Nowa gra - "Industrial"

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
topfacet
Posty: 359
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

czw lis 26, 2015 1:31 pm

Na pewnym forum na S. pojawiły się głosy obawy o stan zaawansowania prac nad industrialem, proszę zatem o skomentowanie wywiadu Marka Ziemaka i jego fragmentu:

"We are already working on an different project right now… SLOWLY STARTING."

Czy chodzi tu o Industrial czy o inny projekt?


chodzi o ten wywiad:

https://www.youtube.com/watch?v=aOMRL60vB5o
Rafał80
Posty: 66
Rejestracja: czw wrz 10, 2015 9:42 am

czw lis 26, 2015 1:55 pm

Wiadomo, że chodzi o Industrial, przecież to ma być właśnie nowy projekt spółki, więc po co zadawać bezsensowne pytania?
topfacet
Posty: 359
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

czw lis 26, 2015 2:00 pm

Dla mnie wcale nie jest to takie oczywiste, gdyż być może pracują jeszcze nad czymś innym.
lelo-pakero
Posty: 44
Rejestracja: pn mar 16, 2015 10:17 am

czw lis 26, 2015 2:45 pm

topfacet pisze:Dla mnie wcale nie jest to takie oczywiste, gdyż być może pracują jeszcze nad czymś innym.
A potrafisz logicznie myśleć? Jeżeli chodziłoby o inny projekt niż Industrial to by oznaczało, że zawiesili lub zerwali prace nad Industrialem, bo w wywiadzie jest mowa o jedynie jednym nowym projekcie nad którym obecnie pracują... :oops:
topfacet
Posty: 359
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

czw lis 26, 2015 3:48 pm

Jakbyś miał dostęp do omówień raportów na stronie na S. to byś wiedział, że prawdopodobnie pracują nad innymi projektami już także :).
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw lis 26, 2015 3:53 pm

Dzień dobry
Z uwagą śledzimy dyskusje toczone przez inwestorów na różnych forach, w których żywo komentowany jest ostatni wywiad Marka Ziemaka. Chcąc przeciąć spiskowe teorie wyjaśniamy zatem, że obecnie zdecydowana większość naszego zespołu pracuje nad "Industrialem", który już jakiś czas temu wyszedł z fazy koncepcyjnej i produkcja idzie pełną parą. Pojedyncze osoby są jeszcze zaangażowane w "TWoM" (pracują nad kolejnymi DLC, które ujrzą światło dzienne w przyszłości i podtrzymają zainteresowanie tytułem). Ich "misja" niedługo się zakończy. Wkrótce wspomniane osoby zostaną przesunięte do "Industriala" bądź zasilą nowo tworzony zespół, który zacznie testować/sprawdzać pomysły na nowe gry (gromadziliśmy takie pomysły przez kilka ostatnich kwartałów w "szufladach"). Wybierzemy jeden, który trafi do produkcji i będzie "następcą" Industriala, czyli że jego premiera będzie możliwa najwcześniej w 2017 r.
Równolegle, w ramach 11 bit launchpad, trwają prace nad trzema kolejnymi tytułami, które planujemy wydać w 2016 r. Są tworzone przez zewnętrzne studia. To gry z gatunku indie. "Industrial", przypomnę, będzie już grą większą, droższą a zatem z większym potencjałem komercyjnym niż "TWoM".
Pozdrawiamy.
lelo-pakero
Posty: 44
Rejestracja: pn mar 16, 2015 10:17 am

czw lis 26, 2015 4:07 pm

topfacet pisze:Jakbyś miał dostęp do omówień raportów na stronie na S. to byś wiedział, że prawdopodobnie pracują nad innymi projektami już także :).
Zamiast siać plotki, wystarczyło cierpliwie poczekać na odpowiedź ze spółki. Jeżeli potrafisz czytać ze zrozumieniem to obecnie nie pracują na innymi projektami niż TWOM i Industrial.
topfacet
Posty: 359
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

czw lis 26, 2015 4:41 pm

Coś mi się tu nie zgadza:

" który już jakiś czas temu wyszedł z fazy koncepcyjnej i produkcja idzie pełną parą"

a wypowiedź:

"We are already working on an different project right now… SLOWLY STARTING."

Zestawiając te dwie wypowiedzi, dochodzę do wniosku, że chodziło mu o jeden z projektów z 11 bit launchpad?
topfacet
Posty: 359
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

czw lis 26, 2015 4:42 pm

lelo-pakero pisze:
topfacet pisze:Jakbyś miał dostęp do omówień raportów na stronie na S. to byś wiedział, że prawdopodobnie pracują nad innymi projektami już także :).
Zamiast siać plotki, wystarczyło cierpliwie poczekać na odpowiedź ze spółki. Jeżeli potrafisz czytać ze zrozumieniem to obecnie nie pracują na innymi projektami niż TWOM i Industrial.
Owszem, czytam ze zrozumieniem:

"Równolegle, w ramach 11 bit launchpad, trwają prace nad trzema kolejnymi tytułami"
chris_martin
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 09, 2014 8:29 pm

czw lis 26, 2015 6:04 pm

Admin pisze:Dzień dobry
Z uwagą śledzimy dyskusje toczone przez inwestorów na różnych forach, w których żywo komentowany jest ostatni wywiad Marka Ziemaka. Chcąc przeciąć spiskowe teorie wyjaśniamy zatem, że obecnie zdecydowana większość naszego zespołu pracuje nad "Industrialem", który już jakiś czas temu wyszedł z fazy koncepcyjnej i produkcja idzie pełną parą. Pojedyncze osoby są jeszcze zaangażowane w "TWoM" (pracują nad kolejnymi DLC, które ujrzą światło dzienne w przyszłości i podtrzymają zainteresowanie tytułem). Ich "misja" niedługo się zakończy. Wkrótce wspomniane osoby zostaną przesunięte do "Industriala" bądź zasilą nowo tworzony zespół, który zacznie testować/sprawdzać pomysły na nowe gry (gromadziliśmy takie pomysły przez kilka ostatnich kwartałów w "szufladach"). Wybierzemy jeden, który trafi do produkcji i będzie "następcą" Industriala, czyli że jego premiera będzie możliwa najwcześniej w 2017 r.
Równolegle, w ramach 11 bit launchpad, trwają prace nad trzema kolejnymi tytułami, które planujemy wydać w 2016 r. Są tworzone przez zewnętrzne studia. To gry z gatunku indie. "Industrial", przypomnę, będzie już grą większą, droższą a zatem z większym potencjałem komercyjnym niż "TWoM".
Pozdrawiamy.
Panie Darku,

dzięki za wyjaśnienia - <Marek powinien był swoim American English powiedzieć coś w rodzaju: "

we are almost done with a prototype version of the biggest game in Polish game dev industry in its niche called Indie ! we are extremly excited with the new project!

It s co cool like we feel NO ONE HAS EVER DONE ANYTHING LIKE OUR INDUSTRIAL BEFORE" I reckon our colleagues from UBISOFT would be jealous ! its a huge game andoits gonna GROW over next couple of years !!!!"

bp z wcześniejszych wypowiedzi CEO coś takiego mniej więcej wynika ;-)
ODPOWIEDZ