Strona 1 z 1

Wyniki 1 kwartał

: pn maja 13, 2019 10:53 pm
autor: sledzik
Witam

Czy dostaniemy jakieś omówienie zarządu co do wyników -jakiś czas inwestorski czy chociaż infografika z danymi sprzedaży na danych platformach?

Re: Wyniki 1 kwartał

: wt maja 14, 2019 8:51 am
autor: Admin
Dzień dobry

Raport za I kwartał, który opublikujemy w czwartek 16 maja po sesji giełdowej, będzie zawierał omówienie wyników za ten okres a także list Zarządu Spółki do akcjonariuszy, czyli komentarz do wyników. Spółka nie publikuje szczegółowych danych dotyczących przychodów z poszczególnych produktów (gier) czy też platform.

Zapraszamy oczywiście do zadawania dodatkowych pytań za pośrednictwem Forum Inwestorskiego. Postaramy się na wszystkie odpowiedzieć.

Pozdrawiamy.

Re: Wyniki 1 kwartał

: wt maja 14, 2019 4:52 pm
autor: Rif
Oczywiście, że publikuje, ale na potrzeby akcji marketingowych kierowanych do graczy. Inne spółki nie są tak wtrzemięźliwe w prezentowaniu podobnych informacji inwestorom.

Re: Wyniki 1 kwartał

: śr maja 15, 2019 1:36 pm
autor: aircanada15
Dzień dobry. O jakiej porze/ godzinie możemy spodziewać się publikacji raportu ?

Re: Wyniki 1 kwartał

: śr maja 15, 2019 1:55 pm
autor: Admin
Dzień dobry

Raport finansowy za I kwartał 2019 roku opublikujemy zaraz po zakończeniu sesji giełdowej w czwartek 16 maja.

Pozdrawiamy

Re: Wyniki 1 kwartał

: czw maja 16, 2019 11:16 pm
autor: Cahir
Dzień dobry,

Można prosić o definicję klienta zewnętrznego z poniższego fragmentu raportu Spółki? Zastanawiam się czy chodzi o sklepy czy o finalnych konsumentów - graczy.

"Poniżej przedstawiono przychody Spółki od klientów zewnętrznych w rozbiciu na obszary operacyjne oraz informacje o aktywach trwałych w rozbiciu na lokalizacje tych aktywów"

Premiera Moonlighter w Japonii odbyła się 28.03, poniższa kwota jest więc wynikiem za pierwsze 4 dni sprzedaży na tym rynku?
Japonia 1q19 2 403 856

Re: Wyniki 1 kwartał

: pt maja 17, 2019 10:28 am
autor: lizotus
No właśnie jak to jest z tymi przychodami z Japonii bo niektóre firmy twierdzą, że dane ze Switcha spływają gdzieś z miesięcznym opóźnieniem i dlatego nie ma ujętych przychodów w tym kwartale, a będą w następnym. Daliście radę podsumować 4 dni marca w q1 czy to jakieś inne wpływy?

Znów steam was zaprosił do promocji weekendowej? :D

Re: Wyniki 1 kwartał

: pt maja 17, 2019 11:18 am
autor: Admin
Dzień dobry

Dane o przychodach w podziale geograficznym, które 11 bit studios S.A. publikuje w raportach okresowych budowane są na bazie lokalizacji partnerów biznesowych, od których otrzymujemy płatności a nie klientów końcowych (graczy). Największe platformy sprzedażowe, na czele ze Steam, to podmioty z USA. Stąd tak wysoki udział Stanów Zjednocznych w naszych przychodach. Przychody z Japonii, które od zeszłego roku pojawiły się w naszych wynikach to zasługa premier naszych gier ("TWoM" i "Moonlighter") na platformie Nintendo Switch w IV kwartale 2018 roku przy czym "Moonlighter" na rynku japońskim jest dostępny dopiero od końcówki marca 2019 roku. Nintendo to firma japońska.

Jesteśmy obecni po raz kolejny na weekendowej wyprzedaży na Steam. Platforma w ramach "Postapokaliptycznego weeendu" promuje tytuły, których akcja rozgrywa się w alternatywnym, postapokaliptycznym świecie. "Frostpunk" doskonale wpisuje się w tę formułę, stąd jego obecność na wyprzedaży. Zwracam uwagę, że gier tego typu na Steam są setki, jeśli nie tysiące. Zaproszenie do wzięcia udziału w tym wydarzeniu dostali tylko nieliczni deweloperzy.

Pozdrawiamy

Re: Wyniki 1 kwartał

: śr sie 07, 2019 11:12 am
autor: Rif
Dzień dobry,

Jeszcze w temacie 1 kwartału, ale w zapytaniu o kolejny raport.
Najpewniej była to przyczyna prozaiczna, ale niemniej ciekawi wiele osób.
Jaka jest przyczyna, że kolejny raport pojawi się dwa dni wcześniej niż deklarowano wcześniej?

Pozdrawiam.

Re: Wyniki 1 kwartał

: śr sie 07, 2019 11:54 am
autor: Admin
Dzień dobry

Zdecydowaliśmy o przyspieszeniu publikacji Raportu półrocznego za I półrocze z uwagi na to, że 29 sierpnia przedstawiciele Spółki będą uczestniczyli w konferencji inwestorskiej (spotkania z analitykami i zarządzającymi) organizowanej przez Commerzbank w niemieckim Frankfurcie nad Menem. Chcemy, prezentując naszą Spółkę inwestorom finansowym, swobodnie rozmawiać o wynikach za I półrocze 2019 roku.
Prezentując w styczniu harmonogram publikacji raportów okresowych nie wiedzieliśmy, że dostaniemy zaproszenie na event we Frankfurcie.

Pozdrawiamy