Konferencja Inwestorska 2021

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
adu
Posty: 92
Rejestracja: ndz gru 20, 2015 11:51 pm

pn maja 10, 2021 2:23 pm

Krzysztof pisze:
pn maja 10, 2021 12:41 pm
Więcej już tu nic nie napiszę szkoda czasu. Dałem się kilka lat temu podpuścić spółce kreślącej świetlaną przyszłość w oparciu o strategię której nie dotrzymano. Zabawimy się w kółka. A przyszłych inwestorów chcących zainwestować kapitał na dłuższy termin bez kręcenia tu kółek przestrzegam przed zbytnią ufnością w wypowiedzi przedstawicieli tej spółki i jej zaprzyjaźnionych „klakierów”.
Bywajcie.
Będzie nam Ciebie brakować!
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt maja 11, 2021 9:46 am

Dzień dobry

Chcielibyśmy poinformować, że przy okazji publikacji Raportu kwartalnego za I kwartał 2021 roku, czyli już w najbliższy czwartek 13 maja, poinformujemy o terminie Konferencji Inwestorskiej.

Pozdrawiamy
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

wt maja 11, 2021 2:19 pm

Myślę, że niektórym rozczarowanym inwestorom możemy śmiało "rekomendować" CDP tam robi się furorę a największą zrobili ci inwestorzy którzy uwierzyli Prezesowi, że gra "jest zaskakująco grywalna" .... ja piernicze, że też takiemu nos nie urośnie na co najmniej 1,5 metra .... :)

Zaskakująco grywalna to była wersja na PC .... choć pod wpływem "złotoustego Prezesa" sam zacząłem wierzyć w sukces CP .... jak widać wcześniej 1-3 lata wstecz miałem rację ze swoim sceptycyzmem.
Na razie na szczęście tutaj nie doświadczyliśmy co to znaczy "zaskakująca grywalność" choć były jakieś drobniejsze potknięcia - i mam nadzieję, że spółka dotrzyma co najmniej takiej samej jakości jak dotychczas. marzy się wskaźnik komentarzy taki jak przy TWOM ale jak widać po CP nawet gigantyczne nakłady (chyba najdroższa gra w historii) nie gwarantują mega jakości. Gdyby nie 700mln wpakowane w marketing gra nie przekroczyłaby dotychczas 10 mln egzemplarzy.
Marzy się także aby która z gier 11bit zbliżyła się do tego poziomu. Przy bardzo umiarkowanych kosztach byłby to ogromny sukces.
Choć patrząc na galopujące koszty płac (wzrost kwiecień-kwiecień) ponad 10% pokazuje to poważny wzrost kosztów pracowniczych.
Niestety koszty produkcji wzrosną a w najbliższej perspektywie wzrosną znacznie ceny gier.
Zrobiłem prostą symulację na zakładce CDP jakiś czas temu .... i gra następna w CDP o podobnej wielkości do CP i lepszej jakości (+20% nakładów pracy) i biorąc pod uwagę wzrosty płac będzie kosztowała co najmniej 1mld bez marketingu. Szok.
topfacet
Posty: 358
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

czw maja 13, 2021 7:55 pm

Konferencja 10 czerwca.
topfacet
Posty: 358
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

ndz maja 16, 2021 2:00 pm

Kiedy otrzymamy więcej informacji co do konferencji? Czy planujecie ją online? Wydaje się, że będzie się już można spotkać w nowej siedzibie stacjonarnie.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn maja 17, 2021 1:48 pm

Dzień dobry

Konferencja Inwestorska, nad czym bolejemy, będzie miała wyłącznie wirtualny charakter, ale oczywiście wszyscy uczestnicy będą mogli zadawać pytania w trakcie Q&A. Niestety, nie możemy jeszcze zaryzykować spotkań w większym gronie (nie wszyscy z nas są zaszczepieni dwiema dawkami, nie możemy też testować gości pod tym kątem), szczególnie w biurze, które cały czas funkcjonuje w reżimie sanitarnym. Mocno jednak wierzymy, że przy następnej okazji będziemy mogli się już spotkać bezpośrednio.

Pozdrawiamy
topfacet
Posty: 358
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

pn maja 17, 2021 1:52 pm

Dzięki za info, kiedy poznamy dalsze szczegóły? Bo datę już znamy.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt maja 18, 2021 11:56 am

Dzień dobry

Oficjalne zaproszenia na event (z linkiem, pod którym będzie można wziąć w nim udział) będziemy rozsyłać z odpowiednim wyprzedzeniem. Dogrywamy jeszcze szczegóły techniczne. Konferencja planowana jest na godz. 11.00.

Pozdrawiamy
topfacet
Posty: 358
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

czw maja 27, 2021 12:27 pm

Konferencja za 14 dni, kiedy otrzymamy zaproszenia?:)
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt maja 28, 2021 2:58 pm

Dzień dobry

W imieniu Zarządu 11 bit studios S.A. przesyłam Państwu zaproszenie na naszą doroczną Konferencję Inwestorską, na której podzielimy się z Państwem planami na przyszłość, zarówno w obszarze produkcji naszych własnych gier jak i wydawnictwa 11 bit publishing.

Będzie ją można obejrzeć na stronie:

https://www.live.tvip.pl/live/11bit-konferencja-pl/

Termin: Czwartek, 10 czerwca 2021 roku, godz. 11.00

Po Konferencji przewidziana jest sesja Q&A.

Pozdrawiamy
ODPOWIEDZ