Frostpunk 2

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Mateusz
Posty: 28
Rejestracja: czw gru 20, 2018 8:59 pm

śr sty 05, 2022 6:32 pm

Poważnie myślisz że gdyby coś było na rzeczy w co bardzo wątpię to 11bit chciałoby poinformować o tym świat po raz pierwszy na forum inwestorskim w odp na Twoje pytanie? :) Nie sądzisz że byłoby to kompletnie idiotyczne?
Leon
Posty: 25
Rejestracja: pt mar 31, 2017 9:24 am

śr sty 05, 2022 7:21 pm

Nie pytałem Ciebie tylko Spółkę.
Chcesz dyskutować to idź na Chat na Onecie i poszukaj kompanów do rozmowy..
Mateusz
Posty: 28
Rejestracja: czw gru 20, 2018 8:59 pm

śr sty 05, 2022 10:39 pm

Nie zapomnij zapytać o to kiedy premiera F2, P8 i całej masie innych informacji które gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o czymkolwiek wiedziałbyś ze spółka nie może poinformować na forum a nie w komunikacie giełdowym, ale pewnie zaśmiecaj forum a swoją ignorancję zasłaniaj jakimś pokracznym atakiem personalnym.
Leon
Posty: 25
Rejestracja: pt mar 31, 2017 9:24 am

czw sty 13, 2022 7:36 pm

Dzień dobry,

Chciałbym ponowić pytanie, które zadałem kilka dni:

"Czy studio może potwierdzić lub zaprzeczyć o produkcji serialu Frostpunk, lub toczącego się w świecie Frostpunka, tworzonego przez Tomasza Bagińskiego we współpracy z Jackiem Dukajem dla Netfliksa lub innej sieci Amazon, HBO?"

Pozdrawiam Serdecznie
Leszek
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt sty 14, 2022 11:36 am

Dzień dobry

Tak jak wyjaśniali to wcześniej inni forumowicze, nie możemy w żaden sposób odpowiadać na tego typu pytania zadawane na Forum Inwestorskim. Jedynym oficjalnym kanałem do przekazywania cenotwórczych informacji, jest ESPI.

Pozdrawiamy
MRios
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 01, 2021 10:51 pm

śr mar 09, 2022 1:16 pm

Dzień dobry

Nie oczekuję odpowiedzi wprost ale czy spółka rozważa w stosownym czasie rozpoczęcie sprzedaży pre ordera FP2?

Przy FP1 nie było takiego rozwiązania ale wtedy spółka była na innym etapie, a sam FP1 nie wywoływał takiego hype'u jak FP2.

Nie znam dokładnie statystyk ale myślę że ponad 90% (jeśli nie 100%) spółek z tak dużymi wishlistami (tak wysoko usytuowanych na global WL) decyduje się na taki ruch. Skoro większość spółek tak robi to chyba z biznesowego punktu widzenia pewnie jest to opłacalne.

Jeśli takie rozwiązanie jest brane pod uwagę to jeśli nie można odpowiedzieć wprost to proszę chociaż o poszczenie "oczka" w tej sprawie.

Pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn mar 14, 2022 5:06 pm

Dzień dobry

Nie komunikowaliśmy publicznie naszej polityki/strategii odnośnie pre-orderów dla "Frostpunka 2". I na razie nie mamy nic do powiedzenia na ten temat.

Zachęcam jednak do lektury Forum i wcześniejszych wpisów gdzie szeroko wyjaśniałem plusy i minusy przedsprzedaży.

Pozdrawiamy
Mateusz
Posty: 28
Rejestracja: czw gru 20, 2018 8:59 pm

pt sie 05, 2022 11:47 am

Witam na konferencji inwestorskiej kilkukrotnie przewijała się informacja o tym że kampanie marketingowe gier ruszają mniej więcej 18 miesięcy przed premierą (chyba że moja pamięć szwankuje) . Trailer FP2 wyszedł jakiś rok temu natomiast dość niewiele działo się w temacie od tego czasu, czy ta niepisana reguła mniej więcej 18 miesięcy ma szansę być zachowana w przypadku tego tytułu? Wiem że było duże ciśnienie wtedy żeby pokazać coś po długiej przerwie więc zastanawiam się czy ten trailer nie był trochę wtedy przyspieszony i tym samym 18m-c niezbyt realne?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn sie 08, 2022 5:05 pm

Dzień dobry

W przypadku tytułów własnych (gry większe, o większym budżecie) zakładamy, że optymalny czas prowadzenia kampanii marketingowej to 18-24 miesiące. Dla produkcji zewnętrznych (tytuły mniejsze, o niższych budżetach) jest to 12-18 miesięcy.
Z tej perspektywy, start kampanii promocyjnej "Frostpunka 2", w sierpniu 2021 roku, nie był przedwczesny.

Pozdrawiamy
Leon
Posty: 25
Rejestracja: pt mar 31, 2017 9:24 am

śr paź 05, 2022 7:05 pm

Dzień dobry,
W sklepie Steam dodany został TAG o Trybie Wielosobowym do gry Frostpunk2.
Prosimy o informację, na ile jest to możliwe o tym jaki format trybu wieleosobowego chcą Państwo wdrożyć do Projektu?

Pozdrawiam
Leszek
ODPOWIEDZ