Konferencja inwestorska 2018

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt maja 08, 2018 6:17 pm

Dzień dobry

W imieniu 11 bit studios S.A. chciałbym jeszcze raz zaprosić Państwa do śledzenia transmisji online z naszej corocznej Konferencji Inwestorskiej, która odbędzie się w środę 9 maja o godz. 11.00.

Transmisja będzie dostępna na stronie:

http://event.webcaster.pl/live/11bit-20180509/

Początek transmisji godzina 11.00.

Pozdrawiamy
cybul77
Posty: 4
Rejestracja: pn maja 07, 2018 8:14 pm

śr maja 09, 2018 7:48 am

Gdzie będzie można obejrzeć konferencję po fakcie, wieczorkiem?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr maja 09, 2018 9:22 am

Dzień dobry

Nagranie z konferencji będzie dostępne na naszej IR stronie. Wrzucimy je też na nasz kanał na Youtube.

Pozdrawiamy
Rif
Posty: 305
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:16 am

śr maja 09, 2018 3:07 pm

Konferencja fajna. Chyba najlepsza z dotychczasowych i dużo materiału do analiz.
Niemniej jedna sprawa wymaga dopytania.
Prezes mówiąc o spotkaniu po kolejnej premierze za trzy lata miał na myśli, że premiera P8 faktycznie będzie miała miejsce dopiero w 2021 roku? :)
arturb
Posty: 14
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 9:46 am

śr maja 09, 2018 3:39 pm

Rif pisze:
śr maja 09, 2018 3:07 pm
Konferencja fajna. Chyba najlepsza z dotychczasowych i dużo materiału do analiz.
Niemniej jedna sprawa wymaga dopytania.
Prezes mówiąc o spotkaniu po kolejnej premierze za trzy lata miał na myśli, że premiera P8 faktycznie będzie miała miejsce dopiero w 2021 roku? :)
myślę, że chodziło tu bardziej o 3 letni cykl życia gry i podsumowanie FP po 3 latach, pewnie nikt w 11bit na ten moment nie wie kiedy będzie premiera P8. Oczywiście to tylko moje domysły.
M6-SAAB-M6
Posty: 43
Rejestracja: pn kwie 30, 2018 8:49 pm

śr maja 09, 2018 6:05 pm

:roll: :roll: :roll:

Bravo - to byla najlepsza Panstwa konferencja - jestem bardzo pozytywnie zaskoczony
Jasno, w punkt i bardzo dobra prezentacja
w zasadzie ciężko się do czegoś przyczepić i chętnie dałbym 98/100
ale aby była motywacja na kolejny rok to daje
95/100 :lol: :lol: :lol:

PS
Dramatycznie słabo wypadli natomiast uczestnicy :lol: :lol: :lol:
- longterm jak zawsze jak z prowincjonalnego reality szoł
- reszta dramat ... po co zapraszać analityków i dziennikarzy skoro nie mają żadnych pytań :lol: :lol: :lol:

PS 2
Do pełni satysfakcji zabrakło mi jedynie deklaracji Pana Bartosza w kwestii akcji - jeżeli ma zamiar sprzedawać to byłoby miło, gdyby poszło w pakietówkach,

PS 3
Wygląda na to, że tworzycie zgrany zespół - to cieszy - bardzo pozytywne wrazenie
aircanada15
Posty: 36
Rejestracja: ndz gru 07, 2014 7:20 pm

śr maja 09, 2018 6:17 pm

Bardzo fajna konferencja Panowie.
Podobało mi się, że była dość obszerna i nie pożałowaliście swojego czasu.
stiopa
Posty: 53
Rejestracja: pn paź 05, 2015 7:02 pm

śr maja 09, 2018 6:26 pm

czy nie obawiacie się przejęcia spółki i czy macie jakiś plan żeby się przed tym ochronić....pytam poważnie....szczególnie jeśli Pan Bartek was opuszcza...z fundami na pokładzie może być różnie...a jak ktoś zacznie was skupywać i ogłosi wezwanie...trzeba uważać i trzymać mocno akcje... :!:
M6-SAAB-M6
Posty: 43
Rejestracja: pn kwie 30, 2018 8:49 pm

śr maja 09, 2018 9:23 pm

stiopa pisze:
śr maja 09, 2018 6:26 pm
czy nie obawiacie się przejęcia spółki i czy macie jakiś plan żeby się przed tym ochronić....pytam poważnie....szczególnie jeśli Pan Bartek was opuszcza...z fundami na pokładzie może być różnie...a jak ktoś zacznie was skupywać i ogłosi wezwanie...trzeba uważać i trzymać mocno akcje... :!:
:shock: :shock: :shock:

ty faktycznie wierzysz w to co piszesz ...

to nie bank, ani fabryka - tu wrogie przejecie nie ma zadnego sensu bo po tygodniu wlasciciele zloza wymowienie i ... nie ma firmy
M6-SAAB-M6
Posty: 43
Rejestracja: pn kwie 30, 2018 8:49 pm

śr maja 09, 2018 9:34 pm

przy okazji przejrzalem co pisza w sieci na temat konferencji i ...
prosze sie nie przejmowac krytyka niektorych osob ze stokłocza, parkietu czy bankiera

pomijajac to, ze w zasadzie niewiele zrozumieli to zwykle pryszcze lub frustraci, nie potrafiacy zarobic wiec wylewaja pomyje na innych

tak jak napisalem w mojej ocenie konferencja bardzo udana i osobiscie dala mi bardzo wiele, jak tez znacznie lepiej zrozumialem, jak zlozony jest proces produkcji gry i marketingu

jedyny minus to dramatyczna publicznosc :lol: :lol: :lol:
poza 1 naganiaczem longterm z parciem na szklo kompletne nic :lol: :lol: :lol:
jak mozna byc analitykiem gieldowym, pisac rekomendacje i ie potrafic sformulowac zadnego pytania, a bylo o co pytac :lol: :lol: :lol:
to samo dotyczy dziennikarzy
ODPOWIEDZ