Nowy serwis dla inwestorów i akcjonariuszy

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1426
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr sie 19, 2015 4:20 pm

Witamy
Uruchomiliśmy właśnie nową stronę inwestorską http://ir.11bitstudios.com. Zawiera wszystkie informacje o naszej Spółce niezbędne dla inwestorów. Zapraszamy do korzystania z niej jak również do zapisywania się do newslettera, za pośrednictwem którego będziemy rozsyłać, również dla drobnych inwestorów, wszystkie informacje zarezerwowane dotychczas dla instytucji finansowych i mediów ekonomicznych. Prosimy również o uwagi co jeszcze powinna zawierać strona oraz o komentarze.
Pozdrawiamy.
baks
Posty: 249
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

czw sie 20, 2015 10:53 am

Strona stanowi "ukłon" w stronę akcjonariuszy obecnych i przyszłych i jest chyba "nowym otwarciem" w relacjach z inwestorami. Może teraz będzie mniej narzekań na sprzężenie zwrotne w kontaktach. Moim zdanie stronka posiada sensowną szatę i zawartość. Wszystko co mi przychodzi do głowy jak na razie jest. Może ktoś będzie miał inne zdanie - ale jak na razie to duży PLUS. :D
ODPOWIEDZ