Nieruchomość

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Jan2014bit
Posty: 11
Rejestracja: wt wrz 03, 2019 6:00 am

pt lut 07, 2020 7:45 am

Dzień dobry

Kiedy planujecie uroczyste otwarcie nowego biura
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt lut 07, 2020 1:07 pm

Dzień dobry

Przeprowadzka do nowego biura jest zaplanowana na ostatni weekend lutego.
Już nie możemy się doczekać :) .

Pozdrawiamy
Michal
Posty: 77
Rejestracja: czw wrz 27, 2018 2:32 pm

pn lut 10, 2020 12:35 pm

Dzień dobry,

Czy można znać obecne zatrudnienie w firmie?
Ile osób liczą poszczególne zespoły?

Czy w nowej siedzibie znajdzie się jakieś nowy/drogie/rewolucyjny sprzęt do tworzenia gier? (Nie mam tu oczywiście na myśli komputerów i software ) :)
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt lut 11, 2020 11:59 am

Dzień dobry

Zatrudnienie w 11 bit studios S.A. (osoby na umowie o pracę, B2B, umowy o dzieło, zlecenia, itp.) wynosi obecnie ok. 140 osób i cały czas rośnie. Liczymy, że rekrutacja nabierze dodatkowego przyspieszenia po przeniesieniu do nowego biura (przeprowadzka zaplanowana jest na ostatni weekend lutego) bo wreszcie będziemy mieli gdzie wstawiać nowe biurka :) .
Największym zespołem deweloperskim, zatrudniającym ok. 45 osób, jest zespół odpowiedzialny za rozwój (dodatki) do "Frostpunka". Ok. 35 osób pracuje przy "Projekcie 8". Ok. 10 osób, które wcześniej tworzyły zespół "TWoM" zajmuje się "Projektem 9". Jest też niewielki zespół, który niedawno zaczął prace nad "Projektem 10". Do tego należy doliczyć ok. 20 osób pracujących w działach marketingu i wydawniczym. Mamy też, ponad 10-osobowy team zajmujący się rozwojem naszego silnika, na którym bazują nasze tytuły. Resztę stanowi tzw. back-office, czyli Zarząd, administracja, dział HR i finansowo-księgowy.

Jeśli chodzi o drugą część pytania to szczerze powiedziawszy nie wiem, co rozumie Pan przez określenie drogi/rewolucyjny sprzęt IT. 11 bit studios S.A. zajmuje się produkcją gier komputerowych. To oznacza, że każdy pracownik otrzymuje do dyspozycji w pełni wyposażone stanowisko pracy z uwzględnieniem specyfiki wykonywanych zadań (grafik potrzebuje np. specjalistycznych programów graficznych, itp.). Do tego dochodzi niezbędna infrastruktura teleinformatyczna, którą w nowym biurze mocno "doinwestowaliśmy". Czy to są "fajerwerki", o które Pan pyta? Nie sądzę. 11 bit studios S.A. uważnie patrzy na każdą wydawaną złotówkę.

Pozdrawiamy
Rif
Posty: 305
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:16 am

wt lut 11, 2020 3:28 pm

Przypuszczam, że mogło chodzić koledze np. o studio motion-capture, jakąś przestrzeń VR, albo devkit PS5 :P
Michal
Posty: 77
Rejestracja: czw wrz 27, 2018 2:32 pm

wt lut 11, 2020 4:15 pm

Rif pisze:
wt lut 11, 2020 3:28 pm
Przypuszczam, że mogło chodzić koledze np. o studio motion-capture, jakąś przestrzeń VR, albo devkit PS5 :P
Dokładnie Rif o to mi chodziło :)
Przepraszam, może trochę nie jasno się wyraziłem, ale nie wiedziałem jak to nazwać :)
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt lut 11, 2020 5:51 pm

Dzień dobry

W nowym biurze będziemy mieli tzw. studio na potrzeby działu marketingu, w którym będą powstawały różnego rodzaju materiały marketingowe (nagrania, w tym dźwiękowe, motion-capture,itp.).

Pozdrawiamy
sledzik
Posty: 105
Rejestracja: wt gru 11, 2018 12:29 pm

czw lut 13, 2020 4:31 pm

Co do studia to jak to mamy rozumień tzn chcecie uzależnić się od firm zewnętrznych jak platinum image czy jest to po prostu wzmocnienie działu?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw lut 13, 2020 5:28 pm

Dzień dobry

Proszę nie nadinterpretować określenia studio dla pomieszczenia, które odpowiednio wyciszone i wytłumione, oraz wyposażone w tzw. blue wall i trochę niezbędnej infrastruktury (oświetlenie, itp), będzie służyło działowi marketingu do produkcji materiałów reklamowych. Takie samo pomieszczenie mamy też w obecnym biurze choć, z braku przestrzeni, musi ono pełnić też funkcję sali konferencyjnej. Studio to naturalne wzmocnienie i wsparcie działu marketingu. Nie zamierzamy bynajmniej produkować w nim bardzo zaawansowanych technologicznie filmów, na wzór przywoływanej przez Pana firmy. To nie są nasze kompetencje. Zostawmy je specjalistom.

Pozdrawiamy
Leonidasgpw
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 13, 2020 12:17 pm

czw lut 13, 2020 7:46 pm

Dzień dobry. Czy jest taka szansa, żeby roczne WZA odbyło się w nowej siedzibie firmy? Czy jest to technicznie wykonalne (odpowiednia sala konferencyjna)? Chętnie zobaczyłbym to nowe miejsce i byłoby to dla mnie klasyczne przyrządzenie "dwóch pieczeni" :)
ODPOWIEDZ