NWZA - 20.07.2021

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr cze 23, 2021 11:57 am

Dzień dobry

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich akcjonariuszy 11 bit studios S.A. do udziału w walnym zgromadzeniu akcjonariuszy, które odbędzie się 20 lipca (wtorek) 2021 roku o godz. 11.00 w naszym biurze przy ul. Brzeskiej 2 w Warszawie.

Tematem spotkania będą zmiany w statucie Spółki, które ułatwią nam rozwój przez akwizycje.

Każdy głos poparcia jest dla nas bardzo ważny dlatego zależy nam na wysokiej frekwencji.

W NWZA będzie można wziąć udział osobiście bądź w sposób zdalny (przez Internet).

Pozdrawiamy
topfacet
Posty: 358
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

śr cze 23, 2021 1:05 pm

Czy są już potencjalnie wytypowane studia do przejęcia? Była o tym mowa na konferencji, że się rozglądacie. Kiedy jest szansa na finalizację (jeśli będzie zgoda na NWZA) ?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr cze 23, 2021 2:46 pm

Dzień dobry

Proponowana zmiana Statutu Spółki jest podyktowana faktem, że przejęcia, o których myślimy, i na temat których rozmawiamy z konkretnymi podmiotami, są już na pewnym etapie zaawansowania (ale nie są jeszcze na tyle "dojrzałe", żeby informować o szczegółach) i zmiana Statutu daleko ułatwiłaby nam ich finalizację. Stąd wystąpiliśmy o korektę Statutu, która sprowadza się do przeniesienia kompetencji w temacie akwizycji na poziom rady nadzorczej (zasiadają w niej przedstawiciele "rynku") z walnego zgromadzenia, którego zwołanie i odbycie jest czasochłonne.

Pozdrawiamy
sledzik
Posty: 105
Rejestracja: wt gru 11, 2018 12:29 pm

śr cze 23, 2021 6:02 pm

Mówimy o jednym konkretnym podmiocie i paru potencjalnych? Pojawiła się informacja o tworzeniu nowych spółek. Czy chcecie iść drogą playway a może tym sposobem zatrzymać ludzi mających swoje ciekawe pomysły bez kapitału?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw cze 24, 2021 12:41 pm

Dzień dobry

Absolutnie nie zamierzamy kopiować strategii innych spółek growych, w tym przywoływanej przez Pana. Nie interesuje nas inwestowanie w start-up'y dopiero szukające pomysłu na biznes. Nie zamierzamy też mnożyć/pączkować/klonować kolejnych bytów gospodarczych.

Ewentualne przejęcia mają wzmocnić 11 bit studios S.A. (grupę kapitałową) o podmioty z jasno zdefiniowaną, pasującą do naszej, strategią i filozofią działania, z mocnymi kompetencjami produkcyjnymi i ciekawymi IP, które możemy wspólnie wzmacniać i rozwijać.

Obecnie prowadzimy bardziej zaawansowane rozmowy z jednym podmiotem ale to bynajmniej nie wyczerpuje listy celów akwizycyjnych, które bierzemy pod uwagę.

Pozdrawiamy
Kamil89-
Posty: 51
Rejestracja: czw paź 17, 2019 8:43 pm

czw cze 24, 2021 4:12 pm

Uważam, że JA akcjonariusz uzyskujący informacje na WASZ temat głównie z internetu i bazując na MOJEJ wiedzy o waszych planach nie mógłbym zagłosować ZA. Brak tu szczegółów które powinny zostać przedstawione nam drobnym akcjonariuszom chociaż ten jeden raz aby mnie przekonać przed głosowaniem kogo/za ile. Większe podmioty z większym udziałem i wiedzą nie pozwoliły na to w czerwcu więc ja nie uwierzę ślepo bez informacji, że to dobre posunięcie. Za dużo było błędów, zmian silników po skasowanie projektu i braku informacji o tym wszystkim dużo wcześniej aby ślepo teraz przegłosować waszą propozycję.
topfacet
Posty: 358
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

czw cze 24, 2021 4:17 pm

Także nie będę głosował w ciemno za. Nie wiadomo jakie kwoty, jaki podmiot. Nic nie wiemy.
Mateusz
Posty: 28
Rejestracja: czw gru 20, 2018 8:59 pm

czw cze 24, 2021 8:25 pm

A ja będę głosował za. z całym szacunkiem ale bardziej ufam wiedzy na temat rynku gier ludziom z 11bit niż randomom z internetowego forum. Strasznie jakoś dużo zgorzknienia na tym forum i narzekania. Tyle spółek na giełdzie a Wy siedzicie tu wiecznie jojcząc na wszystko , odgrażają się że zaraz sprzedacie że źle bo koleś na konferencji w krótkich gaciach że nie ma nic o nowych grach jak jest to też źle. Wiadomo że konstruktywna krytyka zawsze spoko ale część osób na tym forum wyraża się o spółce ZAWSZE w takim tonie że nie wiem co robicie w akcjonariacie :) więcej optymizmu a jeśli nie ufacie ludziom z zarządu to chyba lepiej sprzedać niż jojczyć bez przerwy...
faraquet
Posty: 21
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 9:06 pm

czw cze 24, 2021 8:43 pm

O proszę. Po kilkunastu latach śledzenia spółki i bycia jej akcjonariuszem pierwszy raz widzę ton przedstawicieli spółki, w którym stwierdzają, że jednak akcjonariusze mniejszościowi są do czegoś potrzebni i ważni.
Oglądałem wczorajsze wystąpienie prezesa na GPW innovation oraz konferencję inwestorską. Padły tam stwierdzenia, że 11bit myśli jak poprawić komunikację z inwestorami, oraz co i w jaki sposób ujawniać, by jednocześnie nie spalić zamierzeń marketingowych.
Proszę o krótkie przedstawienie tego co udało się wymyśleć i co się zmieni w tym aspekcie (krótko w punktach, tutaj na forum, by nie tracić czasu na zbędne fajerwerki). Czasu dużo nie ma, ale myślę, że wystarczająco, by wymyśleć zadowalające wszystkich rozwiązanie, a nawet jeśli jeszcze nie perfekcyjne, to ważne, że będzie to taki pierwszy krok w kierunku poprawy relacji z inwestorami indywidualnymi. Jak to się uda, to zgłoszę się na NWZA i zagłosuję za.

Pozdrawiam
Mateusz
Posty: 28
Rejestracja: czw gru 20, 2018 8:59 pm

czw cze 24, 2021 9:10 pm

Nie chcę wyjść na osobę której wszystko w działaniach spółki się podoba ale odnośnie dzielenia się wiedzą z inwestorami na temat gier tak żeby nie psuć marketingu nie zauważasz nic nowego? Spółka o ile się nie mylę pierwszy raz pokazała teaser na konferencji inwestorskiej informując o dokładnej dacie ujawnienia tytułu co myślę miało w pewnym stopniu uspokoić i zredukować niepewność co do tego kiedy spółka zamierza ujawnić karty. Sama sierpniową data moze będzie tylko trailer a może jakaś szersza prezentacja która również byłaby pewna nowością w sposobie komunikacji. Nawet informacje o NWZA udało Ci się odebrać negatywnie bo przypomnieli sobie o inwestorach indywidualnych kiedy ich potrzebują. Naprawde nie sądzę żebyś mógł cokolwiek zablokować swoim głosem , wiadomo że inwestor indywidualny nigdy nie będzie wytyczał kierunku w którym zmierza spółka, powinien inwestować w spółki których kierunek rozwoju mu odpowiada..
ODPOWIEDZ