temat --- Games Republic

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Jakub Kowalski
Posty: 46
Rejestracja: śr maja 07, 2014 5:27 pm

wt maja 27, 2014 2:25 pm

hazard pisze:To wiem, interesuje mnie raczej dlaczego nie ma ich na liście wszystkich sklepów. Czy to inny rodzaj sprzedaży?
Aby sprzedawać przez widget/link nie trzeba mieć sklepu. Rozumiemy, że niektórym (na przykład właśnie takim, którzy mają jeden tytuł) sklep nie jest do niczego potrzebny.
Super. Liczę na więcej głośniejszych tytułów co pozwoli zachęcić wiekszą liczbę osób do przyjęcia "obywatelstwa" :) Powodzenia.
Dziękujemy bardzo :) Robimy co w naszej mocy i po miesiącu od startu strony jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. I nie chodzi tu efekty typu samozadowolenie i poklepywanie się nawzajem po plecach :)

Przed nami dużo ciężkiej pracy, ale głęboko wierzymy w ten model, jednocześnie cały czas rozbudowując i funkcjonalności, i portfolio tytułów.
hunter
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 27, 2014 6:47 pm

wt maja 27, 2014 6:50 pm

Witam,

Czy to prawda ze planujecie dodanie gier CD Project Red? Czy mozecie potwierdzic te informacje? na osobistej stronie sklepu jest do wyboru CD Project Red, ale narazie nie ma zadnych widocznych gier.

Pozdrawiam
Jakub Kowalski
Posty: 46
Rejestracja: śr maja 07, 2014 5:27 pm

śr maja 28, 2014 12:52 pm

W systemie mamy dodanych wielu developerów, ale póki nie mają związanych ze sobą żadnych gier prosiłbym o nie wyciąganie żadnych wniosków z tego faktu. Wprowadzamy za moment poprawkę, żeby takich developerów/publisherów bez żadnej dołączonej gry nie było widać na kontach sklepowych, bo generuje to niepotrzebną konfuzję.
hunter
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 27, 2014 6:47 pm

śr maja 28, 2014 9:40 pm

Wlasciwie to tylko CD Project Red widnieje bez gier. Albo pomylka albo falstart... ;)
reggaer
Posty: 45
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 8:42 pm

pt maja 30, 2014 11:26 pm

1.Czy te 100 000 użytkowników to już po likwidacji botów i pustych?

2.Piszecie, że przekroczyło założenia. Czy możemy wiedzieć jaką liczbę użytkowników zakładaliscie na ten moment?

3. Czy możemy prosić o informację ilu użytkowników kupiło przynajmniej 1 grę?
Jakub Kowalski
Posty: 46
Rejestracja: śr maja 07, 2014 5:27 pm

sob maja 31, 2014 8:45 pm

Ad.1 To 100.000 kont. Wystosowaliśmy prośbę do kont założonych na śmieciowe skrzynki mailowe (bo to było właśnie to, co nazwałem omylnie "botem") o podanie prawdziwych e-maili. Nie możemy skasować konta człowiekowi za to, że założył je na koszmailu.

Ad.2 i 3 Pytania są stanowczo zbyt szczegółowe jak na ten moment. Informacje o sprzedaży podamy w stosownym momencie. Panowie, dajcie się rozpędzić :)
Belmondo
Posty: 9
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 10:48 pm

ndz cze 01, 2014 11:18 pm

Trzymamy kciuki Jakubie za powodzenie gry!
Dlatego każde dobre info, nam ludziom wierzącym, jest tak potrzebne!
Jakub Kowalski
Posty: 46
Rejestracja: śr maja 07, 2014 5:27 pm

pn cze 02, 2014 9:55 am

Proszę mi wierzyć, ja też głęboko wierzę :) Natomiast na tym poziomie rozwoju serwisu nie wiem (i Państwo też sądzę nie wiecie), jaka odpowiedź na pytanie "ile osób z zarejestrowanych kupiło grę" będzie uznana za dobrą :)
arturb
Posty: 14
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 9:46 am

śr cze 04, 2014 4:10 pm

Mam pytanie, jakie kryterium sortowania jest przyjęte dla Top Shops w liście sklepów?
Ilość odwiedzin, ilość sprzedaży sztuk, ile sklep zarobił?
I w jakim okresie jest to liczone, ostatni miesiąc, tydzień, dzisiaj?
Jakub Kowalski
Posty: 46
Rejestracja: śr maja 07, 2014 5:27 pm

śr cze 04, 2014 6:57 pm

W Top Shops oceniamy finansowy aspekt sklepów. Liczone jest lifetime póki co.
ODPOWIEDZ