Konferencja Inwestorska 2021

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Krzysztof
Posty: 94
Rejestracja: sob maja 30, 2020 2:58 pm

śr kwie 28, 2021 8:59 am

.
Ostatnio zmieniony czw maja 13, 2021 9:24 pm przez Krzysztof, łącznie zmieniany 1 raz.
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

śr kwie 28, 2021 9:35 am

Krzysztof pisze:
wt kwie 27, 2021 4:35 pm
Przepraszam być może zbyt mocno się zirytowałem. Nie mam zamiaru robić tu piaskownicy. CDR nie miałem nie mam i nie zamierzam mieć bo ja akurat widzę potencjał tutaj. A co do 11Bit to zainwestowałem w tą spółkę około 1 mln. Dla jednych to mało dla innych dużo dla mnie to sporo i jako inwestor oczekuje przynajmniej elementarnej wiarygodności polegającej na dotrzymywaniu zapowiadanych podstawowych terminów. Nic więcej…
Każdy przeżywa na swój sposób zjazdy kursów swoich spółek i jakiś poziom zawodu czy wręcz frustracji. Jednak frustracja jest niekorzystna bo zaburza aktualne racjonalne działanie. Frustracja a szczególnie ta wyrażana na forach nie świadczy dobrze o piszącym a szczególnie podważają "poważnych" inwestorów. 1mln to już konkretna kwota ale ja.. nie urywa :lol:

Powodzenia w dalszych inwestycjach niezależnie czy tutaj czy gdzieś indziej. Bity mają spory potencjał ale do tego dość dużą przewidywalność - niekoniecznie co do terminów ..... ale do tego można było i należało już dawno przywyknąć .. ;)

Ja sam liczę, że na konferencji powiedzą i pokażą coś więcej niż tytuły robocze sprzed roku. Fajnie by było aby pokazano jakieś slajdy z gier i/lub gatunki. Osobiście nie widzę szans na jakieś trailery własnych produkcji w tym roku. Jednak do produkcji z wydawnictwa która raczej wypadła z tegorocznego harmonogramu premier (aż jednej ;) ) powinni niebawem pokazać jakieś szersze materiały.

Co do CDP to miałem na etapie W2 i coś tam zarobiłem ale po dużych opóźnieniach na XBOX i rezygnacji z wydania na PS doszedłem do wniosku, że spółka nie ma kompetencji do stworzenia hitu i dużych wzrostów ... nieco niedoszacowałem ale mocne postawienie na 11bit nie było błędem. CDP udało się stworzyć hit ale być może było tak jak z CIG (jednorazowy strzał a może wypadek przy pracy ...).
Teraz CP pokazał, że bardzo się nie myliłem i CDP nadal po 10 latach nie ma kompetencji do stworzenia hitu. 10 lat to szmat czasu. Boli taka porażka hegemona naszego rynku ... mam jednak małą satysfakcję, że dobrze oceniłem ich potencjał ... :(
Ja osobiście mam nadzieję, że po zmianie na spółkę S.A Techland w końcu wejdzie na GPW i być może on pociągnie branżę do przodu. Gdyby pozyskali jakieś 1-2 mld zł z emisji to mogliby rozbudować własne studia a przy okazji pobić kapitalizacją CDP i pociągnąć znów całą branżę.
Trzymam za nich kciuki.
CDP nie wygląda aby w najbliższych 3 latach miała szansę znów tak błyszczeć. Cały szereg zdarzeń zniszczona premiera, liczne odejścia pracowników, wreszcie utrata całego archiwum tajnych dokumentów pokazuje jak głęboka była dekompozycja spółki.
Stałą się antyprzykładem jak nie powinno się działać. Pokaz chciwości (konsole CP) i sknerstwa - brak aktualnych standardów bezpieczeństwa. Kto jak nie spółki wysokich technologii( jakimi są IT) powinien dbać i mieć świadomość jak ważne jest bezpieczeństwo spółek. Jak widać Zarząd kompletnie oderwał się od realiów i utrata całego dorobku była tego dobitnym przykładem. Może to się zdarzyć w każdej firmie ale skala tego pokazuje, że kompletnie zignorowano potencjalne zagrożenia.
Najwyraźniej wszystko przechowywano w jednej domenie lub zbyt proste było korzystanie z całych zasobów.
Najcenniejsze aktywa a szczególnie tajne dokumenty nie powinny być dostępne online.
Krzysztof
Posty: 94
Rejestracja: sob maja 30, 2020 2:58 pm

śr kwie 28, 2021 10:29 am

.
Ostatnio zmieniony czw maja 13, 2021 9:24 pm przez Krzysztof, łącznie zmieniany 1 raz.
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

śr kwie 28, 2021 10:46 am

Moje wpisy mają różny poziom ... lepsze i gorsze - także czasem zawierają emocje choć staram się je tonować ale czasem trzeba ...

Teraz możesz przeczytać bardzo ciekawy wpis andiego na SW. Jest tam krótka relacja z wypowiedzi CEO Bitów która może dawać przedsmak tego czego możemy oczekiwać w najbliższym czasie a także w tym roku i później.
Bardzo merytoryczna relacja :D
Krzysztof
Posty: 94
Rejestracja: sob maja 30, 2020 2:58 pm

śr kwie 28, 2021 12:32 pm

.
Ostatnio zmieniony czw maja 13, 2021 9:24 pm przez Krzysztof, łącznie zmieniany 1 raz.
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

śr kwie 28, 2021 5:27 pm

mówisz i masz .... na tamtym wątku :)
Myślę, że warto przeczytać a ogólnie andi ciekawie pisze na swojej społecznościówce ...
sledzik
Posty: 105
Rejestracja: wt gru 11, 2018 12:29 pm

śr kwie 28, 2021 6:58 pm

A do tego dochodzą informacje z forum o Frostpunku i jego dalszych planach
Krzysztof
Posty: 94
Rejestracja: sob maja 30, 2020 2:58 pm

wt maja 04, 2021 10:14 am

Kiedy podacie datę konferencji?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt maja 04, 2021 12:30 pm

Dzień dobry

Zgodnie z tym, co prezes Przemek Marszał zapowiedział na czacie w serwisie Stockwatch.pl, nastąpi to w niedługim czasie po majówce. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości.

Pozdrawiamy
Krzysztof
Posty: 94
Rejestracja: sob maja 30, 2020 2:58 pm

czw maja 06, 2021 6:50 pm

.
Ostatnio zmieniony czw maja 13, 2021 9:25 pm przez Krzysztof, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ