Children Of Morta

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw lut 06, 2020 1:20 pm

Dzień dobry

Jesteśmy zadowoleni z wolumenów sprzedaż "Children of Morta" na konsolę Nintendo Switch. Nie są może tak imponujące jak w przypadku "Moonlightera" ale z wyciąganiem wniosków chcemy jeszcze poczekać. "CoM" na Nintendo Switch jest dostępny dopiero od nieco ponad dwóch miesięcy, w trakcie których mieliśmy święta Bożego Narodzenia, które nieco zaburzają wszystkie statystyki.

Nie wykluczamy powtórzenia scenariusza, jaki miał miejsce z wersją PC-tową "Children of Morta". Premiera gry, jeśli chodzi o wolumeny w okresie okołopremierowym, wypadła nieco słabiej niż w przypadku "Moonlightera" ale w kolejnych miesiącach (jesteśmy już pięć miesięcy po premierze, więc wnioski bazują na większej ilości danych) dzienna sprzedaż "CoM" ustabilizowała się na wyższych poziomach niż "Moonlighttera". Dlatego skumulowany wolumen sprzedaży "CoM" versus "Moonlighter" (wersji PC) jest lepszy, mimo ostrożniejszego początku.

Pozdrawiamy
aircanada15
Posty: 36
Rejestracja: ndz gru 07, 2014 7:20 pm

czw lut 06, 2020 5:14 pm

Panie Darku, czy "słychać" coś o wersji japońskiej na NS ? Mam na myśli jakiś update poza "nasz lokalny partner zdecyduje o terminie premiery".
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt lut 07, 2020 1:11 pm

Dzień dobry

Nie mamy do przekazania żadnej nowej informacji na ten temat. Musimy uzbroić się w cierpliwość.

Pozdrawiamy
Frey
Posty: 111
Rejestracja: wt lis 18, 2014 1:12 am

czw kwie 16, 2020 12:44 pm

Gratulacje wzmianki w Rick and Morty! To kiedy premiera Setting Sun Inn ? ;)
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw kwie 16, 2020 5:20 pm

Dzień dobry

Bardzo cieszymy się, że jedno z najbardziej opiniotwórczych mediów z branży growej napisało, że jeden z odcinków kolejnego sezonu kultowego serialu "Rick and Morty" będzie czerpał z gry "Children of Morta". Mamy nadzieję, że ta informacja zmaterializuje się. Do tego czasu wolimy powstrzymywać się od jakichkolwiek komentarzy na ten temat.

Pozdrawiamy
Frey
Posty: 111
Rejestracja: wt lis 18, 2014 1:12 am

czw kwie 16, 2020 11:47 pm

Jak przeczytałem o tym na Gamespot to pomyślałem, że to jakaś zaplanowana akcja marketingowa. Ale najwyraźniej sami Państwo wydajecie się tym zaskoczeni. Jak zatem mniemam artykuł w Gamespot to nie tekst zlecony, a efekt domysłów jego autora. No to trzymam kciuki, żeby to jednak chodziło o Children Of Morta, a nie o film - Children of men (choć to jednak tytuł filmu wydaje się być znacznie bardziej prawdopodobny).
W każdym razie - nawet jeśli Gamespot się myli - to "parę" nowych osób o Children of Morta się dowiedziało. 8-)
Pozdrawiam
Frey
Posty: 111
Rejestracja: wt lis 18, 2014 1:12 am

wt sie 25, 2020 12:04 am

Wtopy z dodatkiem do FP tym się nie da przykryć, ale pomysł na charity DLC do CoM - bardzo fajny. Ta gra z pewnością zasługuje na szerszy rozgłos. Czekamy zatem na tryb co-op. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt sie 28, 2020 10:26 am

Dzień dobry

Deweloper "Children of Morta" już od jakiegoś czasu pracuje nad trybem co-op. Plan zakłada, że w tym roku tryb zostanie udostępniony graczom, zarówno wersji PC-towej jak i konsolowych.

Pozdrawiamy.
Kamil89-
Posty: 51
Rejestracja: czw paź 17, 2019 8:43 pm

czw paź 29, 2020 10:53 pm

Zostały 2 miesiące do końca roku. Premiera dodatku zostanie zapowiedziana z dokładną datą wcześniej czy puszczona z marszu bez wcześniejszego podawania daty?
ODPOWIEDZ