Konferencja Inwestorska 2020 i koronawirus

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn wrz 21, 2020 11:46 am

Dzień dobry

Prace nad założeniami Programu Motywacyjnego na kolejne lata jeszcze trwają. Jego szczegóły zostaną zaprezentowane akcjonariuszom i inwestorom w stosownym czasie.

Pozdrawiamy
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn wrz 21, 2020 11:46 am

Dzień dobry

Prace nad założeniami Programu Motywacyjnego na kolejne lata jeszcze trwają. Jego szczegóły zostaną zaprezentowane akcjonariuszom i inwestorom w stosownym czasie.

Pozdrawiamy
topfacet
Posty: 358
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

pn wrz 21, 2020 3:12 pm

Czy planujecie, że będzie to w tym roku?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn wrz 21, 2020 4:18 pm

Dzień dobry

Bezwzględnie chcemy zachować ciągłość w funkcjonowaniu Programów Motywacyjnych w Spółce bo tylko w ten sposób spełniały będą one swoją główną rolę - motywowania i utrzymania najwartościowszych pracowników 11 bit studios S.A. Poprzedni Program zakończył się w grudniu 2019 roku. To oznacza, że kolejny powinien zacząć działać od stycznia 2020 roku.

Pozdrawiamy
Krzysztof
Posty: 94
Rejestracja: sob maja 30, 2020 2:58 pm

śr wrz 23, 2020 1:34 pm

Drodzy Państwo coś tam się u was niepokojącego dzieje⁉️ Bo spadliście od szczytu 30% i lecicie bez odbicia dalej. Bo korekta korektą ale nie wygląda to dobrze. Macie coś pozytywnego do powiedzenia inwestorom⁉️
Kamil89-
Posty: 51
Rejestracja: czw paź 17, 2019 8:43 pm

czw wrz 24, 2020 12:48 pm

Na co liczysz biorąc pod uwagę program motywacyjny gdzie prezes na jego przestrzeni wspominał o wzroście względem końca 2019r. o 100% czyli do kwoty 800 zł za akcję? Kurs trzeba dosyć mocno skorygować, a czasu jest bardzo dużo. Później w rok napompują ile trzeba i tyle to wszystko to tylko zwykle zagrywki, a oni i tak wydrukuja tanie akcje. Nie mają póki co nic ciekawego do pokazania, a i gierki które puszcza to nie jest żadne AAA więc i nie ma co pompować tyle czasu wstecz. Rozpoznawalność też stracą bo jakoś ich nigdzie od skopanego dodatku nie widać i na to się nie zanosi. Ostatecznie drobni inwestorzy się będą tylko denerwować przez te lata, a oni i tak obejmą tanie akcje więc kogo to obchodzi, że kurs nurkuje?
Krzysztof
Posty: 94
Rejestracja: sob maja 30, 2020 2:58 pm

czw wrz 24, 2020 4:05 pm

Czyli niema sobie co nimi głowy zawracać spółka wybitnie spekulacyjna. Brawo.
Michal
Posty: 77
Rejestracja: czw wrz 27, 2018 2:32 pm

pt wrz 25, 2020 5:32 pm

Boże jakie płaczki. Nie podoba mi się spolka, "nie czuje" jej to sprzedaje akcje o tyle. Najgorsze co może być to aby spółka starała się "ratować" lub wpływać na kurs. A Wy w dwójkę co chwile "placzecie" jaka to spółka jest zła bo kurs spada. Forum chyba służy do zadawania merytorycznych pytań, nie wszyscy chcą czytać Wasze tragedie bo kurs akcji spada.
Krzysztof
Posty: 94
Rejestracja: sob maja 30, 2020 2:58 pm

ndz wrz 27, 2020 10:30 am

Tu nie idzie o płacz. Uważam, że spółka ma w tej chwili największy potencjał na kilkukrotny wzrost wartości kapitalizacji. Spółka gemingowa z takim dorobkiem i perspektywami jak 11B C/Z na poziomie 27 to "śmiech". Irytuje wielomiesięczna luka "czasowa" wydawnicza spółki. Brak w tym okresie jakichkolwiek informacji sprzyjającej pozytywnej ocenie spółki, a wręcz przeciwnie - patrz PM i brak info & PR o P8 oczekiwanego przez rynek co skutkowało zjazdem kursu z ponad 600 na 460 obecnie. Co ma też i dobre skutki, a mianowicie pozbycie się nadmiernej spekuły.
Lepiej dla wszystkich jak wszystko jest ładnie rozłożone w czasie co sprzyja zarówno wzrostom przychodów spółki jak i spokojnemu wzrostowi kursu.
Podsumowując - gry robią na światowym poziomie, a reszta leży i kwiczy - co wymaga analizy wyciągnięcia wniosków i poprawy.

Osobiście zatankowałem ostatnio za 600k i będę na dniach dodatkowo tankował akcje dla córki za 50k na wieloletni okres. To świetna spółka tylko coś tam nie pyka.

Jednego jestem pewny. Po info o szczegółach jakiegokolwiek z projektów z podaniem nieodległego terminu wydania będzie skutkować wystrzałem kursu. Tylko czy nie lepiej dozować pozytywne informacje aby kurs rósł spokojnie, a nie wywoływać euforiię? Do przemyślenia.

Na koniec napiszę, że jestem całym sercem z 11Bit bo nie widzę poza nimi i CDR spółki godnej zainteresowania. Twierdzę, że 11Bit to młodszy brat CDR co może mnie nadmiernie irytuje, że kurs/kapitalizacja jeszcze nie idzie ich śladem. Ale to, że w końcu pójdzie jestem pewny.
ODPOWIEDZ