Program Motywacyjny, sugestie od inwestora indywidualnego

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

śr gru 16, 2020 12:16 pm

Panowie akcje trzeba wiedzieć kiedy kupować .....
Kupując w styczniu czy lutym nie byłoby się na minusie a spółki nie są odpowiedzialne za okres zakupu akcji.
Wystarczyło sprzedać 26 czerwca ...
dość płaczu
Poza tym o ile dobrze pamiętam nowy Prezes powiedział, że założenia zostaną opublikowane po Nowym Roku .... może warto słuchać co mówią w spółce ... ?
Nie jestem rzecznikiem spółki a mnie też wkurzają ale mając spółkę w portfelu warto znać wypowiedzi przedstawicieli .... szczególnie w przypadku zmiany Prezesa.
to są podstawy .... no chyba, że ktoś ma 5 akcji
Jednak mając 100 czy więcej warto się spółką interesować.
Zakładam, że PM który będzie ogłoszony powinien być istotnie większy. Jest jeden szczegół który może ważyć na terminie podania.
Moim zdaniem jeśli będzie ogłoszony i przyjęty a tego przed końcem roku nie da się już zrobić .... nie powinien obejmować roku 2020.
Krzysztof
Posty: 94
Rejestracja: sob maja 30, 2020 2:58 pm

czw gru 17, 2020 1:24 pm

Po 1. Nikt tu nie płacze.
Po 2. Nie napisałem, że akcje posiadam kilka miesięcy tylko o kilkumiesięcznej stopie zwrotu. W sumie jeszcze jestem na plusie.
Po 3. Wsłuchiwałem się w przekaz spółki kilka lat temu i o ile mnie pamięć nie myli to w tym roku miało być kilka gier, a spółka aspirowała do Wig20.
Gdzie w między czasie inne spółki gemingowe kilkukrotnie zdublowały ich w kapitalizacji. Oby nie skończyli w sWig80.
Po 4. Ja nie spekuluje ja inwestuję kapitał, a od spółki oczekuję wywiązywania się z obietnic przynajmniej na poziomie dostatecznym. Oczekuję konkretów na poziomie spółki giełdowej bo bajek już się nasłuchałem.
Po 5. Sugerowanie kupić i sprzedać np w czerwcu to typowa spekulacja, a mniemam ze spółka ma większe ambicje pozyskiwania inwestorów niż przyciąganie spekulantów. Jak dla mnie spółka ewidentnie przesypia hossę na sektorze gemingowym która wcześniej czy później dobiegnie końca.

Czekamy na PM i jego efekt bo jak na razie po wysokiej wycenie 652 zł nie widzę inwestorów chcących zainwestować w 11Bit.
O komunikacji z inwestorami napisze tylko jedno słowo - DRAMAT.
Pozdrawiam.
Michal
Posty: 77
Rejestracja: czw wrz 27, 2018 2:32 pm

czw gru 17, 2020 10:48 pm

baks pisze:
śr gru 16, 2020 12:16 pm
Poza tym o ile dobrze pamiętam nowy Prezes powiedział, że założenia zostaną opublikowane po Nowym Roku .... może warto słuchać co mówią w spółce ... ?
Nie jestem rzecznikiem spółki a mnie też wkurzają ale mając spółkę w portfelu warto znać wypowiedzi przedstawicieli .... szczególnie w przypadku zmiany Prezesa.
to są podstawy .... no chyba, że ktoś ma 5 akcji
Jednak mając 100 czy więcej warto się spółką interesować.
Zakładam, że PM który będzie ogłoszony powinien być istotnie większy. Jest jeden szczegół który może ważyć na terminie podania.
Moim zdaniem jeśli będzie ogłoszony i przyjęty a tego przed końcem roku nie da się już zrobić .... nie powinien obejmować roku 2020.
Tu się nie zgadzam, sam piszesz "o ile pamiętam", poza tym, no sorry ale podczas zmiany Prezesa data wydania nowego PM jest chyba jedną z najmniej istotnych informacji w tym wywiadzie więc mogło mi umknac, zresztą sądząc po Twej wypowiedzi też nie jesteś tego pewien. Dlatego jest forum aby pytać lub wymieniać się wiedzą.

Trzeba też jasno powiedzieć że niestety 11 bit studios nie jest spółka w której "łatwo" się zapamietuje wypowiedzi, gdyż bardzo dynamicznie się one zmieniają.

Przykłady
Które lata maja być "spokojne"
Czy p8 bylo grywalne czy nie
Kiedy się rozpocznie marketing projektow

I nie pisze tutaj tego, aby wytykac te błędy 11bs.

Pozdrawiam
Michal
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

pt gru 18, 2020 1:24 am

Sam nie do końca byłem zadowolony z działań Prezesa ...... byłem "wdzięczny za już" i ostatnie 10 lat ale wściekły za działania ostatnich 2-3 lat.
Dlatego z nadzieją patrzę na zmianę u steru spółki. Jednak forum nie służy takim wpisom. Jek spółka zawodzi sprzedaje się jak niektórzy.
Ja jestem zawiedziony bo nie spełniły się obietnice z 2015 ale spółka za 2-3 lata powinna być już w innym miejscu na co liczę. Spółka jest trudna nikt nie przeczy na innych można było zarobić więcej i można nadal .... wystarczy wybrać tą właściwą. Myślę, że Szwedzi się za bardzo nie pomylili.
jaszczep
Posty: 45
Rejestracja: czw gru 11, 2014 10:11 pm
Kontakt:

pn gru 21, 2020 5:48 pm

Admin pisze:
wt gru 15, 2020 4:01 pm
Dzień dobry

Do przerwy świąteczno-noworocznej pozostało jeszcze kilka dni roboczych. Mamy zatem jeszcze trochę czasu, żeby wywiązać się z obietnicy dotyczącej przedstawienia założeń nowego Programu Motywacyjnego. I postaramy się jej dotrzymać.

Pozdrawiamy.
Dzień dobry
Do przerwy jest już niewiele czasu - czy doczekamy się na jakieś informacje z Państwa strony?
pozdrawiam
jaszczep
Posty: 45
Rejestracja: czw gru 11, 2014 10:11 pm
Kontakt:

pn gru 21, 2020 5:49 pm

Admin pisze:
wt gru 15, 2020 4:01 pm
Dzień dobry

Do przerwy świąteczno-noworocznej pozostało jeszcze kilka dni roboczych. Mamy zatem jeszcze trochę czasu, żeby wywiązać się z obietnicy dotyczącej przedstawienia założeń nowego Programu Motywacyjnego. I postaramy się jej dotrzymać.

Pozdrawiamy.
Dzień dobry
Do przerwy jest już niewiele czasu - czy doczekamy się na jakieś informacje z Państwa strony?
pozdrawiam
topfacet
Posty: 358
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

pn gru 21, 2020 7:06 pm

Tak naprawdę to jeszcze mamy tylko 2 dni robocze, nie wiem czy biorąc też pod uwagę sytuację na rynku, nie lepiej to już zrobić w nowym roku.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt gru 22, 2020 5:12 pm

Dzień dobry

Zapraszamy do zapoznania się z założeniami nowego Programu Motywacyjnego na lata 2021-2025.

Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w projektach uchwał na NWZA zwołane na 21 stycznia 2021 roku.

Zapraszamy akcjonariuszy do licznego udziału w spotkaniu, również w trybie zdalnym.

Pozdrawiamy
hunter
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 27, 2014 6:47 pm

wt gru 22, 2020 6:18 pm

Czy podniesienie założeń średniorocznego zysku brutto o 25 % w stosunku do poprzednich założeń zostało zaakceptowane przez fundusze które będą miały decydujący głos na walnym? W mojej ocenie i pewnie wielu innych akcjonariuszy program ten jest dalej mało ambitny i jest raczej gwarantem jego przydzielenia pracownikom niż prawdziwego potencjału sprzedaży. Mam nadzieję że zostanie on jednak przykryty dobrymi wiadomościami ma temat nowych produkcji na początku 2021, abyśmy mogli sami zobaczyć potencjał Waszych produkcji.
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

wt gru 22, 2020 6:27 pm

Bez wątpienia było to konsultowane lub sondowane oczekiwania. Jednak to nie sam program jest kluczem i nie powinien za bardzo krępować spółki. Jak to wpłynęło na CDP to widać gdzie koniecznie chcieli wypracować w tym roku ponad 2 mld zysku.
Kluczowe będą produkcje które poznamy wiosną. Oby spełniły oczekiwania i nie wymagały "resetu".
ODPOWIEDZ