Strona 1 z 3

GRATULACJE

: ndz lis 16, 2014 11:14 am
autor: pieniek
Składam gratulacje za sukces odniesiony przez TWoM. Niech trwa on jak najdłużej i niech przełoży się na inne platformy.

Życzę żeby kolejne wasze projekty były równie udane a może i lepsze. :D :D


Obrazek


Gratuluję wyłapania mega inwencji twórczej, którą doceniają gracze kupujący TWoM. Niech ona trwa i trwa(.....) i przekłada się na inne projekty.

pieniek.

Re: GRATULACJE

: ndz lis 16, 2014 2:38 pm
autor: reggaer
dołączam się do gratulacji,
ale również APELUJĘ do Zarządu - nie czekajcie na kolejny raport okresowy - pochwalcie się sprzedażą pre-ordera i sprzedażą w pierwszym tygodniu sprzedaży. :!:
Udowodnicie, że potraficie robić nie tylko dobre gry ale też, że poprawiacie PR i stosunek do akcjonariatu ( nie mówiąc już, że informacja o dużej, mam nadzieję sprzedaży, efektem kuli śniegowej, spowoduje dalszy wzrost sprzedaży).

dziękuję,
REG

Re: GRATULACJE

: ndz lis 16, 2014 8:20 pm
autor: Admin
Dziękujemy!
Prośba do zarządu przekazana.
Prośba od admina - o ile rozumiem wyjątkowe użycie koloru, pogrubienia i podkreślenia, o tyle wielka czcionka na forach nie jest używana (zmieniam). (stara dobra netykieta).
pozdr.

Re: GRATULACJE

: ndz lis 16, 2014 11:22 pm
autor: INW
Dołączam z prośbą - to by mogło mega poprawić notowania - moglibyście być mili to dla nas zrobić - za wiarę i wytrwałość ;)

Re: GRATULACJE

: pn lis 17, 2014 2:41 am
autor: Graf78
@INW
dokladne dane o sprzedaży wcale nie muszą poprawić notowań bo.... może rynek w ciągu kilku następnych dni tygodni przeszacować ilość sprzedanych kopii a podanie dokładnej liczby obniży cene akcji do wyceny fundamentalnej

Re: GRATULACJE

: pn lis 17, 2014 2:41 am
autor: pieniek
INW pisze:Dołączam z prośbą - to by mogło mega poprawić notowania - moglibyście być mili to dla nas zrobić - za wiarę i wytrwałość ;)
kończę na dzisiaj granie w TWOM, więc dlatego późno piszę.

Teraz jak jest sukces to będzie rosło, pytanie z jaką dynamiką i do ilu. :D :D

Narka.

Re: GRATULACJE

: pn lis 17, 2014 10:39 am
autor: Chimpo
Gratuluję przede wszystkim świetnej gry. Bardzo wciąga, a do tego chętnie zobaczyłbym jakieś dodatki jak np. nowe postaci czy też dodatkowe miejsca, bo szkoda byłoby odłożyć grę na bok po pewnym czasie.

Re: GRATULACJE

: pn lis 17, 2014 11:33 am
autor: Graf78
Przyłączam się do gratulacji, gra wyszła genialna!!! a sukces przerósł moje oczekiwania 8-)
miałem nosa stawiając półroku temu wszystko na was, powodzenia Panowie aby tak dalej a wszyscy będą zadowoleni.

Re: GRATULACJE

: pn lis 17, 2014 4:19 pm
autor: Admin
Dzięki za dobre słowa.
Graf78 pisze:wszyscy będą zadowoleni.
Z doswiadczenia wiem, ze jedna obnizka z kursu w dół i znowu będzie, ze zly PR, nie znamy sie, marketing kuleje etc. Nie jest to uwaga do Pana, tylko jedni sa spokojni, a innym grzeje sie glowa za szybko.

Re: GRATULACJE

: pn lis 17, 2014 4:43 pm
autor: Piotrch
Trafne podsumowanie.

Obserwując zachodnie wzorce, takie komunikaty w stylu "sprzedaliśmy 100 tys. kopii" skierowane są do inwestorów dopiero w drugiej kolejności (mimo, że posiadają cechy informacji poufnych!). Nie nie miałbym nic przeciwko, gdyby jednak przy okazji "chwalenia" się (jeśli takowe będzie) wynikami do mediów i konsumentów lub dziękowania za zainteresowanie, tak jak to robi UbiSoft czy Activision, pojawiło się przy okazji podsumowanie i raport bieżący dla inwestorów.