Strategia na kolejne lata

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
sledzik
Posty: 105
Rejestracja: wt gru 11, 2018 12:29 pm

pn lut 14, 2022 4:14 pm

Panie Darku czy są plany udzielenia informacji o FP2 w tym lub następnym miesiącu? Co dalej z portem mobilnym FP
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn lut 14, 2022 5:05 pm

Dzień dobry

Zdradzanie na Forum Inwestorskim harmonogramu kolejnych, zaplanowanych na bieżący rok działań marketingowych związanych z "Frostpunkiem 2" i pozostałymi tytułami to nie najlepszy pomysł. Informacje, tak jak zapowiadaliśmy, będą w 2022 roku "spływać" ale terminy zostawiamy dla siebie.

Pozdrawiamy
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

pn lut 14, 2022 6:25 pm

Admin pisze:
pn lut 14, 2022 3:30 pm
Dzień dobry

Podobnie jak i na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu :)

Mogę uspokoić, że wszystko jest na dobrej drodze i dużymi/szybkimi krokami zmierza do finału. Przypomnę też, że zgodnie z naszym Statutem, zmienionym w lipcu ub.r., zgodę na przejęcie musi wyrazić Rada Nadzorcza, która przecież nie pracuje w trybie ciągłym, i którą trzeba zwoływać z pewnym wyprzedzeniem. Ale już została zwołana :) .

Pozdrawiamy
Najwyraźniej ten krok nie jest tak szybki jak być powinien możliwe, że kroki robi ktoś z nogą w gipsie lub o jednej nodze. Wtedy dla idącego jest to pośpiech mimo, że pełza. Najpierw przeszkadzała pandemia i ferie a teraz RN ... nie wiem po co zmienialiśmy Regulamin .... chyba po to aby utrudnić sobie życie.
topfacet
Posty: 359
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

pn lut 14, 2022 7:50 pm

A na kiedy zwołana? To chyba nie jest informacja poufna.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt lut 15, 2022 4:22 pm

Dzień dobry

Nie mamy praktyki, żeby publikować terminy spotkań Rady Nadzorczej. Niemniej mogę zdradzić, że jest to bieżący miesiąc (luty).

Pozdrawiamy
topfacet
Posty: 359
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

śr lut 23, 2022 2:18 pm

Panie Darku,

posiedzenie RN odbyło się wczoraj, czy akwizycja została zatem zaakceptowana? Brak jest stosownego komunikatu.
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

śr lut 23, 2022 5:22 pm

Najwyraźniej ktoś nie wrócił z ferii i nie było quorum.... :oops:
Yo już zaczyna być nieco kuriozalne - spółka najwyraźniej nie spełnia swoich obowiązków i tworzy duże dysproporcje w dostępie dla akcjonariuszy do ważnych informacji. Być może się mylę ale od dłuższego czasu spółka gra nam na nosie a jak coś im nie idzie to proszą akcjonariuszy o wsparcie. To nie wygląda poważnie - jak w przedszkolu. ;)
Michal
Posty: 77
Rejestracja: czw wrz 27, 2018 2:32 pm

śr lut 23, 2022 7:30 pm

baks pisze:
śr lut 23, 2022 5:22 pm
Najwyraźniej ktoś nie wrócił z ferii i nie było quorum.... :oops:
Yo już zaczyna być nieco kuriozalne - spółka najwyraźniej nie spełnia swoich obowiązków i tworzy duże dysproporcje w dostępie dla akcjonariuszy do ważnych informacji. Być może się mylę ale od dłuższego czasu spółka gra nam na nosie a jak coś im nie idzie to proszą akcjonariuszy o wsparcie. To nie wygląda poważnie - jak w przedszkolu. ;)
Przecież to nie jest pierwszy raz...
Przypominam że jak wszyscy czekaliśmy na datę ogłoszenia premiery fp, spolkę zaskoczyło boże Narodzenie... w grudniu....

Przypominam także, że najlepiej pyta się pracowników 11 bit gdy są "zmęczeni", wtedy mówią prawdę...
Do dziś mam w pamięci gdy znów czekaliśmy na premierę fp która miała być w pierwszym kwartale, az tu nagle "zmęczony" pracownik powiedział że będzie w pierwszym półroczu :), co spółka starała się później dementować, a kiedy wyszedł fp to już wszyscy wiemy :)

Wracam do tego gdyż wróciły mi stare wspomnienia jak czekaliśmy na premierę fp - tutaj jest teraz podobnie jak czekamy na info o akwizycji...
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw lut 24, 2022 2:41 pm

Dzień dobry

11 bit studios S.A. rzetelnie wypełnia obowiązki informacyjne i niezwłocznie dzieli się z rynkiem wszystkimi informacjami, które podlegają obowiązkowi publikacji gwarantując w ten sposób wszystkim uczestnikom rynku, równy dostęp do informacji.

Pozdrawiamy
topfacet
Posty: 359
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

pt lut 25, 2022 6:44 pm

Czy oznacza to, iż RN nie zaakceptowała transakcji kupna udziałów w innej spółce?
ODPOWIEDZ