Program Motywacyjny, sugestie od inwestora indywidualnego

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Krzysztof
Posty: 94
Rejestracja: sob maja 30, 2020 2:58 pm

wt lis 03, 2020 12:44 pm

Widać ewidentną poprawę w przekazywanych przez 11Bit informacjach zarówno prasowych o zyskach jak i zwiększoną aktywność na TT i Facebooku co zaczyna przynosić zamierzony dla inwestorów skutek. Zawsze można więcej ale i to wystarczy. Teraz tylko utrzymajcie taki kierunek.

Drogi adminie mam propozycję utworzenia nowego tematu pod np nazwą "Pozytywne informacje o 11Bit" gdzie będzie można wymieniać się informacjami pozytywnie wpływającymi na wizerunek firmy. Powtarzam pozytywne, negatywne i niemerytoryczne admin byłby zobowiązany usuwać. Sami np wiecie gdzie i kiedy udzielacie wywiadów i moglibyście jako pierwsi zamieszczać tam do nich linki.
Dużo ludzi was obserwuje i taki temat na pewno wpłynąłby na pozytywny sentyment do firmy.
Czekam na opinię.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt lis 03, 2020 2:13 pm

Dzień dobry

Dziękujemy za zgłoszenie potrzeby nowego wątku na Forum. Za chwilę stosowny temat zostanie uruchomiony. Zapraszamy do wymieniania się informacjami.

Pozdrawiamy
Krzysztof
Posty: 94
Rejestracja: sob maja 30, 2020 2:58 pm

pt lis 06, 2020 1:38 pm

Widzę, że mój pomysł tematu świetnie się sprawdził i na pewno wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy.
Mam jeszcze jedną propozycje tematu. Mianowicie brakuje mi informacji o aktualnych promocjach produktów 11Bit. Tzn - Co Gdzie Kiedy Za ile. Proponuję temat np. "Aktualne i przyszłe rynki oraz promocje portfolio 11Bit"
Tam oczywiście głównie przedstawiciele 11Bit będą zobowiązani zamieszczać stosowne wpisy.
Przesyłam pod rozwagę.
Pozdrawiam
Kamil89-
Posty: 51
Rejestracja: czw paź 17, 2019 8:43 pm

sob lis 07, 2020 12:36 pm

Ale to raczej nie temat na forum inwestorskie bo potencjalny klient raczej tu nie dotrze bo i po co, a informacja tylko dla nas, że jest promocja mija się z celem bo osoba zajmująca się czymś takim mogłaby spożytkować czas na czymś poważniejszym.
Kamil89-
Posty: 51
Rejestracja: czw paź 17, 2019 8:43 pm

śr lis 18, 2020 12:36 pm

Możemy przeczytać o rozpoczęciu marketingu niektórych projektów w 2021 roku ale w timeline była przewidziana premiera projektu foxhole na ten właśnie rok. Rozumiem, że to już nieaktualne bo żadnej wzmianki prezes o najbliższych premierach nie przekazał? Wygląda na ewidentną obsuwe mimo, że jest jeszcze bardzo dużo czasu.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw lis 19, 2020 3:12 pm

Dzień dobry

Nie wiem, na jakiej podstawie wysnuwa Pan wnioski, że skoro Zarząd w Liście do Inwestorów i Akcjonariuszy (w Raporcie kwartalnym za I-III kwartał 2020 roku) pisze o rozpoczęciu w 2021 roku kampanii marketingowej niektórych tytułów, to automatycznie oznacza to, że "Foxhole" zadebiutuje później. To nieuzasadniona nadinterpretacja, która nie ma pokrycia w rzeczywistości.

Pozdrawiamy
Michal
Posty: 77
Rejestracja: czw wrz 27, 2018 2:32 pm

pn gru 14, 2020 6:11 pm

Dzień dobry,

Przypominam, że mamy połowę grudnia, za niedługo również zaczną się święta bożego narodzenia i sylwester (to tak w gwoli przypomnienia by zarząd nie był zaskoczony), czy poznamy do końca roku założenia nowego PM?

Pozdrawiam
Michał
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt gru 15, 2020 4:01 pm

Dzień dobry

Do przerwy świąteczno-noworocznej pozostało jeszcze kilka dni roboczych. Mamy zatem jeszcze trochę czasu, żeby wywiązać się z obietnicy dotyczącej przedstawienia założeń nowego Programu Motywacyjnego. I postaramy się jej dotrzymać.

Pozdrawiamy.
Krzysztof
Posty: 94
Rejestracja: sob maja 30, 2020 2:58 pm

wt gru 15, 2020 4:23 pm

Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę, iż kolejne rozczarowanie zbyt mało ambitnym PM wskazującym na stagnację spółki będzie skutkować kolejną zwałą kursu i odpływem kolejnej rzeszy stałych inwestorów.

Moja cierpliwość powoli się wyczerpuje i jako Wasz wieloletni akcjonariusz uzależniam pozostanie z Wami od tego planu. Choć widzę, że dystrybucja trwa i wielu już Was opuszcza. Czyżby rynek już wiedział?

Zostaliście spółką podwyższonego ryzyka inwestycyjnego - pogratulować.

I żeby było jasne nie wymagam od Was jako inwestor Cudów. Ale wielomiesięczna wciąż pogłębiana ujemna stopa zwrotu inwestycji w gemingu nie napawa optymizmem.
Kamil89-
Posty: 51
Rejestracja: czw paź 17, 2019 8:43 pm

wt gru 15, 2020 7:06 pm

Ja się muszę pożegnać po paru latach. Nie tak to wszystko miało wyglądać. Tak trzeba. Powodzenia dla was wszystkich.
ODPOWIEDZ