Strona 1 z 1

Sprzedaż akcji przez Zarząd

: śr wrz 16, 2015 9:16 pm
autor: Rafał80
Witam,

Proszę o wyjaśnienie kwestii sprzedaży pakietów akcji przez członków zarządu w lutym i marcu. Konkretnie proszę o wytłumaczenie akcjonariuszom i inwestorom czy owe pakiety akcji zostały sprzedane inwestorom instytucjonalnym czy też inwestorom indywidualnym. Rozumiem, że nie możecie Państwo udzielić informacji o nazwie podmiotu do którego trafiły akcje, ale jak najbardziej możecie Państwo odpowiedzieć na powyższe pytanie, jeżeli jesteście Państwo transparentni.

Re: Sprzedaż akcji przez Zarząd

: śr wrz 16, 2015 11:51 pm
autor: Graf78
Ale jakie to ma znaczenie i kogo to interesuje komu Zarząd sprzedał? Typowo polskie wścibskie pytanie. Zarzad sprzedał bo nie chciał podnosić sobie pensji zeby nie robic kosztów w firmie bo kasa potrzebna jest na Industriala i inne projekty a mogł zrobić odwrotnie i dokupić akcji po 20-30 bo wysokie koszty zarzadu skonsumowaly by znaczna część zysków ze sprzedaży TWoM.

Re: Sprzedaż akcji przez Zarząd

: pn wrz 21, 2015 10:25 am
autor: Admin
Dzień dobry
Transakcje z I kwartału br., w ramach których Zarząd sprzedał niewielkie pakiety akcji po 68 zł, były to transakcje typu ABB (przyspieszona budowa księgi popytu, ang. accelerated book-building). Nasze papiery trafiły w ręce instytucji finansowych.
Pozdrawiamy

Re: Sprzedaż akcji przez Zarząd

: pn wrz 21, 2015 10:29 pm
autor: klonas
Jest to istotna informacja. Świadczy o zainteresowaniu instytucji spółką i fakcie, że cena 68zł wydała się korzystna inwestorowi instytucjanolnemu. Dodatkowo potwierdza, że spotkania z inwestorami odbywają się z sukcesem jak było wspominane wcześniej na forum.

Dziękujemy za odpowiedź.


Pozwolę sobie zadać pytanie odnośnie braku stymulacji sprzedaży (poprzez promocje). Od dłuższego czasu nie ma żadnych przecen. Czy jest to związane z zapisami w umowie z Koch?

Cena na tablety sprawia wrażenie morderczej dla sprzedaży. Jest jedną z droższych gier w sprzedaży. Wszyacy pamiętamy okres premiery i pozycje top 10 jednak przy nizszej cenie. Obecnie Twom łapie dołki pozycji sprzedażowej. Sytuacja wygląda na porzucenie możliwości lewarowania sprzedaży poprzez promocje.

Pozdrawiam

Re: Sprzedaż akcji przez Zarząd

: wt wrz 22, 2015 2:03 pm
autor: Admin
Dzień dobry
Umowa z Kochem dotyczy jedynie wydania konsolowej wersji TWoM. 11 bit studios dysponuje pełnymi prawami do wersji TWoM na PC i na urządzenia mobilne. To oznacza, że Spółka prowadzi całkowicie samodzielną politykę sprzedażową i cenową dotyczącą wymienionych wersji gry (PC i mobile) a umowa z Koch nie ma na nią żadnego wpływu.
Pozdrawiamy.