Parkiet TV - wywiad 27.09.2018, godz. 12.00

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Michal
Posty: 77
Rejestracja: czw wrz 27, 2018 2:32 pm

czw wrz 27, 2018 2:35 pm

Nie wiem czemu koledzy wyżej tak narzekają na ten wywiad. Mi się bardzo podobał. Dziękuje Panie prezesie za potwierdzenie moim przypuszczeń.

Pozdrawiam
Michał
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw wrz 27, 2018 2:43 pm

Dzień dobry

Pełna treść wywiadu, dla tych, którzy nie mieli możliwości obejrzenia go na żywo, jest już dostępna w sieci. Zapraszamy go oglądania.

https://www.youtube.com/watch?v=D05xBpD ... KWcWxE5447

Pozdrawiamy
core
Posty: 47
Rejestracja: śr gru 14, 2016 11:32 am

pn paź 01, 2018 11:47 am

Kolejny rewelacyjny wywiad. Dziękujemy za dalsze spadki.
Mam do prezesa prośbę o nie udzielanie już więcej wywiadów.
rabarbar
Posty: 4
Rejestracja: śr wrz 26, 2018 9:41 am

wt paź 02, 2018 11:31 am

Z drugiej strony cóż miał powiedzieć? Że pracują nad kolejną częścią Wiedźmina?
Przekazał, jak to mawiała moja pani od j. polskiego "suche fakty", nie dodając nic od siebie.
Może właśnie tego zabrakło. Prawdopodobnie, niektórzy liczyli na coś w stylu "robimy swoje, wszystko idzie świetnie a chwilowe spadki są niezrozumiałe i z pewnością jest to chwilowe odreagowanie ostatnich dużych wzrostów, które na chwilę obecną(odreagowanie) wydaje się przeszacowane" :)

Jednak jak widać szefu nie lubuje się w literaturze Mickiewicza i jak większość gości IT, jest osobą stonowaną mówiącą jak jest a nie jak chciałby żeby było.

Co by nie mówić, bravo 11 Bit. Trend się lada moment zmieni. Każdy myślący inwestor, który sprawdzi korelację pomiędzy zyskami sprzed roku a obecnymi oraz ceną akcji sprzed debiutu a obecną zakupi te akcje, gdyż obecnie cena jest wielce promocyjna.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ