BS?
2) Czy spółka może (wzorem innych giełdowych spółek) podawać jaka jest/była sprzedaż danego tytułu? Inwestorów to bardzo interesuje, i będzie to kolejny krok w poprawie komunikacji z rynkiem. Chciałbym zatem prosić o podanie wyników sprzedaży dla AWE, AK, Anomaly 2 może być łącznie na wszystkie platformy, lub z rozbiciem na poszczególne kategorie stacjonarne, mobilne, konsole (tak będzie o wiele lepiej). Alternatywnie, proszę o wytłumaczenie, czemu nie chcecie podawać tych danych, skoro robią to prawie wszystkie spółki na parkiecie?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw kwie 17, 2014 2:09 pm

Witam,

1) to zostawiam dla Prezesa Spółki.

2) 35 + kilku freelancerów na stałe w zasadzie. Nadal zatrudniamy.

3) Nie podajemy wyników sprzedaży, ponieważ sprzedaż gry nie tylko jest rozbita na wiele kanałów, ale także na wiele przedziałów cenowych, co grozi ryzykiem nieprawidłowego oszacowania. Dodatkowo, tworzymy specjalne wersje na konkretne platformy, za co mamy jednorazowe przychody np. wersja na Shielda.

Szczerze mówiąc, nie kojarzę przykładów innych spółek - czy mógłby Pan podać linki?

pozdr.
topfacet
Posty: 358
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

czw kwie 17, 2014 2:31 pm

Firmy takie jak CI Games, CDP, Vivid podaja sprzedaz swoich gier, a one przeciez takze tworza rozne ich wersje i sprzedaja je w roznych cenach, akcjonariusze powinni znac poziomy sprzedazy. Oto link na szybko:

"Real Boxing™ dotychczas sprzedał się w ponad 850 000 egzemplarzy na całym świecie"

http://www.vividgames.pl/press.php?y=2013

Polecam zreszta taki serwis press jaki ma Vivid, dobra robota.

Ci i CDP oczywiscie tez informuje o kolejnych krokach milowych,ile sie sprzedalo Snipera i Wiedzmina.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw kwie 17, 2014 3:15 pm

Przepraszam, ale ja nigdzie tam nie widzę informacji o 850 tys.

Nie znam także raportów z CI i CDP na temat sprzedaży ich gier. Kojarzę natomiast niejasne informacje o 1 milionie sprzedanego Snipera 2 oraz słabe wyniki finansowe CI nie korelujące z tym 1 milionem - chyba, że coś źle zrozumiałem. :?
Grzegorz Miechowski
Posty: 11
Rejestracja: pt kwie 04, 2014 1:33 pm

czw kwie 17, 2014 5:47 pm

[quote="topfacet"]Witam,

Oto pytania:

1) Kiedy poznamy założenia PM dla pracowników?

GM: Jak tylko zostaną one zaakceptowane przez Radę Nadzorczą. Nie zakończyłem jeszcze prac nad szczegółami programu motywacyjnego ze względu na natłok spraw w ostatnich miesiącach, m.in. prace nad Games Republic, 11 bit launchpad, imprezy targowe. Myślę, że szczegóły PM będziemy mogli przedstawić najdalej w ciągu kilku tygodni.
Risk
Posty: 7
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 5:42 pm

pt kwie 25, 2014 5:59 pm

Czy program motywacyjny dla pracowników i współpracowników będzie przewidywał możliwość obejmowania przez nich akcji po cenach drastycznie odbiegających od ceny rynkowej?
Obawiam się, że taka polityka, chociaż niezwykle korzystna dla zainteresowanych może bardzo zniechęcić inwestorów.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt kwie 25, 2014 6:09 pm

Szczegoly programu dostepne sa od listopada 2013 w raporcie ponizej, wiec nie rozumiemy skad watpliwosci.

http://www.newconnect.pl/index.php?page ... 05&id_tr=1
Risk
Posty: 7
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 5:42 pm

pt kwie 25, 2014 6:11 pm

Dziękuję za informację, ale od niedawna dołączyłem do grona akcjonariuszy
Graf78
Posty: 148
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 9:22 pm

pt kwie 25, 2014 10:49 pm

Risk pisze:Czy program motywacyjny dla pracowników i współpracowników będzie przewidywał możliwość obejmowania przez nich akcji po cenach drastycznie odbiegających od ceny rynkowej?
Obawiam się, że taka polityka, chociaż niezwykle korzystna dla zainteresowanych może bardzo zniechęcić inwestorów.
jeśli dobrze pamietam założenia akcje w ramach PM maja być obejmowane po średniej cenie z III kwartału 2013, każdy inwestor mogł kupic po tej cenie wiec nie wiem w czym problem, jeśli cena sie okaże "drastycznie niska" to ja np jako inwestor bede baaaaaaaaardzo zadowolony :mrgreen: (bo zarobie dużo ;) )
Belmondo
Posty: 9
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 10:48 pm

pt kwie 25, 2014 10:51 pm

Jaki wyszedł średni kurs w III kwartale 2013?
ODPOWIEDZ