Konferencja Inwestorska 2020 i koronawirus

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Krzysztof
Posty: 94
Rejestracja: sob maja 30, 2020 2:58 pm

pn cze 29, 2020 12:47 pm

Jak na razie to ta konferencja inwestorska skutkuje spadkiem kapitalizacji. Lepiej było nic nie mówić niż poinformować że P8 zajmie więcej czasu. Mistrzowie pijaru. Dramat
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn cze 29, 2020 2:48 pm

Dzień dobry

Dziękujemy wszystkim Inwestorom i Akcjonariuszom za wzięcie udziału w naszej Konferencji Inwestorskiej.

Poniżej zamieszczam link do transmisji (wersja polska i angielska)

https://www.youtube.com/watch?v=5mNBmx5rud8

https://www.youtube.com/watch?v=JHc3-LpR2pc

Na naszej stronie można również pobrać prezentację z Konferencji.

https://ir.11bitstudios.com/prezentacje-2

Pozdrawiamy
Andywarhol
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 08, 2018 8:10 pm

pn cze 29, 2020 10:24 pm

proponuję poprawić stronę 33 w https://ir.11bitstudios.com/prezentacje-2
adu
Posty: 92
Rejestracja: ndz gru 20, 2015 11:51 pm

wt cze 30, 2020 3:45 pm

Dzień dobry,

Dziękuję za możliwość udziału we wczorajszej konferencji. Niestety jak widać inwestorzy bardzo negatywnie przyjęli przedstawione informacje o pracach nad P8. W mojej ocenie należałoby przemyśleć formułę komunikowania rynkowi dat spodziewanych premier i etapów , na których znajdują się poszczególne projekty, bo w chwili obecnej wciąż - w sposób uzasadniony lub nie - pojawiają się tego rodzaju właśnie nieprzyjemne zaskoczenia.

Na konferencji na slajdzie o P8 pojawia się intrygująca informacja o współpracy z writerem posiadającym doświadczenie przy The Walking Dead.
Czy mogę prosić o więcej informacji m.in. o jakie gry z serii TWD chodzi, czy to nowy pracownik etatowy w PL, czy luźniejsza współpraca, jaki zakres obowiązków przy P8?

Pozdrawiam!
Krzysztof
Posty: 94
Rejestracja: sob maja 30, 2020 2:58 pm

wt cze 30, 2020 8:44 pm

Plan Motywacyjny - porażka - do zmiany
Konferencja inwestorska - na kolanie - ogólniki + negatywna informacja o P8 - wydłużenie okresu produkcji. Brak neutralizacji tej negatywnej informacji np poprzez jakieś szczegóły nawet ogólnie o grze wpłynęła na stabilność kursu akcji. Pisałem w wątku P8 że rynek gra pod nową grę i w przypadku braku jakiejkolwiek informacji kurs zjedzie nawet na 3XX. A Wy zuchy nie tylko nie przekazaliście rynkowi żadnej dobrej informacji‼️ Dołożyliście informacje negatywną o dłuższej pracy nag grą‼️ Wprowadziliście kurs już nie w korektę ale w korkociąg. Pytanie jakie mi się nasuwa to czy taki był cel skoro zakładacie skupienie 50 tys akcji po 400 zł za 20mln⁉️ Jeżeli tak to za co uważacie drobnych inwestorów⁉️ Za dawców kapitału⁉️Ludzie zaufali w stabilność spółki, a Wy ją sami destabilizujecie. Komunikacja z rynkiem i marketing leży i kwiczy. Albo coś zmienicie albo pozostaniecie studiem produkującym dobre gry z najniższą kapitalizacją na rynku bo tak wystraszyć ie inwestorów że będą wchodzić spekulacyjnie rok przed premierą aby dzień przed wyjść. I będziecie tak się kiwać od bandy do bandy.
A teraz wyciągajcie kurs z korkociągu do którego sami doprowadziliście.

Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem nie taki miałem zamiar po prostu pisze co mi leży na sercu nie mogąc patrzeć jak sami doprowadzacie do katastrofy spółki w której my szare ludziki też mamy swoje kilka złotych.
t0m4s
Posty: 42
Rejestracja: czw cze 05, 2014 8:06 pm

wt cze 30, 2020 10:44 pm

Panie Darku,
To już druga konferencja z rzędu, po której kurs spółki zmienił się o 30% w ciągu 2dni, tym razem w dół. (fakt że po znacznych wzrostach ale jednak)
Czy uważacie Państwo tę sytuację z normalną? Nie macie ambicji by kurs był mniej podatny na znaczne wahnięcia w krótkich okresach?
Oczywiście nie macie wpływu na reakcję inwestorów czy sentyment rynku, jednak na sposób, częstotliwość czy zasięg informowania już tak.
Inwestorzy indywidualni od dawna narzekają na jakość waszej komunikacji z rynkiem, 30% w 2dni dowodzi że racja jest po ich stronie...
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr lip 01, 2020 1:55 pm

Dzień dobry

Spółka publiczna ma obowiązek komunikować rynkowi wszystkie cenotwórcze informacje, zarówno pozytywne jak i negatywne. Nie mamy żadnego wpływu na to, jak na tego typy newsy zareaguje rynek.
Przyznajemy, że skala zmian naszych notowań giełdowych w ostatnich kilkunastu dniach, a szczególnie w trzech ostatnich dniach była duża. To pokazuje, że znaczna część inwestorów w podejmowaniu decyzji kieruje się emocjami i nie zawraca sobie głowy chłodną analizą. Mają do tego pełne prawo.
Podsumowując ten wątek pozwolę sobie jeszcze zacytować Jacka Sochę, byłego ministra Skarbu Państwa i szefa KPWiG (ob. KNF), który stwierdził, że "Grać to można na skrzypcach, na giełdzie się inwestuje".

Pozdrawiamy
Elmo
Posty: 19
Rejestracja: ndz sty 11, 2015 5:29 pm

czw lip 02, 2020 11:49 am

Panie Darku kiedy spółka zdała sobie sprawę żeby przejść na UE z P8
Czy to jest jest informacja cenotwórczy?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw lip 02, 2020 4:32 pm

Dzień dobry

Kilka lat temu zniesiono katalog informacji cenotwórczych, które precyzyjnie określały, jakie wiadomości muszą być komunikowane rynkowi. Obecnie, to od oceny Spółki zależy, które informacje mogą mieć wpływ na jej wycenę. Praktyka rynkowa dla spółek growych pokazuje, że nie przekazują one komunikatami ESPI technicznych informacji dotyczących produkowanych tytułów w tym, na bazie jakiego silnika powstają.

Pozdrawiamy
Krzysztof
Posty: 94
Rejestracja: sob maja 30, 2020 2:58 pm

pn lip 06, 2020 9:23 am

"Grać to można na skrzypcach, na giełdzie się inwestuje".

Wszystko rozumiem tylko czyja to wina, że bardzo mało inwestorów inwestuje w Wasze akcje, a większość na nich po prostu gra zniechęcając do Was nawet najbardziej wytrwałych inwestorów?

Przykład z dzisiejszego poranka. Oby się to jeszcze dziś zmieniło. Całość GPW w tym gaming rośnie Wy jak zwykle spadacie. Sukces‼️
ODPOWIEDZ