Strategia na kolejne lata

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1760
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt lut 23, 2024 3:14 pm

Dzień dobry,

Sprzedaż niewielkich pakietów akcji przez Członków Zarządu Spółki (w przypadku Prezesa Przemysława Marszała wiązało się to równocześnie z zejściem poniżej progu 5 proc. głosów) wynikała tylko i wyłącznie z konieczności finansowania potrzeb własnych. Uważni czytelnicy naszych raportów okresowych mogli znaleźć w nich informację, że prezes Marszał w kwietniu ub.r. zaciągnął w 11 bit studios S.A. pożyczkę w wysokości 800 tys. PLN na wykupienie przysługujących mu akcji z Programu Motywacyjnego na lata 2017-2019. Zgodę na udzielenie takiej pożyczki wyrazili akcjonariusze na ZWZA w czerwcu 2020 roku. Pożyczka udzielona została na warunkach rynkowych, na okres jednego roku i teraz musi zostać zwrócona. To jedyny powód, dla którego Przemek Marszał zdecydował się zbyć niewielki pakiet. Data transakcji również nie była przypadkowa, bo wkrótce osoby z Zarządu Spółki wejdą w jednomiesięczny okres zamknięty w związku z planowaną na 18 kwietnia publikacją Raportu rocznego za 2023 rok. W przypadku dwóch pozostałych osób z Zarządu, które również zbyły małe pakiety akcji 11 bit studios S.A. 20 lutego, uzasadnienia są również bardzo racjonalne.
Dlatego komentarze, że Zarząd pozbywa się akcji 11 bit studio w przededniu premier, co ma być dowodem, że nie wierzy w ich sukces, mijają się z prawdą.

Pozdrawiamy
Mateusz
Posty: 30
Rejestracja: czw gru 20, 2018 8:59 pm

pt lut 23, 2024 3:35 pm

Dziękuję za odpowiedź, celem mojego pytania nie było sugerowanie takich czy innych motywów tak jak napisałem spółka zasłużyła sobie na zaufanie natomiast sporo powstało dość krzykliwych nagłówków wokół tego tematu a i reakcja kursu pokazała że miały one wpływ na cześć inwestorów więc myślę że taki komentarz ze strony spółki jest cenny.
ODPOWIEDZ