Frostpunk 2

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn paź 10, 2022 11:53 am

Dzień dobry,

Nie komentujemy w żaden sposób tej informacji.

Pozdrawiamy
topfacet
Posty: 358
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

pn paź 10, 2022 12:19 pm

Nie należy się sugerować Steam DB, gdyż często następują tam zmiany:

https://steamdb.info/app/1601580/history/
Leon
Posty: 25
Rejestracja: pt mar 31, 2017 9:24 am

czw gru 01, 2022 7:49 pm

Dzień dobry,
Mam pytanie dotyczące wydania gry Frostpunk2 na konsole.
Na końcu ostatniego trailera widnieją loga Steam, Epic, Gog. Czy jest to związane jedynie z adnotacją "Add to Wishlist", a gra ma trafić w dniu premiery zarówno na PC jak i konsole?
Na jaką generację Konsol planują Państwo wydanie tytułu?
W przypadku późniejszej premiery na Konsolach, to czy Frostpunk2 jest od razu tworzony na tą platformę, czy będzie musiał być dopiero portowany jak w przypadku poprzednich produkcji?

Pozdrawiam
Leszek
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn gru 05, 2022 1:48 pm

Dzień dobry,

Silnik Unreal Engine, którego używamy obecnie do produkcji wszystkich naszych gier wewnętrznych (w miejsce autorskiego narzędzia, na którym bazowały nasze wcześniejsze tytuły) radykalnie skraca czas i nakłady pracy potrzebne do portowania gier na kolejne platformy sprzętowe. Można powiedzieć, że wersje PC-towe i konsolowe każdej z naszych gier powstają równolegle żeby, tak jak to mamy wpisane w strategii, móc wydawać je równocześnie na wszystkie wiodące platformy sprzętowe.
Oczywiście, zastrzegamy też sobie możliwość, że w przypadku któregoś z tytułów premiery na poszczególne platformy mogą mieć miejsce w różnym czasie, ale to będzie pochodna umów z parterami biznesowymi, itp.

Jeśli chodzi o szczegółowe pytania dotyczące "Frostpunka 2" to niestety, nie możemy zdradzać żadnych dodatkowych informacji poza te, które już zostały ujawnione.

Pozdrawiamy
sledzik
Posty: 105
Rejestracja: wt gru 11, 2018 12:29 pm

czw gru 29, 2022 12:43 pm

Związku z wypowiedzią na Parkiet.com
W 2023 r. 11 bit studios skupiać się będzie na produkcji trzech gier własnych, czyli „Frostpunka 2”, „The Alters” (kampania marketingowa tego tytułu ruszyła w III kwartale) oraz „Projektu 8” (tytuł roboczy),
czy Frostpunk 2 ma jakieś problemy z produkcją? Trzymając się 12-18 miesięcznego terminu rozpoczęcia kampanii której był trailer w sierpniu 2021 to debiut powinien byc w okolicach stycznia+/- 2 miesiące żeby wstrzelić się w okienko wydawnicze. Tutaj otrzymujemy informacje że frostpunk 2 będzie w produkcji której teoretycznie powinna być na finiszu lub skończona?

Co z FP na mobilki bo temat się ciągnie i końca nie widać ( tak Panie Darku wiem że to nie od was zależne
topfacet
Posty: 358
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

czw gru 29, 2022 6:24 pm

Dla tytułów własnych 18-24m od pierwszego materiału, co Pan Darek już niejednokrotnie potwierdzał, także FP2 spokojnie zobaczymy w nowym roku.
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

pt gru 30, 2022 12:40 am

Jak widać niektórzy ludzie są nieszczęśliwi już od urodzenia. Szkoda tylko, że nie chce im się ruszyć głową aby coś z tym zrobić. Chciałbyś aby kasa sama przyszła Ci do łapek ...
Żal człowieka ściska, że są tacy ........ ale trudno Ci współczuć.
Dziecko systemu. Każdemu daj i to najlepiej już dziś a najlepiej aby państwo zadbało i dało każdemu chałupę dobrą furę i najlepiej jeszcze bogatą i piękną żonę, ze dwie kochanki ze dwie dacze nad Adriatykiem i w Alpach.
Zazdrość zżera nieudaczników. Tacy co chcą coś zmienić zasuwają i myślą jak to zmienić. Niewielu jest takich którym dali rodzice a jak już ta tamci też jakoś się dorobili.
Poczytaj sobie ile lat pracowali wcześniej na sukces. Ja sam też do czegoś doszedłem ale zaczynałem w latach 90-tych podobnie jak ekipa na którą plujesz. Nikt im nie dał nic za darmo. Ponad 20 lat pracy na sukces - ale Ty nie masz tyle czasu zapewne. Bo Tobie należy się już.
Ogarnij się i pomyśl co zrobić z własnym życiem i jaką wiedzę zdobyć aby szybciej do czegoś dojść.
Tego Ci życzę abyś zrozumiał i zaczął sobie radzić i odnosić sukcesy w 2023.
Daredevil
Posty: 7
Rejestracja: czw lut 24, 2022 1:08 am

czw lut 02, 2023 1:53 am

Witam,
Już jest luty i od półtorej roku brak nowych materiałów promocyjnych dla Frostpunk 2. Czy jest jeszcze szansa że gra zostanie wydana w 2023 roku? Kampania promocyjna myślę że będzie trwała kilka miesięcy. Domyślam się że 4ty kwartał odpada, ze względu na to że jest to najgorszy okres na wydanie gry. Rok się dopiero zaczał, ale wygląda na to że czasu zostało niewiele na rozpoczęcie prawdziwej kampanii promocyjnej.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw lut 02, 2023 3:15 pm

Dzień dobry,

Nie możemy odpowiadać na pytanie, kiedy "Frostpunk 2" trafi do sprzedaży. Trwają prace nad kolejnymi materiałami reklamowymi (w tym trailerami), w których będziemy stopniowo odsłaniać szczegóły dotyczące tego tytułu. Kolejne etapy kampanii promocyjnej, w tym ujawnienie daty premiery gry, są rozpisane bardzo szczegółowo i Forum Inwestorskie nie jest miejscem, żeby zdradzać tego typu informacje.

Pozdrawiamy
Leon
Posty: 25
Rejestracja: pt mar 31, 2017 9:24 am

wt mar 14, 2023 8:35 pm

Dzień dobry,

Mam pytanie dotyczące kwietniowych testów gry Frostpunk2.

Czy osoby, które wezmą w nich udział, będą testować tytuł również przy użyciu Padów do Konsol Xbox oraz PlayStation, aby sprawdzić prowadzenie rozgrywki przy użyciu tych narzędzi?

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ