temat --- Games Republic

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
arturb
Posty: 14
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 9:46 am

śr lip 30, 2014 9:54 am

Graf78 pisze:Nie chce pisać sam ze soba ale mam pomysł czy myślelibyście aby umożliwić równiż płatności za gry bitcoinami???
Nie chcę Cię urazić, ale dzielenie się każdym pomysłem jaki przyjdzie nam do głowy, niewiele wnosi do dyskusji, a moim zdaniem wręcz może obniżać użyteczność tego forum.

Nie sądzę też żeby firma odniosła się do każdego takiego pomysłu, gdyż zapewne myślała o tej jak o wielu innych sprawach, a powtórne analizowanie każdego takiego pomysłu w celu udzielenia odpowiedzi zajmuje jednak czas, który powinien być przeznaczany na rozwój biznesu.

Jeszcze raz proszę Cię o nie obrażanie się, ale przemyślenie zanim wrzucisz pytanie, a jeżeli wrzucasz już pytanie tego typu to podaj chociaż jakieś konkretniejsze uzasadnienie biznesowe, dlaczego akurat na tym 11bit powinno skupić teraz swoją uwagę, bo być może Twój pomysł faktycznie należy rozważyć biorąc pod uwagę argumenty jakie podasz, a o których 11bit nie pomyślało.
AMDBS
Posty: 78
Rejestracja: wt kwie 22, 2014 12:15 pm

ndz sie 10, 2014 10:45 am

Pytanie do Przedstawicieli spółki ;)
Czy w nadchodzącym (14 sierpnia) raporcie za drugi kwartał 2014 roku będziemy mogli już zobaczyć efekty dotychczasowej działalności GR w postaci osiągniętych przychodów?
Graf78
Posty: 148
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 9:22 pm

pn sie 11, 2014 8:33 pm

Szkoda że upadła troche komunikacja ze Spółką - znów ciężko o jakąkolwiek informację, pozostaje mieć nadzieje że raport będzie pozytywnym zaskoczeniem ;)
Jakub Kowalski
Posty: 46
Rejestracja: śr maja 07, 2014 5:27 pm

wt sie 12, 2014 11:01 am

Graf78 pisze:Panie Jakubie jak wygląda sprzedaż gier zapośrednictwem GR (nie chodzi mi o liczby) tylko o trend zwieksza stopniowo sie wraz z ilościa użytkowników? czy też szybko osiągneła pewien poziom i utrzymuje sie z mniejsza lub wieksza amplitudą wachań. Interesuje mnie czy wzrost popularności na świecie i liczny użytkowników przekłada sie na wieksze obroty?
Tak, widzę wyraźną korelację pomiędzy stale rosnącą liczbą użytkowników oraz obrotami.

Jak zapewne Państwo zauważyli, dodaliśmy do katalogu pozycje Nordic Games. Kolejne mocne tytuły w drodze, mamy też zaawansowane rozmowy zaplanowane na GamesCom.
Graf78
Posty: 148
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 9:22 pm

wt sie 12, 2014 9:35 pm

Jakub Kowalski pisze:
Graf78 pisze:Panie Jakubie jak wygląda sprzedaż gier zapośrednictwem GR (nie chodzi mi o liczby) tylko o trend zwieksza stopniowo sie wraz z ilościa użytkowników? czy też szybko osiągneła pewien poziom i utrzymuje sie z mniejsza lub wieksza amplitudą wachań. Interesuje mnie czy wzrost popularności na świecie i liczny użytkowników przekłada sie na wieksze obroty?
Tak, widzę wyraźną korelację pomiędzy stale rosnącą liczbą użytkowników oraz obrotami.

Jak zapewne Państwo zauważyli, dodaliśmy do katalogu pozycje Nordic Games. Kolejne mocne tytuły w drodze, mamy też zaawansowane rozmowy zaplanowane na GamesCom.
dlaczego nie ma was na liscie wystawców na targach Gamescom?
http://www.gamescom-cologne.com/en/game ... bitstudios
czy dlatego że TWoM jest jeszcze nie gotowa i nie rozpoczynacie promocji tej gry?
hazard
Posty: 115
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 7:04 pm

wt sie 12, 2014 10:29 pm

Według tego co ćwierkają na twitterze https://twitter.com/11bitstudios/status ... 6427270145 to trudno powiedzieć co mają na myśli. Btw Polskie Ministerstwo Gospodarki ma też 2 stoiska na targach, więc może tam będzie eksponowała spółka.

Ja typuję, że pierwsze będzie Spacecom - już niedługo (wrzesień), potem AD (wrzesień, październik) na mobilne a na końcu TWoM, którego gameplay pokażą na PAX Prime ;)
Ostatnio zmieniony śr sie 13, 2014 1:08 am przez hazard, łącznie zmieniany 1 raz.
topfacet
Posty: 359
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

śr sie 13, 2014 3:45 pm

Moze jutro w raporcie beda jakies update'y co do dat premier.
AMDBS
Posty: 78
Rejestracja: wt kwie 22, 2014 12:15 pm

ndz sie 17, 2014 5:50 pm

Jakub Kowalski pisze:Kolejne mocne tytuły w drodze, mamy też zaawansowane rozmowy zaplanowane na GamesCom.
Czy zaplanowane rozmowy się powiodły i możemy poznać jakieś szczegóły ich rezultatów?
Jakub Kowalski
Posty: 46
Rejestracja: śr maja 07, 2014 5:27 pm

ndz sie 17, 2014 7:27 pm

Zaplanowane rozmowy się powiodły. Ich rezultaty będą widoczne na Games Republic w niedalekiej przyszłości.
AMDBS
Posty: 78
Rejestracja: wt kwie 22, 2014 12:15 pm

czw sie 28, 2014 11:25 am

Takie hipotetyczne pytanie np do Pana Jakuba:D
Załóżmy, ze GR już obrósł w piórka nie jest jak Steam ale jak np GOG w 2012 roku :)
I ja jako dziany człowiek np z USA wysyłam list intencyjny do spółki z propozycją - moje 50 mln $ za Wasze 100 % udziałów w spółce GR (kupił bym akcje z rynku spółki 11 Bit ale nawet przejmując cały FF nie miał bym większości więc chce same GR)
Czy przyjęli byście taką ofertę :D ?
ODPOWIEDZ