This War Of Mine

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn sty 07, 2019 11:04 am

Dzień dobry

Premiera "TWoM" na Nintendo Switch, co zresztą każdy może ocenić po pozycji gry w rankingach sprzedaży, była mniej udana (jeśli chodzi o wolumeny) niż premiera "Moonlightera" na wspomnianą platformę. Bynajmniej nie oznacza to, że od strony biznesowej (break even point) jest to nieudany projekt/przedsięwzięcie. Z uwagą śledzimy komentarze i uwagi społeczności dotyczące "TWoM" na Switch, w tym na temat wysokiej ceny i będziemy na nie stosownie reagować.

Jeśli chodzi o dostępność drugiego z epizodów z serii "TWoM: Stories" na Switch to, jedyne co możemy powiedzieć to, że prace nad portem trwają.

Pozdrawiamy.
Mike
Posty: 59
Rejestracja: wt lis 13, 2018 6:55 pm

wt sty 22, 2019 3:06 pm

Panie Darku,

pytanie dotyczy wersji This War of Mine na urządzenia z systemem iOS. Oczywiście gra jest dostępna dla korzystających z iPhone'a i iPada, ale czy planujecie zaktualizować tę wersję o tryb dla Apple TV? Nie chodzi mi nawet o potencjał sprzedażowy na Apple TV, bo wiem że jest praktycznie żaden, ale o ukłon w stosunku do dotychczasowych klientów. Sam grałem w TWoM na iPhonie i chętnie wróciłbym do gry na dużym ekranie, natomiast nie mam takiej możliwości, a grałem już w sporo gier gdzie są obecne na wszystkich urządzeniach z iOS w jednej cenie.

Pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt sty 22, 2019 4:02 pm

Dzień dobry

Jak sam Pan słusznie zauważył, adaptacja "TWoM" na Apple TV raczej nie skutkowałaby wzrostem sprzedaży naszej gry natomiast z pewnością wymagałaby pewnych nakładów z naszej strony. Przede wszystkim angażowałaby zasoby ludzkie, na których nadmiar bynajmniej nie cierpimy. Siłą rzeczy, mając do wyboru projekt, który przyniesie nam dodatkowe pieniądze a projekt mniej "komercyjny" zawsze wybierzemy ten pierwszy. To nie oznacza, że w przyszłości "TWoM" nie pojawi się na Apple TV ale na chwilę obecną nie pracujemy nad takim tematem.

Pozdrawiamy.
blah8760
Posty: 79
Rejestracja: śr cze 21, 2017 2:06 pm

czw mar 07, 2019 9:47 pm

A tymczasem mały update o trzeciej części Stories:
https://steamcommunity.com/games/282070 ... 0308902708
Elemis
Posty: 12
Rejestracja: wt lis 18, 2014 11:11 am

sob cze 08, 2019 11:17 pm

Witam,

Da się przeczytać " tu i ówdzie", że trzeci dodatek do TWoM, który ma zostać niebawem wydany nie zakończy Waszego wkładu w dalszy rozwój gry. Czy oznacza to, że osoby aktualnie pracujące przy stories, pozostaną po jego ukończeniu wciąż w klimatach " około TWoM - owych" i równocześnie nie zostaną rdzeniem kolejnego większego projektu ( P9 lub P10) ?

Pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr cze 12, 2019 11:19 am

Dzień dobry

Trzeci z dodatków do "TWoM" z serii "TWoM: Stories", którego premiera zbliża się szybkimi krokami, według obecnych planów zamykał będzie blisko 5-letni cykl życia "TWoM" jeśli chodzi o dostarczanie graczom nowych treści (kontentu). Nie oznacza to jednak końca dalszej monetyzacji tego tytułu przez co należy np. rozumieć wydawanie dodatków z serii "TWoM: Stories" na kolejne platformy sprzętowe (bazową platformą dla dodatków jest bowiem PC, dopiero potem zabieramy się za ich portowanie na inne urządzenia) bądź inne inicjatywy, które nie będą już angażowały dużych nakładów/zasobów z naszej strony a przedłużą zainteresowanie naszą produkcją. To zadania, które z powodzeniem realizował będzie niewielki, kilkuosobowy team.
To oznacza równocześnie, że rdzeń zespołu, który obecnie nadal pracuje nad rozwojem "TWoM" w perspektywie kilku miesięcy będzie mógł zabrać się za prototypowanie kolejnej gry (P9 ub P10).

Pozdrawiamy
blah8760
Posty: 79
Rejestracja: śr cze 21, 2017 2:06 pm

wt sie 06, 2019 9:40 am

Pytanie, dziś powinien mieć premierę ostatni dodatek do TWOM, a na Twitterze czy FB zupełna cisza, nawet żadnego #SOON. Jakoś tak nie waszym stylu.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt sie 06, 2019 3:14 pm

Dzień dobry

Premiera dodatku „TWoM: Stories – Fading Embers” miała miejsce o godz. 15.00.

Trailer zapowiadający premierę jest już dostępny pod linkiem:
https://youtu.be/hcSbCbMukyA

Pozdrawiamy
-bART-
Posty: 89
Rejestracja: sob lip 14, 2018 6:20 pm

wt sie 06, 2019 4:28 pm

Witam, nie planujecie jakieś promocji podstawki?
Jakoś premiera DLC przeszła bez echa, gdyby nie info od pana to nawet bym nie wiedział, że już udostępniliście.
-bART-
Posty: 89
Rejestracja: sob lip 14, 2018 6:20 pm

śr sie 07, 2019 6:56 am

Oczywiście, chodziło mi o przecene podstawki na steam. Teraz to wygląda dużo lepiej w rankingach.
ODPOWIEDZ