This War Of Mine

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Ghost
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 11, 2015 9:46 pm

sob lis 18, 2017 8:18 pm

Witam
Właśnie skończyłem dodatek DLC father's promise i uważam, że scenariusz jaki stworzyliście w tej grze zasługuje na wielkie, bardzo wielkie uznanie. Grałem w wiele gier ale nigdy nie wracałem do żadnej z takim entuzjazmem , a ten dodatek swoją fabułą zwalił mnie z nóg . Ostatnio tak się czułem po oglądnięciu 17 lat temu filmu " Szósty zmysł" . TWOM to arcydzieło a ten dodatek potwierdza że nie jesteście zwykłymi producentami gier ale producentami gier z duszą , artystami . Dziękuję i Panie Darku proszę jak najszybciej dać mi kolejny dodatek :shock:
Pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt lis 21, 2017 11:15 am

Dzień dobry

Dziękujemy za miłe słowa. Mamy nadzieję, że kolejne epizody z serii "TWoM: Series", których premiery będą miały miejsce w 2018 roku, będą trzymały równie wysoki poziom :) .

Pozdrawiamy.
stiopa
Posty: 53
Rejestracja: pn paź 05, 2015 7:02 pm

śr lis 22, 2017 11:01 pm

Witam

Dodatek na steam sprzedaje się świetnie to już widzimy porównując choćby ilość opinii w stosunku do ilości opinii TWOM TLO, ale mam pytanie odnośnie Chin.

- czy najnowsze dodatki sprzedawane są też w Chinach na platformie Tencent
- a jeśli tak to jak oceniacie sprzedaż tj. czy podobnie jak na steam czy lepiej lub gorzej
- a jeśli nie to kiedy będą

Pozdrwaiam :mrgreen:
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw lis 23, 2017 12:09 pm

Dzień dobry

Dodatki do "TWoM" na rynku chińskim dostępne są przez Steam oraz inne platformy. DLC sprzedają się świetnie (w Chinach)
Tencent nie oferuje DLC bo to wymagałoby zdobycia stosownego zezwolenia od chińskiej "cenzury". Czynimy, wspólnie z partnerem, wysiłki w tym kierunku ale nie jest to łatwe i wymaga czasu.

Pozdrawiamy.
jaszczep
Posty: 45
Rejestracja: czw gru 11, 2014 10:11 pm
Kontakt:

czw lis 30, 2017 8:39 pm

Witam

Czy zamierzacie DLC wprowadzić na urządzenia mobilne ? Taki ruch podniósłby zainteresowanie grą i przy odpowiednich promocjach firma osiągnęłaby wymierne zyski .
pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt gru 01, 2017 11:51 am

Dzień dobry
Naszą intencją jest, żeby użytkownicy różnych platform sprzętowych mogli grać w taką samą wersję "TWoM", w tym również w dodatki. Prace nad mobilnymi wersjami epizodów z serii "TWoM: Stories" trwają. Nie jesteśmy jednak w stanie jeszcze podać daty premiery mobilnej wersji "Father's Promise".
Pozdrawiamy.
adu
Posty: 92
Rejestracja: ndz gru 20, 2015 11:51 pm

pn gru 11, 2017 1:47 pm

Dzień dobry,
Jak spółka ocenia ostatnią akcję promocyjną na Steam związaną z rocznicą wydania TWOM i nowym DLC? Czy są Państwo zadowoleni z efektów pod względem marketingowym oraz finansowym? Jak sprzedaż nowego dodatku rokuje na przyszłość?
Dziękuję i pozdrawiam!
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn gru 11, 2017 4:55 pm

Dzień dobry

Wysokie pozycje w rankingach bestsellerów Steam w listopadzie zarówno "TWoM", jak i pierwszego z epizodów z serii "TWoM: Stories" pokazują, że z niezłym skutkiem "zmonetyzowaliśmy" trzecią rocznicę premiery naszej gry. To oczywiście efekt ciężkiej pracy i unikalnych kompetencji naszego pionu wydawniczego i zespołu marketingowego, które z wielomiesięcznym wyprzedzeniem zaplanowały całą akcję.
To co nas jednak szczególnie cieszy, to ponowny wzrost zainteresowania "TWoM", czego wyrazem był skokowy wzrost liczby graczy oraz wysyp kolejnych, w zdecydowanej większości bardzo pozytywnych komentarzy, na temat naszej produkcji oraz dodatku do niej. Fani, co można przeczytać w komentarzach, niecierpliwie czekają na naszą kolejną produkcję. A przecież już niedługo na rynek trafi "Frostpunk"....

Pozdrawiamy
wonsaty_marian
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 21, 2018 11:11 pm

śr mar 21, 2018 11:15 pm

Od premiery pierwszego z dodatków z cyklu Stories minęło już kilka miesięcy. Po liście bestsellerów Steam wyraźnie było widać, że większość graczy kupiła od razu cały pakiet trzech historii. Kiedy więc możemy spodziewać się pozostałych dwóch?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw mar 22, 2018 12:20 pm

Dzień dobry

Prace nad dwoma kolejnymi dodatkami z serii "TWoM:Stories" trwają. Nie będziemy jednak ukrywać, że na chwilę obecną absolutnym priorytetem dla nas jest premiera "Frostpunka" co oznacza, że fani "TWoM" będą jeszcze musieli trochę poczekać na premierę następnego scenariusza z serii "TWoM:Stories".

Pozdrawiamy
ODPOWIEDZ