Sprzedaż akcji przez Bartosza Brzostka

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
core
Posty: 47
Rejestracja: śr gru 14, 2016 11:32 am

wt paź 09, 2018 11:54 am

Czy dla prezesa to co się teraz dzieje wpisuje się jeszcze w ramy "osobistej porażki"?
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

wt paź 09, 2018 12:32 pm

stiopa pisze:
pn paź 08, 2018 10:57 am
dlaczego PREZES milczy...powinien być jakiś wywiad...oświadczenie..plan zaradczy...przecież w tej chwili zarząd ma ledwo powyżej 10 proc akcji razem...tak rozdrobnionego kapitału giełda nie lubi...zaczną się spekulacje że Miechowski i reszta zacznie wychodzić i spółka zostanie bez kierownictwa...wiecie co to oznacza w spółce gdzie podstawowym kapitałem są ludzie i pomysły...

powinniście skupić trochą akcji przez spółkę....podjąć aktywne działania pozyskania inwestora długoterminowego w postaci paru rożnych fundów....inaczej ktoś dokona wrogiego przejęcia...aha pomyślcie nad zmianami w statucie podobnie jak ma CDP, które ograniczają wrogie przejęcie... :idea:
Nie wiem czy Ty tak poważnie myślisz - o tym, że Zarząd zacznie wychodzić .. - takie gadki mogą kupić tylko nieopierzeni inwestorzy z kilkoma tyś kapitału.
Każdy może wierzyć w co chce - także na Giełdzie. Jednak poważni ludzie inwestujący aby zarobić a nie dla zabawy zastanowią się ... gdzie taki Prezes tak dużo zarobi.
Co roku duża premia - przynajmniej w roku premier
Całkiem solidna pensja a do tego Pakiet Motywacyjny ..
Wychodząc z akcji zostałby przegłosowany prze nawet małą grupkę inwestorów którym nie zależałoby na istnieniu spółki tylko przegłosowaliby zmianę Zarządu i wypłatę kasy ze spółki na dywidendę ...
Przy wyjściu z akcji wystarczyłoby zebranie pewnie kilku %. Myślę, że siedząc w tej branży mają tego świadomość.
Nikt poważny nie przejmie spółki bo Zarząd stanowi zdecydowaną większość wartości spółki.
Poza tym wychodząc niebawem mogliby nie otrzymać pakietu akcji z PM a to bardzo istotny argument.
Ponad 100tyś akcji to chyba solidny argument.
Może tylko przypomnę, że w Pakiecie Motywacyjnym tym razem bierze bardzo duża część załogi - co działa bardzo motywująco i gwarantuje wysoką jakość. Trudno ocenić jaką część obejmie Zarząd zależy to od wykonania założeń ale można przyjąć, że Zarząd obejmie znacznie ponad połowę.
Powstaje ciekawe pytanie - co z pakietem PM dla BB ?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt paź 09, 2018 1:26 pm

Dzień dobry

Pan Bartosz Brzostek rozstając się ze Spółką w maju przestał być uczestnikiem Programu Motywacyjnego. Jednym z warunków uczestnictwa w Programie jest bowiem konieczność pracowania dla Spółki przez cały okres 2017-2019.

Pozdrawiamy.
Awatar użytkownika
lizotus
Posty: 75
Rejestracja: wt cze 20, 2017 12:46 pm

czw paź 11, 2018 12:35 pm

Ciekawe czy pan B poniżej 300 też sprzedaje? To już by było zostawianie za sobą spalonej ziemi (jak na wojnie przy wycofywaniu się wojsk). A podobno za parę lat 11bit miał być wielki jak już te 3 niezależne teamy będą w pełni ukształtowane.

Ciekawe też czy dowiemy się że Frostpunk osiągnął 1 milion kopii? Tak wiem, że można w bundlach tanio oddawać jak np. ostatnio na Fanaticalu Tower57 i Spacecom, ale przecież na Frostpunku nie miało to miejsca i średnią cenę też można podać.
Awatar użytkownika
Blackbeard
Posty: 38
Rejestracja: pn paź 08, 2018 2:03 pm

wt lis 13, 2018 1:14 pm

Tak prosto - Bartek, czy nie moglbys tego zrobic inaczej? Subtelniej?
Serio, dziesiatki milionow potrzebne na raz?

Cos pieknego sie stalo na 11B - sukces. Mierzony w opiniach graczy na calym swiecie.
Czemu tego nie szanowac? Po co to na smietnik?
Milony na koncie nigdy nie zastapia tego uczucia ktore daje sukces ..
A 11B jest na sukces, jak widzimy, skazana ;>
Michal
Posty: 77
Rejestracja: czw wrz 27, 2018 2:32 pm

wt lis 13, 2018 1:46 pm

Blackbeard pisze:
wt lis 13, 2018 1:14 pm
Tak prosto - Bartek, czy nie moglbys tego zrobic inaczej? Subtelniej?
Serio, dziesiatki milionow potrzebne na raz?

Cos pieknego sie stalo na 11B - sukces. Mierzony w opiniach graczy na calym swiecie.
Czemu tego nie szanowac? Po co to na smietnik?
Milony na koncie nigdy nie zastapia tego uczucia ktore daje sukces ..
A 11B jest na sukces, jak widzimy, skazana ;>
A skąd wiesz, że Pan Bartek Brzostek sprzedaje akcje teraz?
Proszę przestańcie o wszytsko jego winić, to że jest marazm na kursie wynika tylko z tego ,że były kipeskie wyniki do konsensusu (który był swoją droga oderwany od rzeczywistosci)

Mam coś wrażenie, że wyniki za 3kw będą znacząco lepsze od konsensusu.
ODPOWIEDZ