Strona 1 z 10

Children Of Morta

: pt kwie 19, 2019 10:04 am
autor: rlx
Chyba najwyższa pora na wątek poświęcony tejże grze.

Czy wersja PC będzie dostępna na wszystkich portalach (steam, gog, epic)
Jak sytuacja będzie wyglądała z rynkiem chińskim/japońskim?
Jak Państwo możecie się odnieść do stwierdzenia: „CoM to takie diablo w pixel art”?

Pozdrawiam

Re: Children Of Morta

: pt kwie 19, 2019 12:26 pm
autor: Admin
Dzień dobry

Gra "Children of Morta" w wersji na komputery PC będzie w dniu premiery możliwa do kupienia na wszystkich najważniejszych platformach sprzedażowych, na czele ze Steam.

Ciężko nam komentować opinie/porównania dotyczące "Children of Morta". Oczywiście, bardzo nas cieszą wszystkie pozytywne wzmianki/informacje na temat naszego produktu. Mamy nadzieję, że będą miały wpływ na sprzedaż gry po premierze. Ze swojej strony dołożymy starań, żeby gra prezentowała najwyższą jakość i sprawiała frajdę użytkownikom.

Pozdrawiamy

Re: Children Of Morta

: pt kwie 19, 2019 1:21 pm
autor: Rif
Czy już możecie zdradzić na czym polegał tajemniczy deal związany z tą grą, który sprawił, że zdecydowaliście się ją przesunąć niemal o rok?

Re: Children Of Morta

: wt kwie 23, 2019 10:17 am
autor: Admin
Dzień dobry

Tajemniczy deal musi jeszcze pozostać tajemnicą :) .

Deweloper gry wykorzystał dodatkowy czas na rozbudowę gry, poprawienie mechanik, grafik, itp. Liczymy, że dzięki temu gra jeszcze bardziej spodoba się fanom a jej potencjał komercyjny wzrośnie.

Pozdrawiamy.

Re: Children Of Morta

: wt kwie 23, 2019 11:56 am
autor: Rif
Tak, jestem przekonany, że rozbudowa gry będzie miała znaczenie, choć to dość odważna decyzja ze strony autorów CoM i Waszej, by czekać tyle czasu i ponosić dodatkowo niemałe środki na dalszą produkcję gry.
Niemniej zdradzicie w odpowiednim momencie o co chodziło z tą tajemniczą umową?

Re: Children Of Morta

: czw maja 02, 2019 10:59 am
autor: -bART-
Witam,
czy planujecie udział w którychś ze zbliżających się targów z COM, bądź pozostałymi grami?

Re: Children Of Morta

: pn maja 06, 2019 2:47 pm
autor: Admin
Dzień dobry

Już w najbliższy weekend 11-12 maja będziemy obecni na targach Game Fusion w Pekinie gdzie na naszym stoisku będziemy pokazywali "Moonlightera" i "Children of Morta". Kolejne tygodnie do dwa duże press-tour'y (w Europie i USA), czyli indywidualne spotkania z wiodącymi mediami branżowymi, na których będziemy prezentowali nasze portfolio. Będziemy też obecni na targach Gamescom gdzie na naszym stoisku w części biznesowej będziemy promować "Moonlightera", "Children of Morta" i konsolowego "Frostpunka". Kolejna duża impreza to PAX West gdzie będziemy mieć stoisko w części otwartej (dla szerokiej publiczności), na którym będziemy pokazywać nasze portfolio. W międzyczasie nasi pracownicy będą też odwiedzać inne światowe imprezy branżowe, na których będą szukać m.in. nowych tytułów do portfolio wydawniczego i spotykać się z partnerami biznesowymi.

Pozdrawiamy.

Re: Children Of Morta

: pn maja 06, 2019 10:24 pm
autor: -bART-
I to są konkrety.

Re: Children Of Morta

: wt maja 07, 2019 12:22 am
autor: Frey
A tak a propos - jakieś nowe informacje dotyczące przechodzenia Moonlightera przez cenzurę w Chinach? Może coś się ruszyło - skoro jedziecie z tą grą na targi do Pekinu?

Re: Children Of Morta

: wt maja 07, 2019 10:30 am
autor: Admin
Dzień dobry

Niestety, nie posiadamy żadnych nowych informacji na temat certyfikacji "Moonlightera" na rynku chińskim. Nie mamy, podobnie jak nasz chiński partner (Tencent), wpływu na tempo pracy lokalnego regulatora. Cierpliwie czekamy. Niemniej, dbamy o to, żeby budować zainteresowanie "Moonlighterem" (podobnie jak i "Children of Morta") wśród chińskich graczy co powinno zaprocentować gdy oba tytuły trafią do bezpośredniej dystrybucji w Chinach.

Pozdrawiamy